buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 wrz 2010, 21:23

Aga86 ja np kupiłabym więcej body, natomiast koszulek wcale. A wszystko inne wydaje się być ok. Najwyżej będziesz wyganiać męża po brakujące rzeczy :ico_haha_01:
Wiesz nie pomyśl że chcę Ci mówić co masz robić ale może spróbuj jakoś inaczej niż tak radykalnie :)
Nie tak od razu jak jej zabroniłam to była obrażona na cały świat, więc jak narazie może zobaczyć jeden odcinek dziennie, i staram się jej jakoś czymś innym zająć wolny czas. W wakacje to był szał i za bardzo jej popuściłam :ico_olaboga: , i wiem, że to moja wina, ale teraz to jest już ok bo pół dnia spędza w przedszkolu.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 wrz 2010, 21:28

Dzięki Zubelek fajnie to objaśniłaś bo dla mnie to wszystko jak czarna magia się zapowiada! Niby umiem się dziećmi opiekować i nie mam takiego lęku jak niektóre osoby aby wziąć maleństwo na ręce ale jak myślę o tym pępuszku aby przy kąpieli nie zamoczyć przemywać, uważać czy o obcinaniu pazurków czy ta pierwsza kąpiel to strach mnie ogarnia! Jedno dobre to to że moja kochana mamusia do nas przyjedzie i nam pomoże bo nie wiem czy bym sobie sama poradziła :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 wrz 2010, 22:00

czesc

Aga ja sie w wiekszosci zgadzam z Zubelkiem
ale poscieli tez bym nie kupowala na razie
bo niemowleta spia bez poduszki i kolderki. ja dopiero po roku czasu przykrywalam leonka tym
a wczesniej wystarczy kocyk.
ponoc posciel jeszcze za ciezka dla niemowlakow

spirytus na pepek uwazam tez za zbedny
nawet w PL ktos pisal, ze sie odchodzi ot tego przemywania. pepek odpanie mimo wszystko. u leona na 3 dni bez spirytu

wlasnie rozek, kaftaniki rowniez pominelabym na liscie niezbednych zakupow
inwestuj w bodziaki z dl i krotkim rekawem
wygodne i praktyczne

pol spiochy i pajacyki jak najbardziej

czapka tylko na wyjscie

do noska frida zamiast gruszki

a i maty pod przescieradlo jak najbardziej. przy pampersie wydaje sie zbedne ale takim maluszkow moze sie ulac i wtedy tez materacyk sie zabrudzi

jeszcze dodalabym elektroniczna nianie. u nas sie b przydala. mimo, ze mieszkalismy z lelkiem w mieszkaniu jednopoziomowym i dwupokojowym. ale jak byl taki malenki i drzwi zamkniete to nawet go nie slyszelismy jak mu sie odbilo na przyklad. a wtedy trzeba interweniowac szybko zeby sie tym nie zadlawil
nie jest to sprawa konieczna , ale b ulatwia sprawe
potem zamieszkalismy w domu pietrowym wiec tymbardziej swietny zakup sie okazal

hmmm mysle co jeszcze???

krem na mroz zapisalas?

przy pierwszym dziecku lista ta wydaje sie mega dluga i b drobiazgowa
z drugim juz luzniej
wiele jest do kupienia
ale sporo i skompletowane hehe

ale i tak to wielka przyjemnosc i frajda zz nabywania kolejnych malenkich zakupow

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 wrz 2010, 22:18

Dzięki dziewczyny super porady właśnie czegoś takiego potrzebuję aby ktoś mi pow. co konkretnie potrzeba:) Czekam na więcej postów na ten temat od doświadczonych mamusiek :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 wrz 2010, 22:29

to ja wam postawie :ico_zdrowko: bezalkoholowe oczywiscie :ico_haha_01:
zdalam dziss testy z prawka. bezblednie nawet
ale nie mam z ztego powodu jakiejs wiekszej radosci , bo wiadomo ze eteorie przewaznie wszyscy za pierwszym razem zdaja. i to pikus w porownaniu zz praktyka

no ale jakis tam kroczek do przodu nie?

leon w Pkolu roznie.. pierwsze dwa dni mizial sie malo . pozniej sie rozkrecal
natotmiast od wczoraj rano jest ryk. pani przejmuje go w szatni takiego placzacego a my wychodzimy
ale pozniej sie rozkreca i jak do odbieramy to pelna radosc. wygadany. zegna sie glosno i wesolo i umawia na nastepny dzien

pani pochwalila dziss leonka ze byl b grzeczny i wspolpracowal ladnie.
takze sadze ze bedzie coraz lepieje
tylko te poranne histerie wyeliminowac i bedzie z gorki
mam nadzieje

poza tym kreci sie kreci
moje prawko.
zapisalam sie tezz na cwiczenia dla kobiet w ciazy od nast tygodniaa
to sie troche poruszam w wolnej chwili jak leos bedzie w Pkolu

niech cos sie krecci jak te intensywne jazdy autem sie skoncza a buuuu

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 wrz 2010, 22:36

Aga_86, z tym pępkiem to bez obaw jak się zamoczy to nic isę nie stanie,trzeba go dobrze osuszać,wietrzyć nie zakrywać pampersem tylko lekko pępka odwijać zeby pępek miał powietrze.
Ale ja spirytus polecam jednak,Gabi sie paprał pępek,nawet ten siryt nie pomagał :ico_haha_01: dopiero jak wodą utlenioną wymywałam i później spirytusem i dmuchałam zeby dobrze wyschło to odpadł.
a Zuzi też odpadł bez problemu ale to mimo wszystko dobrze mieć.
Jak przy obcinaniu paznokci nie daj Boże skaleczysz maluszka to spirytus też sie przyda a i woda utleniona będzie mniej szczypać.

No nianię też polecam ale jak się ma mieszkanko i pokoik obok to nie,w pl nie była mi potrzebna ale tu musze kupić .

madziorka hihi, jeszcze raz :ico_brawa_01: za testy :ico_brawa_01:

Aga_86, a i bez mamy sobie poradzisz! Dobrze,że będzie pomoc ale na prawdę to samo przychodzi...
ja tam nie chcę nikogo :ico_haha_01: jakoś zawsze wolałam sama po swojemu :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 07:51

Wpadam na chwilkę poczęstować drogie koleżanki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: , ponieważ i ja świętuję dziś półmetek :ico_brawa_01: . Częstujcie się dziewczynki, a ja zmykam do przedszkola z córką.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 wrz 2010, 08:31

buzok :ico_tort: to juz blizej niz dalej sie wydaje hehe i druga polowa przyjemniejsza. wiecej kopniaczzkow i intensywne oczekiwanie na cudna istotke hihi

leon w Pkolu. teraz te wczesne pobudki niby maja wydluzac dzien, ale jak na razie nudzic sie nie ma czasu. dzis mam wolniejszy dzien to sobie posiedze przy kompie hihi

leonek dzis jeszcze plakal rano, ale juz nie tak mocno jak przez ostatnie dwa dni
i dzis wciaz pytal czy po niego przyjedziemy
przez lzy potwierdzil glowka ze moge isc. i dal buziaka zasmarkanego
tyle dobrze
pewnie juz dawno sie bawi i smieje hehe

Zubelek masz takie zdrowe podejscie powiem ci. bez paniki i przesady, fajnie. przestawilas sie na Angielskie? czy po prostu doswiadczenie zyciowe tak ci podpowiada?
hihi

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 wrz 2010, 08:52

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziewczyny za półmetki skończone tygodnie bo już sie pogubiłam która co :ico_wstydzioch: Naklikałyscie od wczoraj mega :ico_szoking: Doczytałam nawet....

[ Dodano: 2010-09-08, 08:54 ]
madziorka hihi, :ico_tort: Za testy super... A jazdą się nie przejmuj my z moim prowadzimy szkołe jazdy i powiem Ci z doswiadczenia że na początek ucz się kochana jak zdać egzamin nie jezdzic sprawdzone i skuteczne na 10 osób 9 u nas zdaje tą metodą tylko to od instruktora zależy wiesz...

[ Dodano: 2010-09-08, 08:58 ]
Aga_86, No Fajnie nam te nasze mamuski podpowiadają co? Ja też w sumie zielona Jestem ale też do pomocy nikogo nie będę miec, a gdyby to miała byc moja mama to by było git tylko że jej już nie ma. Ale cóż mam forum jak by co!!!! :ico_oczko:
Jak się czujecie dziewczeta we mnie życie znów wchodzi taka jak skowronek jestem od wczoraj widzę poprawę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-08, 09:29 ]
:565: Wiecie co dziewczyny, z tym alllegro to szłu idzie dostac normalnie!!!
Dwa tyg temu kupiłam łóżeczko i jeszcze go nie mam wpłata poszła napewno gosc nie odpisuje na e mail, a ciuszki które kupiłam przed wczoraj własnie odebrałam :ico_zly:
Szlak mnie chyba trafi!!!!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 09:37

I już jestem w domciu, a Oliwia w przedszkolu.
leonek dzis jeszcze plakal rano,
Ja nie miałam takich przejść z Oliwcią, a do przedszkola chodzi drugi rok, w sumie to teraz do zerówki. Ale powiem Ci madziorka, że wiem coś o tym jak to biedne dzieciaczki przeżywają to rozstanie z rodzicami, ponieważ jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i w zeszłym roku miałam taką jedną dziewczynkę, która niesamowicie chiała chodzić do przedszkola ale tylko w tedy kiedy była w pobliżu mama lub tata, jeju ale to dzieco wszystko nerwami nadrabiało :ico_olaboga: . Ale dzięki intensywnej współpracy mojej z rodzicami dałyśmy rade, a teraz to mała wogóle nie zwraca uwagi na to , czy mama już wyszła, bo przecież jest wśród rówieśników. Każde dzieciątko musi przejśc ten proces jedno szybciej drugie wolniej. Będzie dobrze :ico_haha_02: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość