Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 lip 2007, 12:55

A ja sie wczoraj nie moglam dostac na tt wiec dzisiaj spoznione :ico_buziaczki_big: dla Ani. U nas taki upal ze nic sie nie chce robic :ico_olaboga: ale jeszcze 2 tygodnie i znowu jedziemy do Polski tym razem z tatusiem bo ma tez urlop :ico_brawa_01:
Moja mala trenuje raczkowanie i pewnie niedlugo dojdzie do wprawy a wtedy skonczy sie spokojne siedzenie :-D

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 lip 2007, 15:24

ale , sliczniutka ta Wikunia :ico_brawa_01: , szkrab a jak zrobiłaś ta śliczna widokówke z Wikuni zdjeciem? Jest piękna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-27, 15:25 ]
a zapomniałam dodac, ze Adrianek kończy dzisiaj 9 m-cy. Jak ten czas szybko leci :ico_olaboga: , bardzo szybko :ico_noniewiem:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

27 lip 2007, 15:42

Maju to na te 9 miesięcy wszystkiego naj,naj :ico_prezent:
Zdjęcia Wikuni faktycznie śliczne atu żeby nie było że nie raczkuję :)

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 lip 2007, 19:07

Maju trenuje robienie roznych kompozycji w programie Photomix. Wszystkie zdjecia sa wlasnej produkcji to tlo ze sloneczkiem to widok na wschod slonca z mojej sypialni.
Dla Adrianka wszystkiego naj
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 lip 2007, 06:42

wow, taki widok z sypialni, tylko pozazdrościć. Co do zdjęć to Też prbowałam się kiedyś bawić w jakimś programie, ale nie mam do tego cierpliwości.
Za życzenia bardzo dziękujemy :-) .

My wstaliśmy dzisiaj przed szóstą, Adriankowi ida trzy zęby naraz :ico_olaboga: , już przebiła się prawa dolna dwójka i dwie górne jedynki. Wczoraj był bardzo marudny, dopiero jak dałam mu suropku przeciwbólowego to się wyciszył, ale nad ranem znowu zęby zaczeły dokuczać. miłej niedzieli życzę :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 lip 2007, 08:16

My juz tez dzisiaj od 6 na nogach.Wiki poszla wlasnie na poranna drzemke i ja mam chwilke aby pobuszowac po internecie.Dziewczyny czy urzywacie kojcow dla swoich maluchow kiedy chcecie cos spokojnie porobic? Bo zastanawiam sie nad takim wynalazkiem tz w mieszkaniu mi nie potrzebny ale w domu to juz za duza przestrzen i jak zrobi sie Wiki bardziej ruchliwa to nie nadarze ze wszystkim! Co myslicie o takim wynalazku?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

29 lip 2007, 14:59

Szkrab ja osobiście gdybym miała taką przestrzeń to wydzieliłabym dla dziecka jakąś przestrzeń ale beż kojca.Nie wiem dlaczego ale jak widzę dziecko w kojcu to wygląda mi jak w "więzieniu".To oczywiście moje zdanie (i mojego męża) Ty zrobisz jak chcesz.Zawsze przecież możesz ją wsadzić na chwilkę do krzesełka lub łóżeczka.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 lip 2007, 06:59

Margot ja w sumie nie chetnie mysle o kojcu ale lozeczka nie chce mi sie nosic na dol i z porotem na gore. A kojec chce drewniany bo tych plastikowych z siatki to wogole nie trawie :-) A i na tarasie moge Wiki w nim zostawic i np napic sie w spokoju :ico_kawa:

Straszne tu pustki co wy dziewczcynki porabiacie??? Wyjechaly wszystkie na wakacje!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

30 lip 2007, 21:49

Ja na wakacje w tym roku nie mam czasu :-D , za co moja córcia jest bardzo zła na nas, ale nie dograliśmy z mężem urlopu, bo mi praca wypadła przypadkowo a on miał urlop zaplanowany już od dawna :ico_placzek: .

Co do kojca, to ja kupiłam łózko turystyczne, jest bardzo lekkie i wynosze je kiedy chcę do ogroduitd, ale mały nie przepada za ograniczona przestrzenią. Dzieci w tym wieku tak łakną przestrzeni i tak są nią zainteresowani że w takim kojcu spędzają tylko chwilę, ale jesli jesteś pewna że u ciebie to się sprawdzi i wikunia bedzie się w nim bawić to czemu nie. U mnie w domu Adrian najpewniej czuje się w naszym współnym pokoju. Dookoła brak kantów, kontakty i kable są zapezpieczone i dopóki nie nauczył się otwierać szafek i szuflad, bezpiecznie mogę go w pokoju nawet przez chwile zostawić samego.

[ Dodano: 2007-07-30, 21:51 ]
e-h rzeczywiście pustki tu ostatnio

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

31 lip 2007, 08:21

POBUDKA!!!! Gdzie wy wszystkie jestescie???? A moja Wikusia dzisiaj konczy 9 miesiecy i dalej bezzebna :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość