kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 sie 2008, 07:45

dzięki kochane mam nadzieje ze urlop bedzie udany taki mam zamiar

Kolka Lenka też składa rączki i mówi amen i bozia , moja mama jej pokazała raz i załapała , dzieci szybko łapią takie rzeczy .
a jak jest burza to Lenka mówi, że Bozia mówi nu nu , bo mama je powiedziła ze to bozia grozi niegrzecznym dzieciom :ico_hah

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 sie 2008, 08:33

dziewczyny, no dzisjaj już wklejałam na grudniówkach, więc i tu też miałam wkleić, miałm wczoraj, ale jakoś zapomniałam, no to oto mój brzusio przedwczoraj, widac oj widac :-D :ico_wstydzioch:

Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 sie 2008, 08:40

CARO kurcze ale superowy jak bym miała wiecej miejsca to chyba tez bym sie skusiła jak patrze to az jestem wzruszona i mam ochotę na synusia ale znając zycie byłaby 3 córónia
KAMELEK pogody zycze przede wszystkim i wypoczynku
KOLKA ta twoja zołza to jest koszmar
DELICJA dobrze że zyjesz
KASIK z zoo super fotki
dobrze że mróweczki dały znać

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 sie 2008, 08:45

kolka i kamelek to supe ze dziewczyny takie rozgadane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kolka ty sie nie przejmuj, tylko sie ciesz, ze Julka mówi tak boziu, ja to bym chciała,zzeby junior tak mówił, a on tylko mama i mama, tzn to miłe, ale chciałabym zeby cos innego tez mówił, rozumie jak mówie do niego, jak cos mu poikazuje, ale żeby to nazwać to tylko agu, gaga i takie tam :-D :-D

wiesz co nas wczoraj tez odwiedzili tescie i ........bez komentarza to pozostawie bo nie chce sie denerwowac :-)

hektorka ucałuj guza od ciotki Karoliny :-)

no to mi ulzyło z Mróweczka, ufffffffffffffffffff

Kasi.k jak mozesz to podaj mi jej numer polski to jej sms wysle

kamelek szczesliwej i bezpiecznej podrózy :-)

ech znowu nie pamiętam co miałam jeszcze nap[isać :ico_noniewiem:

aha, my z racji tego że mieszkamy z moją mamą, to Oskar za nią przepada i to bardzo, wcale się nie dziwię, bo widzi ją codziennie od urodzenia :-) :-) , a babcia go rozpieszcza oj rozpieszcza :-) , aż nieraz muszę interweniować,żeby jakiś laluś z niego nie wyrósł :-D

no to zapraszam na kawusię i życzę miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 sie 2008, 11:04

Caro wysłałam Ci nr smsem :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 sie 2008, 22:46

hej Laseczki
caro, widze ze tylko ty chyba czytasz moje posciki, całusek doszedł, bo guzek zrobił się dzisiaj fioletowy, troszke go obserwowałam bo balam sie aby nic mu nie było, po tym uderzeniu o beton. Dzisiaj zachowywał sie normalnie to chyba nic mu nie dolega.
Do nas przyjechała moja siostrzenica więc znowu mam malutka opiekunke dla Kamilka bo ma dopiero 5 latek.

[ Dodano: 2008-08-19, 22:47 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za brzucholek, bardzo zgrabniutki, a kreska juz ci sie robi???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 sie 2008, 23:26

caro brzunio bardzo uroczy i zgrabniutki. No i nie za duży :ico_brawa_01: śliczny :ico_brawa_01:

idę spać, ale się opisałam :-D :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 sie 2008, 14:29

Kasi.k ale ja mam teraz inny numer telefonu :ico_placzek: :ico_placzek:

Hektorka, guzik zejdzie :-) , fajnie, masz pomocnice :ico_haha_01: , mi z Oskarem kreska sie nie zrobiła, nie wiem jak teraz bedzie :ico_noniewiem:

delicja ale zes popisała :ico_noniewiem:

a u mnie jak nie urok to......., rozbolał mnie zab :ico_zly: :ico_zly:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 sie 2008, 22:24

syla75 moze warto zaryzykowac,najwyzej co moze sie zdarzyc to trzecia pelna uroku corenka :ico_haha_02:
, Caro-Twoj brzusio sliczniutki!ja mam brzuch wiekszy a pusty :ico_placzek: Niech ten zab da Ci spokoj!
Hektorka-ta mamusia nas zaszachowalas :ico_haha_01: Boze,kiedy moj maly bedzie tak ladnie do mnie mowil? :ico_noniewiem: Wczoraj wyraznie nauczyl sie mowic auto i jezdzi swoim mercedesikiem po domu i wola auto,auto :ico_haha_01:
Kasiu-te zdjecia z zoo swietne,bo mam urocza synowa i ta jej nowa fryzurka,po prostu obled!Twoj ziec tez lubi karuzele,wiec wiadomo jak beda spedzac swoj wolny czas.
delicja-a co Ty te ciasta tak pieczesz,potem ludziom slinka leci :ico_olaboga:
Kolka-ciesz sie,ze masz takie pobozne dziecko,moze uprosi u Boga troche rozumu i kultury dla babci, zebys juz nie musiala przez te babsko sie denerwowac.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 sie 2008, 23:50

katrin pisze:ja mam brzuch wiekszy a pusty
to całe szczęśćie, że nie głowę!! :-D :-D :-D
katrin pisze:moze uprosi u Boga troche rozumu i kultury dla babci, zebys juz nie musiala przez te babsko sie denerwowac.
Obawiam się, że niestety nieeeee. ie wiem co temu mojemu dziecku się stało, ale ostatnio bardzo polubiła babcię K.... W szoku jestem niebotycznym :ico_szoking: :ico_olaboga: No, niby wiem, że tak nie mogę, nastawiać dziecka itd, ale liczyłam na solidarność po cichu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A już doszczętnie mnie wk...a to, że oni mówią, że to jest miniaturka Babci K... Wygląd jak wygląd, są farby, make- upy (czy jak to się pisze), byle nie charakterek jej :ico_sorki: :ico_sorki:

Hhehehe, wyobraźcie sobie, że mnie dziś (przyjeżdża ostatnio codziennie) ze 3 razy uświadamiała, że jak idzie deszcz to należy schować pranie do domu... Dziewczyny... Widziałyście moje fotki... czy moja twarz wygląda na twarz z jakimś niedorozwojem umysłowym???? Wiem, że miss nie jestem, ale downa na starość chyba się nie dorobiłam, co??
Hektorka
, ja tez wszystkie Twoje posty czytam :-D tyle, że chaotyczna jestem i czasem zapominam odpisać ( może faktycznie ja mam coś z mózgiem nie teges?)
caro pisze:mi z Oskarem kreska sie nie zrobiła
a mi się zrobiła, aż do klatki piersiowej :ico_noniewiem: A wiecie co?? Mam znajomą, która tez się spodziewa dzidziusia, ale dopiero na luty- marzec, i do tej pory miała takie mdłości, że poezja... dziewczyna od początku ciąży kompletnie nic nie zjadła a jak zjadła to zaraz zwróciła. Jak mówiłam jej matce, że trzeba coś z tym zrobić, to ona mi mówiła, że to po prostu trzeba przeżyć. I wczoraj mój mój ojciec nie wytrzymał ( bo to nasza bliska sąsiadka) i sam ją umówił na wizytę u ginki (tej mojej, też sąsiadki) i natychmiast ją wzięli na ostry dyżur, ciąża zagrożona, dziewczyna odwodniona na maksa, niedożywiona i niemal nieprzytomna... Tyle co wiem, że następnych kilku dni to by nie przeżyła... normalnie ciemnogród jakiś :ico_olaboga: I ludzie mają kasę, i mówią, że szkoda kasy na drogie leki, bo to uroki ciąży... :ico_puknij:
Karolinko, ząbek już nie boli, prawda? :ico_sorki:
Co jeszcze miałam napisać... Juz zapomniałam :ico_puknij:
A co mi się przypomniało tak poza tematem: zadzwoniła dzis Ta kuzynka, że by mój R pomógł jej wnosić meble, bo kupiła nowe. I on oczywiście pomógł. I ona do niego mówi tak: "Dzięki Rafał, jesteś jak dziwka- zjawiasz się na każdy telefon". To taki żart... Ponoć...

Idę spać, bo chyba przynudzać zaczynam :ico_spanko: Papapa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość