Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2007, 14:33

Alineczq ja tez jem jablka od poczatku,wlasciwie jem normalnie tylko eksperymentowalam z dieta beznabialowa jak mala wysypalo dziwne paskudztwo na buzi-ale naszczescie to nie od bialka :-) a na oponke najlepsze podobno sa brzuszki-nie wiem ,jeszcze nie praktykowalam :ico_haha_01:

GosiaA-ladnie Cie goscie zalatwili...cwaniaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lip 2007, 18:44

No jestem i ja po wizycie gości...Wrąbali mi prawie cały sernik :-D chyba dobry był się znaczy? :ico_oczko:
Hania...cóż...prawie do 14 wariacje, wzdęcia chyba i ból brzuszka...ciągle ryk, masować sie nawet nie dała...No i dostała gripe water, a potem herbatkę plantex jej pierwszy raz podałam. Wypiła i usnęła! :ico_brawa_01: a potem były bączki, no i po południu po masażu (a w sumie w trakcie :-D zdążyłam odskoczyć przed ostrzałem :-D ) kupa! potem znów bączki i dziecko radosne jak skowronek :ico_brawa_01: Teraz gada z tatusiem,heheh

Glizdunia :ico_brawa_01: dla Mayi :ico_buziaczki_big: od cioci Karoliny i Haneczki!!!
A za suknię dzięki...no szyłam ją, bo w sklepach co przymierzyłam to wyglądałam jak beza! a poza tym,gotowe kiecki nawet jak wyglądają delikatnie, to mają po 3halki, ciężkie jak cholera... :ico_zly: dziękuję bardzo się w tym męczyć...A ta była leciutka, zwiewna i taka...moja!

Massumi na Haninym policzku to strupek! tak się moja gwiazda w nocy podrapała...ech...na szczęście teraz już go nie ma :ico_brawa_01:

Gosiu a nie za szybko ta dieta??? przecież Hubcio potrzebuje dobrze podjeść! mi się wydaje, że powinnaś poczekać :ico_nienie: nie zagłodź mi zięcia! A goście to zarąbiści! nie wiedziałam, że w drodze z Krakowa do Wa-wy dziecko może kataru się nabawić!hehehe...tylko pogratulować pomysłu!

Alineczq ja tam jadłam jabłka...nigdzie nie znalazłam nic, żeby nie jeść! poza tym, mi również pomagają w WC :-D więc czasem jem i już.


Upał taki, że dziś nawet Hani na powietrze nie wyciągnęłam...strach! ale chyba za chwilę ją przewietrzę, bo szkoda marnować pogody. Wezmę J i idziemy...ale on leniwy i będzie marudził...że za duszno...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 lip 2007, 21:14

Witajcie ja na momencik!!
Kurde wczoraj mnie nie było i czytania mam ze hoho, ale to moze innym razem bo jakas zabiegana jestem!
Dziś mamy z A. pierwszą rocznice slubu koscielnego i nawet bardzo przyjemnie spędzamy dzień, zaprosilśmy rodziców na obiad do restauracji, potem spacerek we dwoje, babcie zajeły sie wnuczką , teraz oglądniemy jakiś film a potem moze wspólny prysznic i kto wie co z tego dziś bedzie.... :ico_oczko:

Do zobaczenia jutro, mam nadzieje ze dam rade zaglądnąć bo znów czeka mnie zabiegany dzień :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Pozdrawiam majóweczki!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 lip 2007, 21:32

Ladybird23 no to powodzenia! oby ten wieczór był wyjątkowy i niech te kłótnie pójdą w zapomnienie! życzę dużo szczęścia...no i miłego prysznicowania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 lip 2007, 23:30

oj nie było mnie tu cały dzien hehe .......
zborra moj B jest w zakładzie karnym od 5 kwietnia........
a za co ...... jadac po nas 23 grudnia 2006 roku spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem smiertelnym ..... zginęła 26 letnia pasazerka samochodu jadacego z naprzeciwka........ i teraz tam sobie siedzi ...... wyroku jeszcz nie ma ale dostanie ze 4 lata moze 3,5 i odsiedzi połowe ......... patologia zupełna.......
chciałobys sie napisac ze tatus na morzu ale po co mam kłamac .........
wiec nic ciekawego ...... a jechał po mnie bo wyjechałam zła i rozczarowana nim bo mnie wnerwił okropnie i zawiodł ....i jechł prosic na kolanach o wybaczenie ale mu sie nie udało........
ot to cała historia....a jeszce rok temu było wszystko jak w bajce ........ zdrowe dziecko .... miłosc....... mieszkanie ,....... samochod ....... wakacje dwa razy w roku .... a teraz łzy i czekanie na cod......

a z tych ciekawych rzeczy to dzis wyszłam sobie na rowerek i zaatakował mnie chrabaszcz i to wynik tego ataku

Obrazek

a tak to calusi dzien bylismy w ogrodzi i jeden maluch w koicu
Obrazek


a drugi w basenie i cały dzien na golasa ........ uczymy sie wołac siusiu bo kupęęę juz woła hehe........

[ Dodano: 2007-07-15, 23:33 ]
a dzien sie skonczył kłutnia ze starm przyjacielem ktory mi wyjezdza ,ze przegiełam z dziecmi ze jestem niodpowiedzialna i uwięziona heheh .......

jak to juz gdzies napisałam ..... głuchy ślepego nie zrozumie .....

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-16, 07:59 ]
wczoraj ostatnia dzis pierwsza hheheh
WITAM!!!!
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994 prosze o krew

i www.pajacyk.pl

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2007, 08:37

Witajcie!

Ja juz na nogach, bo musze moja rodzinkę spakowac, jedziemy dziś na cały dzień do mojego brata, bo A. ma pomóc kafle na tarasie kłasć, a ja moze sie troche poopalam :ico_oczko: nie wiem tylko czy niunia wytrzyma ten upał!Zas chyba z 35 stopni nas czeka :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Musze powiedziec ze moja Milenka mnie dzis zaskoczyła spała normalnie od 21 do 4, okąpałam ją nakaramiłam i położyłam do łózeczka co jakis czas zajrzałam a ona najpierw jakieś gadki z misiami potem smoka i nyny i :ico_szoking: o 4 zjadła i dalej nyny do 6:30, potem już gorzej, musiałam ja wziać do nas do łózeczka i teraz znów spi z tatusiem :-) ja zaraz ide szykowac sniadanko i pobudka, ale oczywiscie tylko dla taty!!

Jagódka i Kulka wasze maluszki tak dużo jedzą?za każdym razem?
Milunia zje 150 moze raz na dzien, 120 czesciej, ale zazwyczaj 90 :ico_noniewiem:
Jagódka a od kiedy zagęszczasz mleczko?ja sie tak nad tym zastanawiam, czy moze jakbym tez zageszczała to mała by dłuzej wytrzymała, dłuzej pospała, bo normalnie teraz musze jej robic co 2 godz z 90 tyle wypije, jak chciałam jej dac wiecej to koniec :ico_nienie: Ale to chyba lepiej skonsultowac z lekarzem, co nie ?

PS. ogładałam wczoraj TESTOSTERON- POLECAM!! uśmiałam sie jak mało kiedy!! :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lip 2007, 09:20

CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!

Wróciłam :)

no i nie wiem czy uda mi sie wszystko przeczytac... chyba tylko przelece i jak bede miala czas to przeczytam

Glizdunia sliczną masz córe

Massumi zdjęcie Uli w kapelusiku jest super

Coś było o datach urodzin, ja jestem z 18 lipca 1986, więc chyba najmłodsza tutaj...

Na moich wakacvjach było w miare okay, no poza pogodą... w sobote wyszło słońce i sie troche opaliłam na twarzy i rekach.

później opisze coś więcej, bo teraz mam tylko chwilke

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lip 2007, 10:06

ladybird23, ja małej dodaje taki zageszczacz co gestnieje w brzuszku zeby nie ulewała
to nie daje efektu wiekszego najedzenia bo juz po 3 godz jest głodna
wlasnie teraz z niz walcze bo nie chce mi zasnąc
juz mnie wkurwia
jak M jest w domu to spi jak zabita
co ty chcesz od tego dziecka???????mowi
a jak go nie ma to cyrki odstawia

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 lip 2007, 10:26

witam witam :-D mój szkrab leży pod muzyczną zabawką i mach łapkami :-D i ona sie wtedy włącza jak trafi w zabawki :-D zrobie wam zdjęcie - zabawkę polecam ! ( dostałam od kolezanki więc nie wiem gdzie kupiona )
u nas juz spanie ok !
Doris - witaj kochana!
Kulka - 5, 38 !! .. i współczuję .. silna kobita z ciebie tyle powiem ...a dzieciaki sliczne , zdjecie na rowerku .. :ico_brawa_01: :-D
ladybird23, mój Hubcio spi od 20 do 4-5 .. wiec to taka przcietna chyba ...

piszę posta na raty :-D ale juz po sniadaniu , prysznicu ..mój D. wyszedł do pracy ... a w ramach śmiechów porannych - od tygodnia mamy zamiar pójśc do łóżka .. hyhyhyh... i??? zasypiam tak szybko ... :-D koło 22 - to ja już spać ... bo od 5.30 - 6 to ja nie spię i jeszcze pobudka nocna ... ale się juz przyzwyczajam - mój D. zaczął wczesniej wstawać , żeby wcześniej iść spać :-D tzn. do " łóżka" hyhyh - był weekend- ale goście ... i przygotowywania do ich przyjazdu... śmiesznie ... aaaa już mi się chce ..bardzo .... :-D
Krasnal śpi ...ufff ..już 30 min!!!!! :ico_brawa_01: jednak dawanie mu espumisanu na noc ( bo wtedy robi kupę - daje efekt!! on się nie męczy , kupy nie idą pod takim wystrzałem - ciśnieniem - bo nie ma tam powietrza - bo espmisan załatwia sprawę .. i on spokojniejszy ! tą herbatke plantexu musze też sprawdzić ... bo niby wiem, ze espumisan bezpieczny ... hmm .. 5-8 kropel przed karmieniem w nocy i nad ranem i spokój ..
co do odchudzania - wydaje mi sie mozna ..znaczy bez przesady ...ale można - jakos w Etiopii matki wykarmiaja swoje dzieci ..a tam z jedzeniem to chyba krucho ?? :-) ja wiem jedno ..może ja trochę egoistka - ale nie mogę z tym bagażem chodzić - wkurza mnie to - jest lato .. w kieckach bym pochodziła - (pokupowała :-D .. buty jakieś ...na obcasach ...ach... :-D ) a tu mam takie boczki i fałdki .... a waga ciąglę..72-73 ....rany!!!!ja przed ciążą ..to miałam 66-68 i było super!!!! a juz rewelacja - chodz mówią , że wedy wygląam jak anoreksja - to 60 ... ( ja z tym grubokościstych :-D tak jak patrze na zbore i jej zdjecia i mów, że ważyła ok 5o paru - to ja tak wyglądam jak waże 60 parę :-D ) ech.....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lip 2007, 10:29

Dzień dobry!
Jagódka u mnie czasem podobnie...przy J śpi, a ze mną cyrki odstawia...Dziś super, poszła spać po 22 i dopiero o 3jedzenie...potem zamiast bekania kupa! :-D no i na rozmowy jej się zebrało, więc usnęliśmy po 4...potem przed 8znów, no i teraz już po kolejnym karmieniu w wózku, w cieniu z nianią :-D Ja przyszłam włączyć pralkę...ale nie mogę wyjść tu nie patrząc :-D :-D :-D

Doris witaj z powrotem! czekamy na relacje. Jak Kinga?lepiej już???

Kulka a.coś mi teraz świta...przypomniałam sobie...Przykro mi...ale dzielna z Ciebie dziewczyna,podziwiam! i życzę najlepszego!
Kontakt z robalem...hm...bolesny :ico_placzek:
A maluszki super,oba! fajowo tak na golaska nie?
I ode mnie 5,5 na dobry początek dnia!

Ladybird23 to nie zazdroszczę wyjazdu...ja w południe się chowam do domu i wynurzę się wieczorem, zaduch straszny! A Ty nam lepiej napisz, jak minął wieczór!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość