Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 gru 2007, 12:54

Witam :ico_ciezarowka:
U mnie znów nieciekawie, wczoraj wieczorem znów to cholerne plamienie (krwi było więcej niz ostatnio :ico_szoking: ). Jestem załamana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 gru 2007, 13:32

Nowa dzwoniłaś do gina? Dalej plamisz, czy już przestałaś - jedź do lekarza, albo na izbę przyjęć, sprawdzą co się dzieje. Myślami jestem z Tobą, trzymaj się !!!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 gru 2007, 13:34

Właśnie dzwoniłam do mojej gin. Trochę mnie uspokoiła, na razie kazała poobserwowac, gdyby się znów pojawiło mam do niej jechac.
Najgorsze jest to, że niewiadomo skąd to plamienie. W piatek przecież dokładnie mnie pooglądała i wszystko niby w porządku (chyba niemożliwe, żeby coś przeoczyła).
Sugerowała, ze może to z dróg moczowych, albo z odbytu, ale to raczej niemozliwe, nigby nie miałam tego typu problemów. Na pewno nie jest to krew z odbytu, a gdyby to było z dróg moczowych to przecież w moczu byłaby widoczna krew, a tak nie jest.
Strasznie się tym denerwuje, przeciez musi byc tego jakaś przyczyna. A o tyle to dziwne, bo ja nigdy wcześniej nie miałam takich problemów tzn. niewyjaśnionych plamień. A teraz to nie chodzi tylko o mnie, ale najwazniejszy jest dzidziuś.

[ Dodano: 2007-12-12, 12:37 ]
Spinka dziś po plamieniu ani sladu

Izuniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:34

12 gru 2007, 13:41

Witam wszystkie ciężarówki :-) jestem w 13 tygodniu ciąży mam termin na 19 czerwca i kilka pytanek...pierwsze najwazniejsze to wielkość dzidzi w 11 tygodniu...bo moj lekarz przy usg powiedzial ze CRL wynosi 36mm czy to nie za malo? Niby wszystko jest dobrze, ale jednak sie martwię...pozdrawiam wszystkie przyszle Mamusie :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 gru 2007, 13:43

Nowa jeżeli dziś nie plamisz, to nie denerwuj się, leż i odpoczywaj, wstawaj tylko jak musisz, to na pewno nie zaszkodzi, włącz kolędy i spróbuj się uspokoić! A może się przytulaliście?
A jak tylko pojawi się plamienie to jedź od razu do gina, nie czekaj, teraz staraj się uspokoić, to dobrze Wam zrobi. :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

Izuniaa witaj wśród nas, co do wielkości malca, to jeżeli coś byłoby nie tak, to gin by Ci o Tym powiedział, chociaż Twój Bąbelek nie należy do kolosów, ale jeżeli ani Ty ani ojciec dzidziusia nie jesteście wyjątkowo wysocy, to wydaje mi się że nie ma czym sie przejmować. A kiedy teraz mas wizytę?
Poza tym to było 2 tygodnie temu a dzidzia w ciągu 2 tygodni potrafi bardzo dużo urosnąć, więc na następnej wizycie możesz się zdziwić, jakiego giganta nosisz w sobie :ico_haha_02: Nie denerwuj sie, bo dzidzi szkodzisz :ico_nienie:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 gru 2007, 14:02

spinka pisze:Nowa jeżeli dziś nie plamisz, to nie denerwuj się, leż i odpoczywaj, wstawaj tylko jak musisz, to na pewno nie zaszkodzi, włącz kolędy i spróbuj się uspokoić! A może się przytulaliście?
A jak tylko pojawi się plamienie to jedź od razu do gina, nie czekaj, teraz staraj się uspokoić, to dobrze Wam zrobi. :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:


Przytualnek nie było, teraz po tych krwawieniach to boję się cokolwiek robic, zeby nie zaszkodzic maluszkowi, włącznie z przytulankami:(
Załozyłam temat na "9 miesiecy" może ktoś był w takiej sytuacji.
Teraz faktycznie uciekam sie położyc.
Pozdrawiam
P.S. A Ty tak nie szalej z tym odkurzaczem :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-12-12, 13:03 ]
Izuniaa witam i gratuluję fasolki :-)

Izuniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:34

12 gru 2007, 14:14

Fakt wzrpstem nie grzesze :ico_noniewiem: teraz mam umówioną wizytę na 19 grudnia i mam nadzieję, ze z dzidzia wszystko wporzadku :-) dziękuję, bo trochę się uspokoiłam :ico_haha_02:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 gru 2007, 14:17

Izuniaa, nie martw się. W tym okresie CRL służy głównie do oceny terminu porodu, bo do zapłodnienia mogło dojść później i Twoja dzidzia jest młodsza niż to wynika z ostatniej miesiączki. Poza tym ja w 10tyg+3dni miałam USG i moja dzidzia miała 33mm (a TP z @ zgadzał się z terminem z USG).
Najważniejsze jest bijące serduszko!!
No i oczywiście gorąco gratuluję!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2007, 14:21

NOWA ja bym na twoim miejscu pojechala do szpitala bo bylam w podobnej sytuacji troszke plamilam ale strasznie sie zamartwialam i pojechalismy na szpital dostalam dupchaston,a pozniej luteine dopochwowo ,moim zdaniem niema na co czekac!!!

Izuniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:34

12 gru 2007, 14:25

Bardzo dziękuję za słowa otuchy :-) a teraz wskakuje do łóżeczka bo mnie jakieś przeziębienie łapie. Pozdrawiam gorąco :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość