Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lip 2008, 09:46

BeWu no najszczersze gratulacje kochana .....dasz rade na poczatku zawsze jakas niepewnosc ale zobaczysz jeszcze bedziesz chwalic sie brzuszkiem :):

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 lip 2008, 10:10

dzięki że jesteście.... :ico_buziaczki_big: powiem Wam w tajemnicy, że oprócz was i Tomka nikt jeszcze nie wie..... ;)

kilka nowych foteczek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i z narzeczonym hihi, ale było całusków i uścisków normalnie pekaliśmy ze śmiechu :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-07, 10:14 ]
a w tym baseniku to po 5 min była kupka i musieliśmy zmieniać wodę ...heheheeh

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lip 2008, 10:33

BeWu, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dasz rade zobaczysz wszystko dobrze sie ułozy :ico_oczko: i Kalinka ekstra cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-07, 10:36 ]
ALEKSANDROWICZ my zazwyczaj jedziemy samochodem to Wiki spi,wybieramy zawsze taka godzine co i jest zmeczona!!Noca tez juz jechalismy i nie bylo problemu :ico_oczko:
Co do witaminy d my dajemy,mamy dawac jej wiecej ze wzgledu na te nozki!!
30 lipca idziemy do ortopedy niema problemu podpytam o te butki!

[ Dodano: 2008-07-07, 11:07 ]
WIKI I JEJ KUMPEL
Obrazek


PADNIETA NIUNIA
Obrazek


UCZE SIE UCZE
Obrazek


NOWA FURA
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 lip 2008, 12:18

No. Mam chwilke. Chwilka miala byc dluzsza, ale niestety Mis pospal jedyne 50 min i zdazylam przez ten czas sie umyc, pomalowac i ubrac.. Dobre i to. Ale mialam nadzieje, ze jak zbudzil sie o 6:30, to bede miala luzik przez 2,5 h :ico_noniewiem:
Cfaniak Maly.

Siedzi teraz uwieziony w lozeczku i bawi sie buteleczka od jogurtu pitnego.

Wiem,ze malo pisze. Bywam tu codziennie, ale pisze mniej. Bo smutno mi. Ta pogoda.. i to wszystko.. Jestem przybita i slecze godzinami z telefonem w reku, czekajac na znak od Duzego. Mamy slaby kontakt, bo teraz jest na jakims filipinskim statku i plynie do Finlandii.. Tesknota nas zzera ichce mi sie wyc, jak tylko Mis zasnie/.. I w domu panuje ta bolesna cisza.

Wczoraj mialam kryzys. Wszyscy znajomi od pt do nd bawili sie w Gdyni na Openairze Heinekena. Nowiec ja sama z Misiem. Caly piatek i sobote. W niedziele poprosilam mame o kapke wolnosci i wypuscilam sie z psiapsiola na miasto,do oooogromnego centrum.. Obkupilysmy sie.. Potem pozarlysmy kebabki i pojechalysmy do naszej knajpy na male piwko. O 23 bylam juz w lozku, wiec bez szalenstwa... Ale i tak bylo cudownie. Czekam az Duzy wroci - wtedybedziemy bardziej cieszyc sie czasem spedzanym razem.. I czasem oddzielnie. KAzdy bedzie mial kawalek dla siebie..

Oby ten moj maż szybko wrocil. Mialo byc krotko. A juz 3 tygodnie. JEszcze tydzien, albo dwa...

A Mis- Mis z soboty na niedziele meczyl sie w nocy. I niewiadomo z jakiegpo powodu. Jakos mialam wrazenie, ze sisiak go boli.. Bo byl troszke zaczerwieniony i jak nacisnelam na skorke, to Mis dopiero zrobil siusiu. Tak jakby go bolalo i bal sie robic.. Wiec w niedziele z rana, po 3 godzinach snu, pojechalam do apteki i kupilam, coPani farmaceutka dała. Rivanol - na odkazenie. A potem clotrimazolum - na infekcje,grzybki i takie tam. I jest juz cacy. I przespal cala noc. Wiec jest dobrze :-)

Gadula z niego niemilosierna. I zywiol. Ze spokojnego dzieciaczka zrobil sie z niego "szogun" - jak to moja mama mowi :-)

To filmik, dlugi - bo krecony dla Duzego.. Ale tak pobieznie, slychac jego pitupitu :-) http://youtube.com/watch?v=d2wYilNFVhY


Zmykam - niedobrze mi po parowce z chilli :/
Ide do Gnoma - bo juz nie usiedzi w lozeczku. Demonstruje swoja dezaprobate :):

Madziorka- jak Lelek wydoroslal! Ta fryzurka, buciki.. No chlop z przedszkola i tyle :-) Cudnie.

BeWu - Kalinka slicznie sie bawi w piaskownicy. Ja probowalam tylko raz, ale Mis chyba jeszcze nie łapie.. Jak bedzie sucho i ladnie, to zrobimydluzsze,drugie podejscie :-)

Frydza- nono. Wypoczynek na wsi.. Napewno byl udany :-) Widze, ze rowerkowe szalenstwo zapanowalo..

My dostalismy na roczek taki sliczny rowerek z noddym. Ale stoi poki cow kartonie, bo nie umiem go sama zlozyc :ico_placzek:
Chłopa brak w domu. Boze jak mi zle.

Ide... nie smece dluzej. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lip 2008, 14:01

Juli, coz moge powiedziec :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wiem ze tesknota jest straszna i na to niema rady trzeba czekac i czekac az mezulek wroci cie utuli i wszystko bedzie dobrze!!!
A misio gadułka superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-07, 14:04 ]
Bylismy z niunia na spacerku :-D a teraz pada uffffff udalo sie wrocic :ico_oczko:
Upolwalam w ciucholandzie super suknie dla Wikuni nowa z metkami rewelka,teraz moj wiercipietek spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2008, 15:11

czesc dziewczyny

bewu gratuluje ci ogromnie. rozumiem doskonalne, ze na razie jestes w szoku, i obawiasz sie przyszlosci
ale mysle ze to calkiem normalne odczucia nawet w planowanej ciazy hihi
ale zobaczysz ze juz niedlugo bedziesz sie cieszyc w pelni..
zycze bezobjawowej :ico_ciezarowka:
kalinka jest naprawde cudna, drugi anioleczek bedzie jeszcze piekniejszy hihi super

frydza wciaz nie moge sie nadziwic jaka ta twoja wikusia jest mega dluga hihi super dziewczyna ci rosnie hihi

juli tule cie i rozumiem twoja tesknote (moze nie doslownie) ale ty ktora potrzebujesz ludzi towzrzystwa i oczywiscie swojej drugiej polowki do zycia.. tym bardziej dolujesz sie pustka i brakiem duzego. a buuu
oby te pozostale tygodnie szybko zlecialy
swietny maly gadulinski.. wiesz lelek tez sie rozgadal niezle hehe
ciagle wola JAAAA, albo tak hihi i do tego krzyczy piszczy i po swojemu gada hehe
ciekawe czy mu to kiedys minie hehe

aleksandrowicz no to powodzenia dla mezulka
a z tym mlekim masz racje. dlatego nie wskazane jest picie go do roku. bo jest za ciezkie dla takich malych dzieciaczkow
mozna natomiast uzywac go do zageszczania, sosow
ja daje lelekowi raz dziennie ok 120ml z owsianka , platkami zbozowymi
a do picia nie mysle wprowadzac zaraz po roku
mam mieszane uczucia i nie mam pewnosci czy jest ono takie wlasciwie juz dla naszych maluchow.. aaaaa

a my dopiero wrocilismy z rytmiki.. ostatnie przed wakacyjne zajecia
lelek usnal w drodze powrotnej i juz 1,5 godziny spi

pozdrowienia dla wszystkich papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lip 2008, 18:06

Witam Alexandrowicz ja miałam na myśli że może to ty znalazłaś sobie pracę z tąd będą zmiany , a widzę że to chodziło o twego męża, gapa ze mnie :ico_wstydzioch:
Co do podróży to jak Wiki była mała to jechaliśmy nocą polecam taką podróż bo mała tylko na cyca się budziła ,a teraz bardzo źle znosi jakie kolwiek podróże , dlatego bałam się z nią jechac w tak długą .Jak ja jestem z tyłu to ją zabawiam i jest ok. ale jak jadę za kierownicą to czasami jest to droga przez mękę, czyli jeden wielki ryk.
Be Wu moje gratulacje kobitko zobaczysz po pierwszym szoku zostanie sama radośc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kalinka urocza i ślicznie się bawi moja najpierw musiała spróbowac czy dobry ten piasek , a potem biorąc przykład z Klaudi nawet się trochę bawiła. To nic że potem miałam dwie tony piachu w domu :ico_oczko:
Frydza nowy pojazd Wikuni super , no i widzę że rośnie ci nowy kierowca hi hi
Madziorka zdięcia rewelacyjne , a powiedz mi jakie dajesz to mleko 3,2%czy może 1,5 bo ja bym chciała spróbowac , mi narazie dzic niunia jadła pierwszy raz miezerię na jogurcie naturalnym z ziemniaczkami , wsuwała że chej
Madziorka masz rację takie oderwanie się od cywilizacji to dobra rzecz człowiek zaczyna doceniac rzeczy których przedtem nie widział.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2008, 18:22

edyta wiesz nie sprawdzalam zawartosci tluszczu ale daje pelne mleko wiec to najtlusciejsze hehe
takie sugeruja...

aleksandrowicz odnosnie podrozy z dzieckiem. hmm lelek teraz coraz trudniej usiedzi na miejscu w aucie.. czasem sie drze i chce wylazic, ostatnio nie podrozowalismy z nim dalej nic dwie godziny. i bylo tak ze jedna spal a druga juz kwekal tak ze pod koniec juz go wyciagnelam na chwile bo mialam dosc hehe
ale jak bedzie nowy fotelik (na dniach wreszcie uff) to moze bedzie spokojnie siedzial?
zdecydowanie wolalabym z nim podrozowac wczesnym rankiem badz poznym wieczorem keidy spalby w wiekszosci ufff

a witaminek nie dajemy
raczej jak sobie przypomne a to ma miejsce naprawde badzo rzadko
o moze zaraz mu pokropie slodkimi witaminkami do buzi hehe a lelek bedzie sobie mlaskal ze smakiem hehe

uciekam do chlopakow bo mialam troche roobtki na kompie
ufff

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lip 2008, 20:10


Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 lip 2008, 20:46

Hejjjjjj!!

Wow, co za nowiny - BEWU - gratuluję! Dziewczyny mają rację - gdy tylko minie pierwszy szok spowodowany wiadomością o ciąży pozostanie tylko sama radość! I za jakiś czas będziesz zadowolona, że już dwoje dzieciaczków masz i żę Twoje bąble mają siebie :-)

Dziewczyny, dzieciaczki ze zdjęć i filmików chwalę grupowo (nie chciałabym nikogo pominąć z powodu ciążowej sklerozy :ico_oczko: ). Cudne są maluszki i jakie już duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Coś jeszcze chciałam napisać: aha - mleko krowie... my na razie nie dajemy, ale Helenka czasem dostaje na śniadanko jogurt - "normalny" czyli smakowy (truskowowy czy też wiśniowy) i jest ok.
Witamina d - nie dajemy i w ogóle mało dawaliśmy; w środę mamy szczepionkę, więc zapytamy lekarza. Ale pediatra, którą wzywaliśmy do naszej Heleneczki powiedziała, że w upalne dni nie należy jej podawać ponieważ jest jej wystarczająco dużo w słoneczku i można przedawkować.
Podróżowanie - ech, u nas to osobna bajka... podróżujemy z Heleneczką na takich trasach, że droga w jedną stronę zajmuje nam ok. 7 godzin... No więc o jakiejkolwiek porze byśmy nie wyjechali, to i tak trafimy na Helenkowe pory aktywności... Staramy się wyjeżdżać rano, Szpak zawsze na trochę zaśnie, ale później i tak trzeba ją zabawiać; zdarza się też, że wyjmuję ją z fotelika... niedługo czeka nas pierwsza podróż w nowym, większym foteliku i trochę się jej obawiam, bo Helenka wbrew naszym oczekiwaniom zbyt długo w nim nie chce siedzieć (w mniejszym było lepiej). No ale mam nadzieję, że Szpak się przyzwyczai...
Pominęłam jeszcze pytanie Aleksandrowicz (zdaje się) o przylepianie się; Helenka tego nie robi, ale od kilku dni ma fazę, że kocha tylko mamę... jeśli jestem w zasięgu jej wzroku, to chce tylko do mnie (na ręce lub łazi po mnie), a jeśli bierze ją ktokolwiek inny to płacz... mam nadzieję, że ta faza wkrótce jej minie, bo ledwo daję rady...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość