Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 mar 2008, 22:47

Moja Majka tez sie juz smieje na glos czasami az sie zanosi smiechem a najbardziej jak juz ja szykuje do kapania i maz zaczyna ja zaczepiac a i w wannie strasznie chlapie woda podnosi nogi do gory i pluska codziennie cos nowego

no to dziewczyny do wtorku

Renia czekamy na zdjecia z chrztu zycze zeby sie imprezka udala

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 mar 2008, 22:53

Nasza Martnka dopiero zaczeła sie usmiechac wiec mysle ze na głosmy smiech troszke poczekamy.

Renia ja wam tez zycze miłej imprezki :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 mar 2008, 23:27

Witajcie Dziewczynki :-)
Nasze forum już działa :-)
Jak spedziłyście świeta? Jak Wasze maluszki je spędziły. My byliśmy u moich rodzicow na śniadanku, wyprawa na całego była, Ula była bardzo grzeczna (już duza z niej dziewczynka-dzis konczy 2 miesiace :ico_tort: i :ico_kawa: dla wszystkich), towarzystwo jej nie przeszkadzało w spaniu :-) Poszlysmy tez do koscioła (Ula była pierwszy raz) i była bardzo grzeczna, przespala pol mszy... nawet organy i wysoko spiewająca organistka jej nie przeszkadzały. Wieczor troszkę gorszy, płacz i noszenie na rekach, kąpiel we łzach... była tym wszystkim tak zmęczona, że szybko po kapieli zasnela (za duzo atrakcji dla takiego malucha jak na jeden dzien).

Jutro zamieszcze jakas fotkę, dzisiaj nie mam juz sil :-)
Milego swietowania dalej... buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 mar 2008, 23:28

Oo.. Wcześniej uruchomili nam forum ale widzę, że żadna jeszcze nie zaglądała tu.

I cóż praktycznie po Świętach. Wczoraj byliśmy w kościele ze święconką, dzisiaj u znajomych. Wróciliśmy przed 20 i moi mężczyźni już śpią. Norbercik widać było wymeczony - tyle nowych twarzy. Sporo wrażeń jak dla niego. Wykąpałam go i usnął już przy karmieniu. Ciekawe jak długo prześpi. No a Rafał troszkę wypił więc i jego zmożyło :-D

Dzisiaj się budzimy, patrzymy a i u nas śnieg pada :ico_puknij: co w Anglii jest rzadkością.

Idę się wykąpać, coś zjem i chyba też pójdę spać.

Mam nadzieję, że miło spędziłyście te Święta.
Do miłego dziewczyny :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-03-23, 22:35 ]
A jednak nie tylko ja zajrzałam po dniu świętowania :ico_oczko: Witaj Pinko.. Wszystkiego naj naj naj dla Ulci :ico_prezent: Mój Norbert skończył wczoraj 3 miesiące. Czas szybciutko leci.
W środę mamy kolejne szczepienie. A miałam się Was zapytać gdzie szczepią maluszki w Polsce? Bo tutaj w udo maluszka kują i to w sumie 2 razy (tak przynajmniej miał za pierwszym szczepieniem) - w jedno i w drugie udo. Za mojego dzieciństwa to pamiętam w ramię szczepili.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 mar 2008, 08:49

Hello :-) Obrazek

CleoShe pisze:Mój Norbert skończył wczoraj 3 miesiące.

Wszystkiego najlepszego, 3 miesiące to bardzo poważny wiek :-) Duzo zdrowka Obrazek

CleoShe pisze:A miałam się Was zapytać gdzie szczepią maluszki w Polsce? Bo tutaj w udo maluszka kują i to w sumie 2 razy (tak przynajmniej miał za pierwszym szczepieniem) - w jedno i w drugie udo. Za mojego dzieciństwa to pamiętam w ramię szczepili.

Ulę tez szczepili w dwa uda, domiesniowo... strasznie plakala Obrazek . Rowniez pamietam szczepienia w ramię, ale moze z tak wczesnego okresu niemowlecego nie pamietamy, trza by sie bylo naszych mam zapytac.

Zalaczam pare fotek:
Ula z minką
Obrazek

Ula z nasmarowaną parafinką głowka w nowej fryzurze
Obrazek

Ula w świeta
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 mar 2008, 15:58

No i ja witam juz w sumie po swietach a tu w hiszpanii swietuja w piatek i niedziele a nie tak jak w polsce w niedziele i poniedzialek

moja majka cos nie w humorze jest od wczoraj nie chce spac w dzien wczoraj wieczorem juz nie umialam z nia wytrzymac i okapalam o 18 to przy butli zasnela zrobila dwie przerwy w nocy po 1h i wstala o 6 rana i do teraz spala tylko 1,5h caly czas na rekach chciala

no to wklejam troche zdjec
majka z naszym polskim ksiedzem wczoraj na spotkaniu polonii po mszy
Obrazek

podczas jedzenia pierwszego posilku

Obrazek

i jak sie smieje
Obrazek

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

24 mar 2008, 17:18

Na początku spóźnione życzenia dla Marci i Marioli :ico_haha_02: Oby Wasze maluszki rosły zdrowe i nie dawały za bardzo w kośc :ico_oczko: I słoneczka na codzień :-)

Norbercik wszystkiego naj naj od Nadii i cioci Kasi na te 3 miesiączki :ico_brawa_01:

Nam święta minęły też poza domkiem. Ale Nadusia była grzeczniutka więc było ok.

Pinko rewelacyjna fryzurka Ulci :-D :-D :-D Wiesz ja się zaczęłam zastanawiac czy z tą parafiną nie zdejmę Niuni włosów,ale jak widac - chyba nie.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 mar 2008, 17:43

Ja zajrzałam rano ale Marcin mi nie dał napisać nic i wyszedł z forum i teraz dopiero mam szanę napisać.
Święta ok, nie narzekam, jem umiarkowanie, nie przejadam się :ico_haha_01:
Chrzest też minął ok, Artur nic nie płakał, był przecież cały czas u mamusi na rękach, trochę spał, trochę czuwał i skrzywił się tylko przy laniu wodą.
I parę fotek, chrzesny robił w kościele i nie mam więc mam tylko domowe:
Z babcią (Marcina mama) w ubranku w którym był chczony:
Obrazek
Z dziadkiem (mój tata), juz przebrany:
Obrazek
Tutaj chwilę wcześniej się śmiał ale uchwyciłam ziewanie:
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 mar 2008, 19:14

pinko mialam wczesniej napisac super fryzurka Uli

renia super fotki widac ze dziadek dumny z wnuka

ja wlasnie nie wiem w czym bede chrzcila majke jak wiecie u mnie jest juz cieplo i nie wiem jakie ubrania wziasc do polski na dodatek nie mam nic cieplego mam nadzieje ze jednak sie ociepli

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 mar 2008, 19:43

czesc wam wszystkiego najlepszego z okazji swiat i wszystkiego naj...wszystkim solenizantom pisze tak zeby nikogo nie pominąć dziekuje za życzenia.U nas super po świętach dzieci zdrowe i grzeczne ja sie przejadłam i męczy mnie zgaga.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość