Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2007, 14:25

mamy pokój :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: normalnie tragedia... ze znalezieniem czegoś w miarę i z dzieckiem :ico_noniewiem:
http://www.port.twojewczasy.pl/index.php --> tu będziemy :-D już nie ważne, że w Darłówku (miały być okolice Kołobrzegu) poprostu jechałam po mapie ze wschodu na wschód i tam znalazłam...

Gosiu - ja zawsze w ciemno też jeździłam ale z Lilą z wysokim sezonie nie zaryzykowałabym :-/

i znów pozostaje mi zazdrościć Waszego spotkania... miało być w Suchej we wrześniu i ja już wszystkie plany tak ustawiłam (Bartek jedzie na szkolenie do UK :-D) a tu klops...

trudno :-?
Ostatnio zmieniony 06 cze 2007, 14:34 przez Maritta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

06 cze 2007, 14:32

Maritko we wrzesniu tez bedzie zjazd czarownic w Suchej na jakiejś tam Górze - napewno :-)

Reeni Ola zaczeła jesc Humane bo miała biegunke :ico_olaboga: zasmakowało jej teraz mieszam jej z bebiko 2 a jak skoncze opakowanie to kupimy Humane 2
Ola je teraz taką na recepte
http://www.humana.pl/strona.php?29686

Riterko ja podobno tez to jadłam

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2007, 14:41

Mosobku - ja chcialam Liluni dawać Humanę od urodzenia ale znaleźć jej nie mogłam nigdzie w okolicy i kupiłam Bebilon i tak zostałyśmy, ale przy Pepti :-)

No ja liczę na ten zlot czarownic na Babiej Górze we wrześniu :-P

mam dziś wizytkę o 17:40 u ginka - ciekawe co tam w brzusiu piszczy :-D mam nadzieję, ze wszystko OK... usg chyba dziś nie będzie ale jak nie dziś to bardzo wkrótce :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 cze 2007, 14:42

Maritta, super, że znalazłaś miejsce
my jedziemy 07-21.09 do Sianożęt, Krzyśka zakład pracy ma tam domek taki zwykły campingowy, ale już tam byliśmy i jest jak dla nas super, do plaży blisko a we wrześniu wszystko jest tańsze :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

06 cze 2007, 14:47

instaluję kamerkę, upociłam ją w ręce, bo czekam kiedy się zainstaluje, od dziś trzeba uczesanym do kompa siadać :-D
Miałyście super rocznice, Maritta, jaka przykrywka, czego.... zdradź nam :ico_sorki: We wrześniu też będzie super, jak bedzie nas więcej to każemy świniaka na ognisku przypiec :D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2007, 15:15

no Sosna... tak naprawdę chcemy pobyć sam na sam ze sobą :-D :-D :-D ciut dłużej no mam Ci takie rzeczy tłumaczyć?? a wszystko pod kryptonimem rocznica :-P

prosiaka powiadasz ?? jeeeeennnyy już umieram z głodu :ico_sorki:

ja to jak gadałam z Asią na skype, to najpierw prysznic, uczes, zęby i dopiero... :-D hihi

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

06 cze 2007, 15:19

a ja kurwicy w sklepie dostaję, normlanie bałagan tu jak cholera, niczego znaleźć nie mogę, mąż wszystko poprzestawiał, nic znaleźć nie można...chyba się pochlastam :ico_olaboga: szoda, że mam popsuty telefon bo bym Wam MMS-em zdjecie posłałą jaki tu jest porządek :ico_zly:

A ja nie jestem chętna na świniaka, szkoda by mi było go tak piec na ruszcie :ico_placzek:

Marittko - na pewno jeszcze się we wrześniu spotkamy, bo przecież Ciebie też musimy live zobaczyc :-)

Ja ostatnio dziecku podałąm Humane, ale nie na recepte tylko zwykłą, a to dlatego, że u mnie powykupowali Bebilon2, bo cena miała pójść w góre (no i z 32zł poszła na 37). Niestety nie była bananowa i Julka niezbyt chętnie ją piła, z resztą ona traz do wszystkich mlek ma wstręt. Ale jak jej zrobie kaszke na mleku to wcina aż jej się uszy trzęsą :ico_oczko: ale musi być gęsta, taka breja żeby gębę zaklejało :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 cze 2007, 15:31

kurcze ale we wrześniu to poczekacie na mnie co??
a ja już kombinuję jakiegoś neta, żebym mogła do Was zaglądać, czy to nie jest uzależnienie????????? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

06 cze 2007, 15:37

Gosiu a kotleta na patelni Ci nie żal???

gdzie są wszyscy ? to ile nas będzie???

Kocica i Margo mówiły wczoraj że sie piszą na następne spotkanie , trzymam je za słowo!!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

06 cze 2007, 15:58

Gosiu, dobry duszku, żywcem przypiekać go nie będziemy :D .... może z Żywcem :D
Gosia, Asia, Riterka, Mosob, Jagula, Sosna i może Mery(?)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość