Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 lut 2008, 16:35

Dominisia,Izunia,dzęki.
mam wózek, ale właśnie bez skrętnych kół, z małą gondolą i małą spacerówką, ten jest o wiele większy, więc nawet narazie w spacerówce będę Milana wozić.
Dlatego sie zdecydowaliśmy na 2 wózki, a nawet jak na jakiś spacer będziemy szli, to mała dzidzia w ten stary wózek pójdzie Milan w nowy i będzie git.
No i wózek kupiony w Polsce, wczoraj przyszedł do Marleny a dziś go mi wyśle, tu pocztą, w ciągu tygodnia dojdzie :ico_oczko:

Dominisia, fajnie że masz juz polską tv :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas trochę choroba się wkradła, Milana i Mariusza załapało, ja na szczeście jakoś się ochroniłam. I choć super pogoda jestem skazana na siedzenie w domu

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 lut 2008, 23:19

Siunia kurcze to za paczke strasznie duzo zaplacisz. Wiesz, my jak chcemy cos z Polski to zawsze wysylaja nam paczke autobusem. Kierowca bierze 100 koron. My odbieramy sobie paczuche w Oslo na drugi dzien, tylko do was pewno nie ma bezposrednich autobusow z PL?? No wlasnie ja tak sobie pomyslalam ze przeciez wy macie dwojeczke dzieciaczkow wiec dwa wozki sie przydadza. A nie myslalas o takim w stylu blizniaczego, widzialam takie w Norwegii, z jednej strony montujesz gondolke a z drugiej spacerowke i mozesz z dwoma dzieciaczkami smigac na spacerki. Super sprawa dla dzieciakow miedzy ktorymi jest niezbyt duza roznica wieku.

No i duza gondolka jest bardzo wazna! Bo w tym Graco co mialam to poprostu byla katastrofa, jasiu po miesiacu sie przestal miescic a w tej co ma teraz mam nadzieje pojezdzi jeszcze miesiac.

W czwartek idziemy na szczepienie.

Szkoda ze Ci sie chlopaki rozchorowaly! Uwazaj na siebie!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lut 2008, 00:26

Dominisia, no za paczkę ponad 200zł zapłacę, ale ja tam nie chce nikogo prosić ze znajomych żeby mi przywozili bo ten wózek jest za wielki, wolę zapłacić i mieć z głowy, no i dokładnie od nas to autobusy do Norge nie jeżdżą ,a jak tak to do Oslo, gdzie Oslo a gdzie my, wiec z Oslo byśmy musieli znów płacić. Raczej się nie kalkuluje.
Wolę raz dać, i nie zawracać nikomu głowy.
Wiesz raczej te podwójne wózki nie przydadzą, się bo Milan to raz siedzi raz wysiada, z resztą myślę że max do roku jeszcze tylko w wózku pojeździ. Bardziej myślałam o takich zaczepach na wózek kółkowych że dziecko sobie stoi za wózkiem na takim podeście na kółkach i jedzie, ale kurde to też trochę kosztuje.

Chyba jakoś sobie damy rade i bez tego :ico_oczko:

A ty co wracasz do pracy jak Jasio skończy rok?? Czy się jeszcze zastanawiasz??

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 lut 2008, 14:29

siunia pisze:Bardziej myślałam o takich zaczepach na wózek kółkowych

Widzialam to! Fajna sprawa! A ile to kosztuje?? Bardzo drogie?? W Polsce tez to widzialam!

My za niedlugo przesiadamy sie z gondolki do spacerowki, musze sobie tylko jakis spiworek kupic.

siunia pisze:A ty co wracasz do pracy jak Jasio skończy rok?? Czy się jeszcze zastanawiasz??

No do tej co mialam to na pewno nie wroce, nie mam jakis super wymaan, ale sprzatanie w prywatnych domach odpada. Chcialabym cos innego znalezc, ale pierwszym problemem jest to ze nie mam z kim zostawic malego, wiec chyba bede musiala zaczekac az pojdzie do przedszkola, a chcialabym jak skonczy 3 latka

Cos mnie plecy bola, normalnie schylac sie nie moge, katastrofa!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lut 2008, 16:31

Dominisia, to może o kolejną dzidzie się postaracie?? Jak już masz siedzieć w domu to lepiej za 1 razem :ico_oczko:

A ten zaczep na wózek coś koło 400zł kosztuje, wiec kurde no drogie :ico_olaboga: , za takie co?? tyle kaski?? porządna spacerówka by była za tą cenę.

[ Dodano: 2008-02-21, 21:37 ]
to co mój Milan wyprawia nie da się opisać

Wejdzie na bloga i same zobaczcie.

to link dla ułatwienia, tam jest filmik, po prawej stronie na górze wystarczy odpalić.

http://smyki.pl/domeny/dzidzi.pl/milan/ ... op=galeria

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 lut 2008, 16:20

Jestem :)

O 9 bylismy z Jasiem u lekarza-dermatologa. Gosciu mial tyle tutulow przed nazwiskiem ze zastanawialam sie jak bedzie wygladac wizyta :) Taki starszy dziadek. Popatrzyl na skierowanie na ktorym pisalo "atopic egzem" atopowa egzema, nawet nie kazal mi rozebrac Jasia tylko powiedzial ze samo przejdzie. Pytalam czy mam zmienic mleko albo cos, ale powiedzial ze skazy bialkowej nie stwierdza sie tak hop siup, a sucha skora o tym absolutnie nie swiadczy (skaze diagnozuje sie po problemach zwiazanych z przyswajaniem mleka, biegunki, zaparcia, a nawet problemy ze strony ukladu oddechowego, po zjedzeniu np.danonka ktory zawiera duza ilosc wapnia moze pojawic sie chrypka ktora moze przeksztalcic sie w zapalenie oskrzeli, tak mi to tlumaczyl). Skaza wystepuje bardzo rzadko i podobno czesto mylona jest z innymi chorobami.Przepisal jakas masc, mam smarowac nia Jasia dwa razy dziennie, jak K. kupi to wam napisze nazwe bo z recepty nie moge odczytac A podobno wszystko minie jak przydzie lato, wtedy mamy duzo przebywac na sloncu, a ono jest podobno najlepszym lekarstwem. No i w sumie nic sie nie dowiedzialam

Siunia no niezly kaskader z Milana. Wiesz, ja widzialam ten zaczep do wozka w Norwegii, ostatnio kupowalam spiworek do wozka i popatrzylam na cene, 300 koron, wiec nie jest tak tragicznie.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 lut 2008, 16:54

Dominisia, no to może nie musisz się zamrtwiać że to skaza i będzie dobrze :ico_oczko:

A moj synek miał wczoraj 5 urodzinki to już mały mężczyzna jest :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 lut 2008, 11:41

Dominisia, lekarz napewno wie co mówi, w Polsce to zaraz by czymś szprycowali dziecko, a tu ostrożnie ostrożnie ale skutecznie.
OO to naprawdę tanio widziałaś, ja na finn.no patrzałam to ceny kosmiczne tego były, no ale pewnie są różne rodzaje :ico_oczko:
Dziś mężuś w domu siedzi :-)

Izunia, no to duży chłop 5 latek
Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

02 mar 2008, 15:09

Jasiu wczoraj
Obrazek
Jasiu w spacerowce
Obrazek
Nie ma to jak polskie piwo
Obrazek
Jestem sobie lew
Obrazek
Spie po spacerku
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 mar 2008, 21:50

siunia, dziękuje za żyzenia :ico_oczko:

Dominisia, z piwkiem świetna fotka hehe :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość