Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 wrz 2007, 11:23

Witam moje drogie dziewczynki!

Ja dziś w świetnym humorze. Pewnie przez to że piękna pogoda! Słonko swieci aż chce sie żyć!!! :ico_brawa_01:

Nawet zrobiłam ze soba porządek generalny (tj. skubanko brwi, podpiłowanie paznokci, pilling stpek, ach i wiele innych rzeczy), zafundowałam sobie cos ala domowe SPA. Po czy wyszłam na miasto i dostałam energii - słonko mnie tak ożywiło. Pewnie bym pobiegała dłuzej ale musiałam wracać do domciu bo moja mama musiała już wychodzić do pracy, a druga babcia do bratanka przyjdzie dopiero koło 12.30 wiec pki co ja przejmuję opiekę.
Narazie maluch śpi wiec wlazłam na kompa napisać do Was!

Jeśli chodz o brzuszek to też tak mam :ico_olaboga: a przecież sukienka się szyje u krawcoej, co bedzie jak sie nie zmieszcze???


nie no tak zle chyba nie bedzie!

AHA WAżNE!!!
moge załatwic ze dwa te aparaty do podsłuchiwania dzidzia. Poproszę mojego A ze jak bedzie jechał tu na ślub (26.09.2007) to żeby kupił i przywiozł. Wtedy mogę Wam wysłac - oczywiscie jak ktoraś z Was chce!

Jak dla mnie to fajna sprawa, bo codziennie wieczorkiem podłączam sie do tego i sprawdzam jak tam maluch, serduszko mu bije tak szybciutko :-D
Aha i słychać też ruchy dziecka. czasami tak bardzo głośno jak kopnie akurat w to miejsce gdzie jest przyłożony aparat.


Jakby ktraś bardzo chciała to pogadam z moim A zeby kupił i tez się bedziecie cieszyc z podsłuchiwanaia szkraba.


no to chyba tyle.
idę sie cieszyc słonkiem. Jak bratanek się obudzi to zjemy zupke i pjdziemy gdzies na spacerek.


Do wieczorka albo popołudnia!!!
Buziole!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 wrz 2007, 12:04

Hej!

Wy tu o pięknym słoneczku a u nas zimnica. Wyszlismy na spacer, poszlismy na plac zabaw a tam pustki. Wytrymałam 15 min, Patrykowi zupełnie nie przeszkadzał zimny wiatr i siłą go stamtąd wyciągnęłam. Teraz siedzimy w domku.

Marcia az miło się czytało Twojego posta taki naładowany pozytywnymi wibracjami i energią :ico_brawa_01: uper, daj troche tej swojej energii bo u mnie coś kiepsko z tym ostatnio :ico_oczko:

Co do tego aparatu to ja bardzo chętnie bym cos takiego chciała ale teraz mamy tyle wydatków ze wątpię ze dałabym rade cos odłożyc. My mieszkamy w domku jednorodzinnym tak więc trzeba szykowac kaskę na opał, chce kupić ziemniaki zeby nie tahac cdziennie i takie tam różne. Tak więc ja się wypisuję :-/
Ale kochana jestes ze pomyślałas o tym, naprawdę.

Kaska łóżeczko bardzo ładne, cena rzeczywiście kosmiczna ale z tego co wyczytałam to jest b praktyczne i posłuży trochę ale rzeczywiście moze u stolarza byc troszkę taniej chociaz ciekawa jestem ile będą kosztowac materiały nie mówiąc o robociźnie :ico_oczko: Ale zawsze moze byc taniej :-)

mz74 pisze:Wiecie, co mnie sie wydaje ze mi sie brzuch powieksza praktycznie z dnia na dzien (oczywiscie nie codziennie...)! Wy tez tak macie??

jak najbardziej :-D chociaz i tak mówią ze jak na piąty miesiąc jest mały

mz74 pisze:Ciekawa jak tam zapracowana Goonia, bidulka pewnie nie ma czasu, zeby do nas zagladnac....

tez sie nad tym zastanawiałam gdzie podziewa się Gosia i ze pewnie nie ma czasu coś skrobnąć :-)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 wrz 2007, 12:34

No ja własnie zjadłam zupkę! nakarmiłam małego Michałka!
Obrazek



I idziemy teraz na spacerek!
Naprawde to słonko mnie dzisiaj niezle naładowało, a juz myslalam ze tak sie zasiedzialam w domu przy tej brzydkiej pogodzie i ze tak do zimy pociagne a tu niespodzianka :ico_brawa_01:

madziarka81 pisze:Co do tego aparatu to ja bardzo chętnie bym cos takiego chciała ale teraz mamy tyle wydatków ze wątpię ze dałabym rade cos odłożyc. My mieszkamy w domku jednorodzinnym tak więc trzeba szykowac kaskę na opał, chce kupić ziemniaki zeby nie tahac cdziennie i takie tam różne. Tak więc ja się wypisuję :-/
Ale kochana jestes ze pomyślałas o tym, naprawdę.


szkoda!!!
Na pewno to jakos taniej bym Wam sprzedała nie dokładnie za tyle ile to tam kosztuje bo to i tak sporo teraz przy naszych wydatkach.

A i te same problemy mam co i Ty tez w domu jednorodzinnym mieszkam wiec tak samo bede kupowac wiecej ziemniakow(na całą zimę), a wegiel juz kupiłam!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 wrz 2007, 12:50

Hej Dziewczyny,

Marcia,

fajnie, ze masz dobry humorek :-) Troche mi sie udzielil, bo u nas tez piekna pogoda.... normalnie czuje sie jakby miala byc wiosna :ico_oczko:
Ile kosztuje ten aparat, tak okolo??
Milego spacerku!! Ja tez po pracy (w piatki pracuje godz. krocej, do 16.00) pojde sie gdzies przejsc!!

madziarka81 pisze:chociaz i tak mówią ze jak na piąty miesiąc jest mały


Madzia,

Moj tez jak na 5 miesiac to chyba do wielkich nie nalezy....... ale moze nagle urosnac :ico_haha_01:

Buzka!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 wrz 2007, 13:15

Hej hej Kochane!!!!
Wreszcie mam chwilkę żeby coś skrobnąć :-D
Witam nową Stycznióweczkę Mariolę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Coraz nas więcej...hihi
mz74 pisze:Ciekawa jak tam zapracowana Goonia, bidulka pewnie nie ma czasu, zeby do nas zagladnac....

Dzięki za troskę Kochane Kobietki...faktycznie nie mam na nic czasu. Na forum nie byłam od niedzieli. Siedzę w rozkładach i planach pracy :ico_zly: bo to się robi zwykle na początku roku, a mnie się wcześniej nie chciało. Miałam też dylemat, co mam wybrać, bo przed ciążą pracowałam w ... 3 szkołach! A teraz dla dobra Dzidziusia i siebie zostałam przy jednej, ale też mam sporo godzin tam. Zaczynam się przyzwyczajać i już się tak nie męczę. Dzisiaj obudziłam się już bardzo wcześnie rano bez pomocy budzika, czyli chyba się dostosowałam :-D
A teraz wreszcie mam luzik, bo dziś Sprzątanie Świata, więc praktycznie nie było zajęć i siedzę i czytam tu sobie ile "napłodziłyście" przez ten tydzień :-D
Odnośnie brzuszka to faktycznie...mój też rosnie chyba codziennie. 2 tyg temu kupiłam sobie na "ciuchach" dwie luźne bluzeczki, a teraz już odciska mi się na nich pępek!!!
No szok przeżyłam :ico_haha_01: Chciałam się wystroić do pracy....a tu klops. Pępek jeszcze mam, ale taki płyciutki i mój Synuś codziennie go przestawia. Raz jest bardziej po prawej, raz na środku a czasem bardziej w lewo...ehehe. Złoszczę się bo faktycznie ten brzuszek szybko rośnie i w nocy mnie bolą żebra, mam takie wrażenie jakby je wypychało tak jak otwarty parasol...no niezbyt miłe uczucie :ico_placzek: Wtedy biorę ciepłą kapiel i smaruję ten brzuszek, mięśnie się rozluźniają i jest mi lepiej.
Marcia fajna fota Michałka...ale i tak moim ulubieńcem jest :ico_oczko: Madzia to wie kto :-D Nakręciłaś mnie na ten sok żurawinowy, chyba sobie też kupię :064:
Uff! Na razie tyle. Jeszcze się odezwę napewno :-D w ciągu weekendu, a na tygodniu nie obiecuję.
Buziaki!!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 wrz 2007, 13:31

Czesc Gosia,

Fajnie, ze sie odezwalas i ze u Ciebie wszystko OK (poza tym, ze zapracowana jestes...), ale ja tez teraz sie w pracy nie nudze....!!
To zycze milej lektury postow z calego tygodnia, ale to chyba sama przyjemnosc?? :ico_haha_01:
Goonia pisze:Odnośnie brzuszka to faktycznie...mój też rosnie chyba codziennie. 2 tyg temu kupiłam sobie na "ciuchach" dwie luźne bluzeczki, a teraz już odciska mi się na nich pępek!!!


No to ciesze sie, ze WSZYSCY tak maja!!!

Gorace buziaczki dla Ciebie Gosiu i zycze milego dzionka!!!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 wrz 2007, 13:39

Gosia dla Ciebie też duuuuużeeeee buuuu :ico_buziaczki_big: ziiiii !!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 wrz 2007, 15:41

Ja juz wróciłam ze spacerku. Ach miło było znów poczuc jak słonko sie opiera na moich pleckach i cudownie grzeje :-D

mz74 pisze:Marcia,

fajnie, ze masz dobry humorek :-) Troche mi sie udzielil, bo u nas tez piekna pogoda.... normalnie czuje sie jakby miala byc wiosna :ico_oczko:
Ile kosztuje ten aparat, tak okolo??


Ciesze sie ze tez dobry humorek dopisuje!
A ten aparat nie wiem dokładnie bo zapomnialam ile za niego sama zapłaciłam, ale chyba coś koło 25 funtów czy 30 funtów, czyli cos koło 150 - 180 zł, powiem dokładnie jak zadzwonie do A. Myslę ze dzis wieczorem pogadamy wiec albo jeszcze dzis albo jutro Wam napisze dokładnie

Goonia,

Miło Cie widzieć Gosiu! Rozumiem Cie całkowicie jak to jest w szkole pracować bo mam kolezanki co tez pracuja w szkole i mamę która pracuje w przedszkolu! Trzymaj się!


Buziole dla Wszystkich

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 wrz 2007, 15:44

marcia_pod pisze:A ten aparat nie wiem dokładnie bo zapomnialam ile za niego sama zapłaciłam, ale chyba coś koło 25 funtów czy 30 funtów, czyli cos koło 150 - 180 zł, powiem dokładnie jak zadzwonie do A. Myslę ze dzis wieczorem pogadamy wiec albo jeszcze dzis albo jutro Wam napisze dokładnie


Dzieki Marcia! Ja porozmawiam z moim Piotrkiem i dam Ci znac jak najszybciej, ja bym bardzo chciala takie urzadzenie i mam nadzieje, ze On sie zgodzi!! Jeszcze pogadamy!!!

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 wrz 2007, 15:56

mz74 pisze:Dzieki Marcia!


nie ma za co kochana, bedziesz dziekowac jak kupi mój A i Ci przesle i usłyszysz swojego malca!!! :-D


A pro po brzuszków, wklejam dzisiejszy - specjalnie zrobiłam bo jak sie tak rozgadalyscie na ten temat to natchnienia dostalam hi hi
Prosze sie tylko specjalnie mojej twarzyczce nie przygladac bo ładnie nie wygladam, popuchnieta jestem i bez makijażu :ico_szoking:

pa pa

[ Dodano: 2007-09-14, 15:57 ]
No i zapomniałam wkjeić :ico_wstydzioch: ale gapa.

Proszę

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość