Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

06 cze 2007, 11:48

23-24 czerwiec

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 cze 2007, 11:51

Wita,!!
Asiu ja pisałam, że mi pasuje 23-24.06
właśnie kończę śniadanie, jadłam śledzika dobrze, że mi się właśnie @ skończyła bo coś to podejrzane wszystko dla mnie :ico_oczko:
Margo zdjęcia czadowe!!!!!!
ja też szukałam już jakiś przycisk u Jaśka off ale nie ma buuu :ico_olaboga:
a muszę się pochwalić właśnie sam zasnął w łóżeczku :ico_brawa_01:
Mosob jak tam Ola??? lepiej się czuje???
a z tą kolką to jakiś żart chyba :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2007, 11:59

ja nie jadę
i nie wiem jak możecie beze mnie się spotkać ja bym bez Was nie mogła :ico_placzek:

może coś znajdę w Darłówku bo tam teraz dzwonię...

Ania dzięks za link, tamten ośrodek Jarosławiec jest 4 km od morza a w moim stanie to daleko ciut, ale wnętrze supcio...

[ Dodano: 2007-06-06, 12:02 ]
dziewczynki ja czytam i wszystko przyswajam tylko nie zawsze odpisuję, mam Lilę na rękach dzwonię do ludzi od wczasów i tak wszystko na raz :ico_noniewiem:

przepraszam

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

06 cze 2007, 12:04

Riterko Ola pojekuje , dzisiaj znowu od 5 !!!!ale je bardzo ładnie mleko z humana i trzeba sie z nia bawic , moze inaczej zabawiac to jest super, jakbym byla wyspana to nie mialabym sie do czego przyczepic. Biegunka ustapila "różyczka"też jeszcze dzis i jutro dieta

a zeby czuc pod palcami , oczywiscie jak da sobie dotknac

Mery jak bedziesz wklejac tabelke to Ola waży 7 miesiac 7250 wzrost ten sam , nie mierzyli

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

06 cze 2007, 12:07

Hej dziewczyny

Dziś w pracy siedzę, bo mąż jeszcze w Brnie. Julka z dziadkami. Trochę odpocznę od tej małej łobuzicy.

Sosenko - ośrodek bardzo mi się podoba :-) W Suchej B jest bardzo ładnie, kiedyś byłam i jest gdzie pochodzić albo pojeździć na rowerze :-) To jest niedaleko Węgierskiej Górki, prawda?

Asia - jak polecisz autostradą do KAtowic to masz raptem 2h jazdy a potem możemy razem jechać do Suchej :-)

Już się nie mogę doczekać jupiiii

Kasiulka - heh teraz widzę jaki okrutny błąd ort zrobiłąm we wczorajszym poście.... nie wiem jak mogłam napisać "zwarjowała" przez "j" :ico_puknij: jakiś analfabetyzm wtórny mnie ogarnął ... oczywiscie moja córka zwariowała (bez błędu) :ico_oczko:
Kasiulko, czy to oznacza, że Twoj Kondzio też ma takie odchyły z mlekiem i nocnym spaniem?
Idę poogladać Twoje kompromitujące zdjecia :ico_haha_01: :ico_nienie: jak mnie zdradziłaś to masz wpier*ol :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mosob - to aż niemożliwe, że ktoś w TV powiedział taką bzdurę :ico_szoking: toż to chyba jakiś dr hab nauk medycznych musiał być bo tylko tacy potrafią walnąć taką bobme :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 cze 2007, 12:11

pisalam pisalam a tu ciach Jas mi kompa noga zresetowal

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

06 cze 2007, 12:15

Mi pasuje termin 23, 24, pasuje mi każdy weekend :-)
MArittko, a musisz koniecznie w tym terminie nad morze jechac? Może dałoby się później? Widzisz, wszystko się sprzeciwia, nawet kwater nad morzem znaleźć nie możesz :ico_oczko: to na pewno jakiś tajny znak, że musisz do Suchej jechac :-D

Mosob - powiedz mi Ty zmieniłaś mleko na humane z jakiego powodu? i z jakiego mleka przeszłaś?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

06 cze 2007, 12:16

Gosia, i Ty też :500:
czyli Gosia, Asia, Riterka, Mosob, Jagula, Sosna, ...... ale Jasio będzie miał damskie towarzystwo :D Mery :ico_sorki: Dawaj z Kornelkiem :D
Maritta, :ico_sorki: wybacz nam :D
Właśnie tam w okolicy Gliwic, narobili autostrad że ho ho, a w Katowicach możecie sie spotkać tam pod KOMENDĄ POLICJI ;-) Gosia wie gdzie to :D
Węgierską Górkę to bardziej Jagula zwiedza, u mnie jest blisko do Babiej Góry

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

06 cze 2007, 12:16

Elu, ale masz łzośliwego Jasia :ico_szoking: :ico_oczko: żeby tak nogą zresetować kompa :ico_olaboga: mały łobuziak :-D

[ Dodano: 2007-06-06, 12:21 ]
Sosenko - pewnie że ja też :ico_haha_02: a czemu by nie? beze mnie nie odbędzie się już żadna impreza :ico_haha_01: Komende Wojewódzką Policji to mam obcykaną w małym palcu :ico_oczko: w końcu kiedyś chciałam zostać policjantką, ale mi powiedzielei, ze jestem zbyt piękna i inteligntna i mnie nie wezmą bo im stanowiska pozabieram :-D
Sosna a ile km Ty masz do Węgierskiej?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 cze 2007, 12:23

PAsi mi ten termin JADE JADE JADE !!!!!!!!!! :-D Tm razem więcej małych kobietek :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości