Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 mar 2010, 19:53

A ten piękny śmiech był skierowany do tatusia :ico_wstydzioch:
u nas oczywiście też do męża :ico_oczko: Rosną nam małe córeczki tatusia :-D

lilo, super wyglądasz w nowej fryzurce :ico_brawa_01: Piękne z Was dziewczyny :-D

Pruedence, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy :-) Adaś wygląda rewelacyjnie w tej modnej kurteczce :-) A ten uśmiech - istna rozkosz. Też chce chłopca :ico_oczko:
bo daaaawno nic nie kupowalam...
to koniecznie musisz nadrobić. Ja po zakupach się czułam o niebo atrakcyjniej :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 mar 2010, 21:47

Witam :-D Dawno się nie odzywałam,ale podczytuję Was bardzo często.
Wszystkie dzidziolki są prześliczne.
Lilo,pięknie wyglądasz w nowej fryzurce.Mnie też by się fryzjer przydał bo wyglądam jak czupiradło.

Od kilku dni walczę z zapaleniem piersi :ico_placzek: Biorę antybiotyk,bo miałam wysoką gorączkę,dreszcze,bóle mięśni jak przy grypie i do tego bol piersi i zaczerwienienie.Karmię nadal,bo antybiotyk podobno nie zaszkodzi małej.Tylko coś się pierniczy z tą moją laktacją i bywają chwilę że pokarmu mi brakuje,ale wg lekarki w ok 7-8 tyg od porodu taki kryzys laktacyjny to norma.Muszę to przetrwać.

Dziś byłam na piewszym szczepieniu.Natka waży 4600.Ważona byla na golaska,więc waga jest super dokładna.Z gabinetu wyszłam prawie z płaczem,ale nie dlatego że małą bolało po zastrzyku (tylko 1dostała :-D ) tylko po tym co mi lekarka nagadała.Po pierwsze oburzona,że przyszłam sama (mąż ma dyżur 24h w szpitalu) No i jak mogłam dopuścić do zapalenia piersi,na pewno dlatego że bluzka mi całych pleców nie zakrywa :ico_puknij: no większej bzdury nie słyszałam.Mam opuchniętego palca,po ugryzieniu przez kota,więc wg lekarki przeniosę ropę na dziecko (palec mi nie ropieje).Główka mojego dziecka jest za duża,bo w szpitalu miała 34cm a teraz ma 39cm.Więc chyba oczywiste ze w szpitalu musieli źle zmierzyć,no bo Natka nie wyglada jakby miała nieproporcjonalnie wielki łepek.
Przyznać rację muszę tylko temu że moja córcia nie chce główki na brzuszku podnosić.Nie chce ćwiczyć w domu wcale,ledwo ją położę a już histerii dostaje,albo tak jak dziś u lekarza,wkłada łapkę do buzi i ciućka i nic poza tym.nie pomaga pokazywanie zabawek,ale muszę się wziąć za nią,bo mnie lekarka już rehabilitacjami straszyła.Tam mnie nauczą przecież jak z dzieckiem postępować i jak z nim ćwiczyć.

Jestem wykończona,mam nadzieję że dziś Natalia nie będzie się bardzo źle czuć,bo sama w nocy jestem.Liczę na to że dam sobie z nią radę :ico_sorki:
Helen napisał/a:
bo daaaawno nic nie kupowalam...
to koniecznie musisz nadrobić. Ja po zakupach się czułam o niebo atrakcyjniej :-D
Ja ostatnio w sklepie byłam będąc jeszcze w ciąży.Tak poza spacerkami osiedlowymi to nigdzie nie wychodzę i z nikim sie nie widuję.Oszaleję w tym domu niedługo. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 mar 2010, 23:41

geheimnis- jakaś ci się trafiła straszna lekarka :ico_szoking: jakieś głupoty Ci opowiada, nie przejmuj się, żal mi Cię z tym zapaleniem piersi, oby szybko przeszło :ico_sorki:

Inia- moja córcia też jest cała córeczka tatusiowa :-D oczko w głowie, a ja się boję żebym zanato nie rozpuściła Adasia bo to mój chłopczyk- jeszcze wszyscy mówią, ze do mnie podobny bo Tosia w ogóle, cały tata.

Ja wróciłam z kina z Alicji w Krainie Czarów, bardzo mi się podobało, w końcu zrozumiałam tą bajke, choć dalej uważam, że ona nie dla dzieci. Teraz piekę biszkopt bo teściowa ma jutro urodziny i zrobię torcik cytrynowy bo wszystko orzechowo, czekoladowe mi się przejadło.

lilo

19 mar 2010, 09:40

Pruedence, ale poważny facet z Adasia w tej kurtce :-D :ico_brawa_01:
Piękne z Was dziewczyny :-D
Z NAS :ico_oczko:
Mnie też by się fryzjer przydał bo wyglądam jak czupiradło.
No ja wyglądałam już jak 40-letnia kura domowa, trochę jest teraz lepiej :ico_oczko:

geheimnis, to ci się trafiła lekarka :ico_olaboga: Co do główki to mam lepszego hita - u mnie w szpitalu wpisano małej obwód główki po urodzeniu 34 cm a przy wypisie 54 cm - nieźle jej spuchła głowa co??????? :ico_zly: :ico_oczko:
Na zapalenie piersi polecam nieśmiertelną kapustę - schłodzić w lodówce, potem ubić trochę i przykładać - nawet lekarze to polecają :ico_sorki:
Oby szybko ci przeszło :ico_sorki:
A malutką kładź na brzuchu mimo że protestuje - broniąc się przed tym też ćwiczy, napina mięśnie. Mój synek tak się darł ale w końcu mu się spodobało jak zobaczył ile można zobaczyć z tej pozycji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 mar 2010, 11:30

Dzień dobry Laski :-D

Piękne słonko za oknem, mam nadzieję, że u Was też jest tak cudnie. Dziś moja Wiktoria kończy 3 miesiące :-D i z tej okazji stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i wklejam zdjęcie dla ciotek :ico_oczko:


geheimnis, trafiłaś naprawdę na głupią lekarkę... takie bzdury wygadywać :ico_puknij: Ja też miałam na początku zapalenie piersi, ustąpiło po dwóch dniach :-) także życzę Ci żeby u Ciebie było podobnie :ico_sorki:
Oszaleję w tym domu niedługo
na szczęście już niedługo wiosna i będzie można z dzieciaczkami wyjść na dłużej, bo faktycznie to siedzenie w domu tylko z dzieckiem może być dołujące.

Pruedence, właśnie dlatego teraz chciałabym chłopca :ico_oczko: Wiki tatusiowa, to niech synuś będzie mamusi :-D Też mam w planach "Alicję...", ale zanim w tej dziurze pojawi się to w kinach, to trochę minie :ico_noniewiem: W takich momentach tęskno mi za Wrocławiem.
No ja wyglądałam już jak 40-letnia kura domowa
zdecydowanie przesadzasz :-)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:33 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 mar 2010, 13:11

Rosną nam małe córeczki tatusia :-D
niie ma sprawiedliwosci na swiecie :ico_oczko: mama caly dzien lula, uspokaja, po nocach nie spi, a u :ico_oczko: smiechy kasuje tata :ico_oczko:
geheimnis, nic sie lekarka nie przejmuj, konowalow w tym zawodzie nie brakuje. I mam nadzieje, ze problem z piersiami szybko sie skonczy
Teraz piekę biszkopt bo teściowa ma jutro urodziny i zrobię torcik cytrynowy bo wszystko orzechowo, czekoladowe mi się przejadło.
kolejne pysznosci :-) codziennie tak pieczesz?
wyglądałam już jak 40-letnia kura domowa,
ja w tej chwili czuje sie zupelnie nieatrakcyjna, oczy wiecznie podkrazone, uda grube, wlosy szybko sie prztluszczaja, od porodu poce sie strasznie... ale oceniana jestem zawsze gora na 22 lata :-D
inia1985, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiki za 3 miesiace, sloneczko malutkie sliczniutkie :-)
a mnie chyba grypa rozklada, od wczoraj glowa mnie boli, spac przez to nie moglam, wieczorem mialam dreszcze, w nocy bylo mi goraco... rano mialam 38 stopni, jesc nie moge, bo mnie mdli, do tego zaczynaja mnie bolec miesnie nog... grypa jak nic :ico_chory: :ico_placzek: zeby tylko Kiara sie nie rozchorowala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lilo

19 mar 2010, 13:35

inia1985, dla córeczki za 3 miesiące :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fotka i uśmiech super, trudno się nie uśmiechnąć patrząc na Wikusię :ico_brawa_01:

Helen, dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mi chyba już przeszło (mam nadzieję że to nie ja cię zaraziłam :ico_oczko: ), mężowi też, dzieciaki odpukać nie chorowały :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 mar 2010, 19:40

inia- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Viki, cudnie się śmieje :-D

Helen- nie codziennie ale często piekę, dużo zdrówka.

Tort cytrynowy wyszedł pierwsza klasa, taki lekki i kwaskowy, mniam, teściowa się ucieszyła. Ja byłam u fryzjera i teraz też mam grzywkę. Adaś biedak cały dzień popłakiwał bo nie mógł zrobić kupki, dopiero jak wymęczył na wieczór po kąpieli to spokojnie zasnął i już leży w łóżeczku.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 mar 2010, 20:27

Dzięki Dziewczyny :-)

Moja Wikusielka przed chwilą zasnęła. Dzisiaj popołudniu miała gorączkę - 38,2 (pewnie po wczorajszych szczepionkach). Dałam jej czopek i już jest ok :ico_sorki: Mąż dziś był pod Łodzią, bo robił sobie uprawnienia na ładowarki teleskopowe. Miejmy nadzieję, że dzięki temu łatwiej mu będzie znaleźć nową pracę.
niie ma sprawiedliwosci na swiecie :ico_oczko:
święte słowa :-)

Helen, ale się krytycznie oceniłaś :ico_olaboga: Nie jest tak źle! Jak dodałaś kiedyś zdjęcia z Kiarunią, to moim skromnym zdaniem, wyglądałaś na nich kwitnąco. No chyba, że coś się zmieniło. Każda z nas ma jakieś "ale" do swojego wyglądu, pozostaje nam dbać o siebie i tuszować to co naturze nie wyszło, a eksponować atuty i przede wszystkim akceptować siebie, wtedy i innym wydamy się piękne. Może ta negatywna ocena samej siebie jest spowodowana gorączką? :ico_oczko: Zdrowiej szybciutko :ico_sorki:
teściowa się ucieszyła
też bym się ucieszyła :-D

Pruedence, zawsze tak szybko kąpiesz Adasia?

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 mar 2010, 20:35

Helen, zdrowka, mnie rozkladalo tez goraczke mialam a po 2 dniach przeszlo, w sumie dalej mam katar i czerwony nos i mala dzisiaj prychala ale mam nadzieje ze ja nie wezmie

dzisiaj dala mi popalic, ja dobra mamusia wzielam ja na 2 godz spacer a jak wrocilam zmeczona jak cholera to ona w domu nie dawala mi spokoju i z nia prawie 2 godz przelazilam, normalnie padam, nogi mi az pulsuja, co za dzieciak tylko rece i rece zeby jeszcze lezalo na rekach albo posiedzialo, to nie :ico_zly: musze ja nosic i to tak aby ona byla przodem do wszystkiego w pozycji stojacej

wczoraj byl moj ojciec i wziąl ja na rece a ta tak mu sie rzucala (dla mnie to normalne juz) ze mi ja odal bo pow ze zaraz znajdzie sie na podlodze bo mu przez rece wyskoczy wiec jednak ja nie przesadzam ona ma robaki w d...
lilo napisał/a:
wyglądałam już jak 40-letnia kura domowa,
ja w tej chwili czuje sie zupelnie nieatrakcyjna, oczy wiecznie podkrazone, uda grube, wlosy szybko sie prztluszczaja, od porodu poce sie strasznie...
ja tez jakas zdolowana jestem, dalej nie wchodze w czesc spodni i jestem gruba i brzydka a na dodatek 3 pryszcze mi wyskoczyly na brodzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-19, 19:40 ]
inia1985, jak czesto karmisz piersia i ile twoja je z butli, bo moja kurcze chyba troche za malo :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość