Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 lip 2009, 09:31

Ja od wczoraj chcę wyczyścić wózek i fotelik samochodowy ale się wstrzymuję bo nie mogę :ico_noniewiem: jednak muszę trochę poczekać do bezpieczeństwa. Niech mała nabierze trochę tłuszczyku i wszystko wykształci a za dwa tygodnie to będę czyścić ;-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 09:31

ciekawe jak Meggi i jej cukier?
czemak na sms :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 09:34

ja boje sie tylko jednego-ze K po jakims czasie zacznie marudzic ze mlody placze itp chcialabym bardzo by powstala miedzy nimi taka silna więź zeby mlody byl dla K calym swiatem by spedzam z nim jak najwiecej czasu -rozumie ze pracuje ale weekendy mogli by miec dla siebie dla nas
2 dni temu pogryzlam sie z moim K bo codziennie na silownie jezdzi wieczorem fakt faktem od kiedy zaczal wyglada lepiej odstresowany jest i wogole tylko tyle ze powiedzialam mu otwarcie ze chcialabym by przystopowal bo gdy mlody bedzie z nami to czasu nie bedzie mial nawet by go wykapac-poczatkowo zareagowal atakiem ze niby to jedyna rzecz ktora robi ktora sprawia ze czuje sie lepiej we wlasnym ciele(6 lat trenowal tajski boks od roku przestal)tlumaczylam ze mu nie bronie ze sie ciesze ze ma swoje zainteresowania ale chce bysmy tez byli dla niego wazni i na tym sie skonczylo drugiego dnia po pracy oznajmil mi ze musi przystopowac ze bedzie chodzil 4 razy w tyg na ta silownie i worek i tak cwiczyc bedzie by max 1,5 i wracac ah czasem trzeba czasu by chlop zrozumial

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 09:49

betina, zobaczysz ze będzie dobrze :ico_oczko: tylko musisz mu w tym troszke pomóc

ja zastosuje dobre rady moich koleżanek które są dla mnie wiarygodnymi radcami
po pierwsze nie odsuwać ojca od dziecka tzn. niech kapie, zmienia pieluchy, ubiera, wstaje w nocy... nawet jeśli wstaje rano do pracy, niech czuje ze ma dziecko, bo to ze ty teraz nie pracujesz nie oznacza że masz wyręczać faceta w całej opiece

po drugie szukać powodów zeby zostawiać malca z ojcem sam na sam... wyjscie na zakupy, na solarium, z psami na spacer, Tobie tez należy sie chwila samotnosci a ojcu chwila sam na sam ze swoim dzieckiem, to wtedy najbardziej sie do niego przywiązuje :ico_oczko: gdy mają czas tylko dla siebie

po tzrecie nie krytykuj- nie tak sie trzyma, złap go mocniej itp... pamiętaj o jednym to jest ojciec dziecka i nie zrobi nigdy w życiu krzywdy swojemu malcowi :ico_nienie: nawet jeśli robi coś nieudolnie, nie patrz na ręce, bo sie zniecheci

uwierz mi Beatko widziałam na własne oczy jak Asia i Kornel opiekuja sie maluchami, dzieki temu ze Asia nie odsuneła Kornela od opieki on teraz jest przy maluszkach zanim Asia zdąży ruszyć sie z fotela... on nie pozwala jej kąpać swojej królewny, a nad ranem przynosi dzieciaczki do łózka bo musi sie poprzytulac zanim wyjdzie do pracy...

z drugiej strony mam przykład Alicji- od poczatku odsuneła Michała w opiece nad Tataianką, krzyczała ze ma łapy za duże, że nie umie kapać, wstawała w nocy sama i teraz Michał wracajac do domu mówi do nas... "kurde zas bede musiał małej pilnować" :ico_szoking: on nie potrafi z nią usiedzieć 15 minut :ico_puknij: a pampersa też przebrać nie umie, ucieka na siłownie, potem szuka chwili zeby u jakiegoś kumpla posiedzieć bo jak wróci do domu to Ala chcąc sie wykapać prosi go o opieke nad małą :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-07-31, 09:53 ]
sms od megi
"Hej narazie stoje w kolejce do gina i nic nie wiem, ponoć mam wyjsć. Cukeir prawie unormowany tylko po sniadaniu mi szalał. Wyjde grubsza o dobre 10kg bo ciagle każą coś jeść, ostatnią kolacje mam o 24.00 :)"

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 09:58

No to ładnie nam Megi tuczą :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 10:02

izuś_85, wiem ze nie wolno odsuwać faceta od dziecka ja juz mojemu zakomunikowalam (podstepnie troche)ze tylko on bedzie nadawal sie do kapieli mlodego bo rece ma silniejsze i mocniejsze i synus nas bedzie bezpieczniejszy -i kazdemu teraz trabio ze kapiel nalezy tylko do nich :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-31, 10:05 ]
dziewczyny naszla mnie ochota na cos slodkiego wszamalam nutelle lezala chyba z rok w szafce nie ruszana wmucilam 2 lyzeczki i teraz mi niedobrze-bynajmniej mlody na tym moze skorzysta smaczniejsze wody bedzie miec :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 10:08

a ja juz wykąpana, zjadłam dwie kostki milki jogurtowej i mała szaleje...

ide z Hakerem na spacer, do bankomatu i do Black Red White, bo dziś mija drugi termin na moją nową sofę a oni nadal nie dzwonią :ico_nienie: :ico_nienie:
wkurze sie bardzo jak sie okaze ze jej jeszcze nie ma :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 10:12

izuś_85, rzeczywiście przesadzaja z ta sofa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-31, 10:14 ]
a ja ide do marketu juz zapomnialam co to sklep i chodzenie -kupie K gin bo wczoraj wspominal ze by sie napil a w domu nie ma wiec zrobie mu niespodzianke i wieczorem mu zaserwuje drinka jakiegos-a potem wykorzystam hihi oboje na tym skorzystamy a co :-D

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 10:24

betina no ładnie upić chłopa i wykorzystać :ico_smiechbig:
chyba tez tak zrobię, bo mój zaczyna się bać, że zrobi dziecku krzywdę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 11:02

wróciłam z zakupami... bo black red white jeszcze był zamknięty, ale właśnie otwierają... zjem śniadanko i pójdę sie dowiedzieć co z tą sofą

[ Dodano: 2009-07-31, 11:37 ]
ech... wróciłam, podobno dziś mają jeszcze jedną dostawę od tego producenta i moja sofa powinna być, mam czekac na telefon :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość