Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 sty 2009, 15:43

No i witam się z Wami i ja. U nas dzis -15 st więc trzeba zezygnować ze spacerów w taki mróz bo strasznie szczypie w buzię. Noc fatalna i padam na ryjek. Wszystko przez te zęby :ico_zly: tak mi jest go szkoda ale cóż musimy jakos przez to przejść.
Małgośka foty super i tosia przekochana :ico_brawa_01: No takiej zimy to dawno u nas nie było. A my w sobote idziemy na wesele. Kubusia na troche weźmiemy niech posłucha muzyki sobie dziecko a poźniej odstawiamy go do moich rodziców. Ciekawe jak sobie poradza w nocy :ico_olaboga: ?? Kiece zakupiłam tylko pewnie trochę na poczatku będzie mi chłodno bo ona jest na cienkich ramiaczkach :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 sty 2009, 15:50

fajne fotki malgoska,
Fajnie biało, tylko co z tego, że nie można na sanki z dzieckiem wyjść, bo zimnica jak w psiarni i wiatr straszny
no wlasnie

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

07 sty 2009, 16:15

malgoska, slicznie u nas tyle sniegu nie ma

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 sty 2009, 16:16

malgoska, slicznie u nas tyle sniegu nie ma
no wlasnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 sty 2009, 16:29

no wlasnie :ico_noniewiem:
no wlasnie
no wlasnie :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-07, 15:32 ]
ja wlasnie robie ciasto z owocami.

Olo spi od poltorej godziny :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

07 sty 2009, 16:41

Anuszka, to ja poproszę kawałeczek ciasta....

Mała teraz śpi jak zabita, nawet nie drgnie :ico_szoking: Aż się martwię, czy aby wszystko w porządku. Ale jak jej teraz dotykałam to gorąca jak piec hutniczy, spocona i bladziutka jak młynarz :ico_szoking: Niech śpi - przynajmniej nie cierpi. ale nie pamiętam już kiedy tak spała ostatnio...

Włączyłam sobie SDM i powoli ogarniam pokój.

Ah. Od jutra w "biedronce" będą pojemniki z przykrywką za 12,99zł. Takie akurat na zabawki. Ja wyślę P., żeby kupił 2, bo teraz będą na zabawki, a potem na szpargały :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 sty 2009, 16:58

malgoska, śliczne macie widoki z okna :-) .
basia24 napisał/a:
malgoska, slicznie u nas tyle sniegu nie ma

no wlasnie
a u mnie jest jeszcze więcej :ico_oczko:

Była z małym na zakupach i sie tak umęczyłam wszystko u nas zasypanę płógi jeżdzą odsnieżaja ulice , które wciąż mają dużą warstwe śniegu i wszystko na pobocza chodników zkładają a chodniki masakra ujechałam sie wózkiem że szok.

Próbowałam uspać Franka kurde ta moja mała gnida sie nauczył spac na dworze to teraz w domu cieżko go uspać i tak nie śpi od 12.15 gdzie tylko 40 min spał ciekawe czy wytrzyma do 19 do kąpieli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 sty 2009, 17:08

malgoska, Tosia rozbawiła mnie do łez z tym zasypianiem!! Mam pytanko jeszcze odnośnie królika.. jest z małą w jednym pokoju? bo ja przeniosłam Zuzię i jest teraz z Pusią pod jednym dachem, ale każdy kto nie ma zwierzęcia mówi mi że źle zrobiłam i już sama nie wiem..
Wieczorem zadzwonię do Dony, bo zaczynam się martwić, wysłałam jej smsa na święta i nawet mi raport nie przyszedł a już naprawdę długo jej i Bianki u nas nie było.

Wiecie co? Zwolnili dzisiaj ode mnie tą dziewczynę z którą pracowałam - była przyjęta niby tylko na okres kiedy mnie nie będzie w związku z ciążą i urodzeniem ale ja myślałam (i nawet prosiłam szefa) że zostanie u nas jeszcze 2 lata, dopóki nie oddam Zuzi do przedszkola, a tu Zonk. Aż się dzisiaj :ico_placzek:

Anuszka, pytałaś czy Zuzia się zbiera do chodzenia.. przejdzie sama może z 10 kroków ale musi mieć nastrój :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 sty 2009, 17:18

Wieczorem zadzwonię do Dony, bo zaczynam się martwić, wysłałam jej smsa na święta i nawet mi raport nie przyszedł a już naprawdę długo jej i Bianki u nas nie było.
Wydaje mi sie że Dona miała sie przeprowadzać do domku i że tam nie bedzie miała neta :ico_noniewiem:
Wiecie co? Zwolnili dzisiaj ode mnie tą dziewczynę z którą pracowałam - była przyjęta niby tylko na okres kiedy mnie nie będzie w związku z ciążą i urodzeniem ale ja myślałam (i nawet prosiłam szefa) że zostanie u nas jeszcze 2 lata, dopóki nie oddam Zuzi do przedszkola, a tu Zonk. Aż się dzisiaj
no to pewnie szef bedzie chciał żebyć pracowała na całym etacie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 sty 2009, 17:29

no to pewnie szef bedzie chciał żebyć pracowała na całym etacie
na razie zgodziłam się tylko na dodatkową godzinę czyli 5 dziennie ale i tak będę miała przesrane

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość