Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 gru 2007, 22:42

Gosieńko moim skromnym zdaniem nie powinnaś jechać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 gru 2007, 22:45

no kierowanie pojazdem mechanicznym z goraczką tez nie zabardzo mi sie widzi :ico_nienie: :ico_nienie:

zawsze chciałam byc albo prawnikiem albo lekarzem ( ale az tak dobra z chemii nie byłam co sie okazało ) ale zawsze słuze radą ... hehe śmigam troche po kodeksie hahah


a ja w kocu przestaje podrozowac ... mam 5 dni wolnego haha .....

i te zęby Jakuba ... potrafi ugrysc wrrrr

:ico_spanko: :ico_spanko: chyba padne zaraz ......

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 gru 2007, 23:11

Dobry wieczor

wchodze na TT a tu takie wiesci... KATE WSPÓLCZUJE!!! Za capsa nie przepraszaj i wcale nie jest smieszne to ze rozmawiasz z tata i prosisz go o pomóc, nawet jeśli jest w niebie, takie rozmowy zawsze pomagają

Massumi, ja niestety nie mogę zobaczyc tej ozdoby - nie wyswietla mi sie

Gosia kobitu opanuj sie, z goraczką samochodem i to z dzieckiem?? to prawie jak po alkoholu...

Zbora podziwiam, ja nie jestem taz zorganoziowana....... nawet nie wiem co bedzie na stole w Święta nie powiac o prezentach i sprzataniu, chociaz pierogi juz zrobione 7 grudnia :) ciasteczke... no chyba nie w tym roku

no i musze sie Wam pochwalic. Pamietacie, ostatnio mialam kolo z filozofi, dzisaj byly wyniki i zaliczylam na 3 ale zaliczylam i kobieta (normalnie bylam w szoku) powiedziala ze kazdy kto byul na wszystkich zajeciach i dzisiaj zostal do konca ma ocene wyzej czy w indeksie lądują dwie czwórki z filozofii (cwiczenia i wyklady) normalnie super

a no i jestem zwolniona z "podstaw rekreacji" bo mam uprawnienia "instruktora rekreacji ruchowej (...)" wiec piąteczka z tego jest :) normalnie happy jestem

teraz mam tylko do napisania 3 prace na styczen:
* z historii architektury i sztuki razy dwa bo na cwiczenia i wyklady inny temat
* z geografi turystycznej

no i jak mi sie zachce miec 5 z psychologi to musze napisac jeszcze z tego prace... ale nie wiem czy mi sie zachce...

no to na tyle jesli chodzi o studia

gardlo dalej mnie boli i mam nadzieje ze ta wisniowka ktora wlasnie wypilam pomoze choc troche, bo inaczej znowu kiepska noc bedzie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 gru 2007, 23:15

Gosia...zadzwon do babki to jak Cie uslyszy to pewnie sama zaproponuje zebys w domciu zostala....a drugi dzidzius juz?no no....ale bedzie wesolo :ico_brawa_01: :-D

:ico_brawa_01: Kamizela sliczny nowy suwaczek macie

Kulka...nie watpie ze potrafi ugryzc...Maya nie ma ani jednego zeba (2 juz widac tylko przebic skorki nie mogą) a tez niezle gryzie...hihihi dzis np. chrupala chrupki :ico_haha_01:

Maya juz spi...A. dalej na tego Snookera patrzy...i jeszcze jutro caly dzien :ico_zly:
a ja bede jutro robic pierogi bo Zborra mnie tak natchnela...i zrobie wiecej i sie zamrozi na pozniej :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 gru 2007, 23:29

Moje dziecko właśnie samo stanęło w łóżeczku :ico_szoking: jak zrzuce zdjecia z telefonu na kompa to wam pokaze tą chwile :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2007, 23:40

gosia ale jaja :ico_olaboga: zadzwon do niej ale wiesz jak jest.............
a moze ktos was zawiezie???
moj misiek wyjezdza juz jutro rano wiec znowu slomiana wdowa
ale swoja droga w taką podróz z małym dzieckiem i chorobą to nieciekawie

zborra zazdroszcze ci takiej energii
ja dzisiaj tylko ubralam choinke i padlam
wogule wypompowana jestem juz od dawna nic mi sie nie chce
chyba sie upije :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-15, 22:41 ]
doris, GLIZDUNIA, ale macie zdolne dziewczyny
moja coraz bardziej dupcie podnosi wiem moze za jakis 2 tyg wstanie na czwórki

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 gru 2007, 23:49

hehehe.....Jagodka to moze byc wczesniej niz myslisz i to pewnie od razu na 2 a nie na 4.....wcale by mnie to nie zdziwilo :-D :ico_brawa_01: ...Maya ytydzien stoi i juz dzis czlapie wzdluz lozeczka...ciekawe co w przyszlym tyg.?moze bedzie sama chodzic? :ico_oczko: ...moj A. sie smieje ze za tydzien przyjdzie i powie mi "...mamo,mam zęba....jedynka mi wyszla" :ico_oczko: :-D

Doris....dolaczaj do klubu wstajacych dzieci.....a gdzie filmik Sikorki??????????

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

15 gru 2007, 23:52

jagodka24, - no wiem .... tak sie boje zadzwonic ... D. moj tylko gada ze co mi moga zrobic ... i mam nie jechac ... bo mały ... ...
ale ja sie boje ....
a z kad wy jestescie ? kurna nie pamietam ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2007, 23:55

GLIZDUNIA pisze:moze bedzie sama chodzic? :ico_oczko: ...moj A. sie smieje ze za tydzien przyjdzie i powie mi "...mamo,mam zęba....jedynka mi wyszla" :ico_oczko: :-D


ale tekst normalnie parsknełam smiechem az sie zakrztusiłam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-15, 23:02 ]
gosienko my z kalisza i nawet by cie moj m moze zabral jakby nie bral jeszcze 2 kolsi chyba

ja ci powiem ze tez bym sie bała zadzwonic doskonale cie rozumiem
w koncu pracujesz krotko i wogule glupia sytuacja
ale nie szkodzi zadzwonic bo tylko sie upewnisz

powiedz ze jestes tak chora ze na oczy nie widzisz i nie dojedziesz poprostu

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 gru 2007, 00:15

Gosiu....Faktycznie ryzyko tak daleko jechac z Hubertem i jeszcze w takim stanie :ico_chory: .....chyba lepiej zadzwonic niz wypominac sobie ze zle zrobilas!!!choc ja pewnie bym pojechala chora bo ja taki cykor jestem.....jak cos postanowisz to daj znac!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość