Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 sie 2009, 15:07

pokaż nam tu co wyszło :-)
noga wyszla extra
a raczka hmmmmm jakby 3 szpony mial tylko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sie 2009, 15:45

hej dziewczyny witam się weekendowo :-D

my dziś zrobiliśmy resztę zakupów dla Myszki, czyli:
wanienkę
tetry i flanelki
kosmetyki z nivejki
nozyczki
chusteczki nawilżone
i takie tam pierdołki

no i kupiłam wreszcie sobie porzadny stanik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brakuje mi tylko majtek z siatki :-D :-D
musze za chwilke rozwiesić te pieluszki i ręczniki dla małej, bo już sie wyprały :ico_oczko:
jak wyschną to będę z czystym sumieniem mogła powiedzieć ze jestem gotowa na poród

brzuch mi zaraz chyba pęknie tak mała szaleje w środku :ico_oczko: :ico_oczko:

kupiłam sobie leżaczek bo jutro jedziemy nad wode, to bede mogła sobie spokojnie posiedzieć :-D :-D

[ Dodano: 2009-08-01, 15:49 ]
olala, megi witajcie z powrotem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 sie 2009, 16:07

olala, szpital,zeby dostac kase za pacjenta,musi go hospitalizowac wlasnie minimum 3 doby,dlatego tyle trzymali.Ja w ciazy z Andrzejkiem duzo wymiotowalam,a jeden dzien szczegolnie i tez trafilam do szpitala,oczywiscie na drugi dzien czulam sie jak mlody bog ale musialam wysiedziec swoje 3 dni :ico_oczko:
czyli dobrze sie domyślałam o co chodzi.

[ Dodano: 2009-08-01, 16:09 ]
ja własnie wyprałam koszule, które używałam w szpitalu, majtuchy i ręcznik i jak wyschną musze spowrotem je spakowac do torby.

A tak wogole, to w szpitalu mnóstwo porodów, kobiety po porodzie upychają po innych oddziałach , bo nie mają miejsc a staraja sie nikogo nie odsyłać do innych szpitali.

[ Dodano: 2009-08-01, 16:11 ]
izuś_85, szlafroczek tez juz zamowilas? Teraz są takie upały, ze ja w szpitalu ani na chwile nie założylam szlafroka. I dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze dwie koszulki na ramiączkach do szpitala, bo z krótkim rękawkiem się gotowałam.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sie 2009, 16:19

izuś_85, szlafroczek tez juz zamowilas? Teraz są takie upały, ze ja w szpitalu ani na chwile nie założylam szlafroka. I dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze dwie koszulki na ramiączkach do szpitala, bo z krótkim rękawkiem się gotowałam.
powiem Ci szczerze, ze jak byłam ostatnio w szpitalu to tam było tak duszno ze nawet nie pomyslałam o szlafroku, z resztą wszystkie :ico_ciezarowka: maszerowały po korytarzu w samej koszuli :ico_oczko: dziś tylko chciałam dokupić dwie koszulki na ramiączkach ale nie było, szlafrok sobie daruję
mam 3 koszule (w tym jedna do porodu) i musze jeszcze jakies dwie dokupić gdybym sie pociła jak mops :-D

mnie też chcieli trzymac 3 dni ale sie wypisłam na własne żądanie, bo bym chyba ześwirowała w tym upale

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 sie 2009, 16:21

izuś_85, ja chce miec 4 koszule na ramiączkach. Jakbym była czasem 5 dni w szpitalu jak z Asia to i tak mało jakbym chciała codziennie miec świeżą, bo noc na takim ceratowym materacu albo podkładzie to masakra.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sie 2009, 16:23

pieluszki i ręczniki powieszone :ico_sorki:

wogóle to dumny tatko dziś niósł tą wanienkę do domu i powtarzał "Majeczka tatuś już ma wszystko do kąpielki" :ico_puknij: :-D gamoń mój :-D

[ Dodano: 2009-08-01, 16:24 ]
olala, też chce mieć 4 wiec musze jeszcze dwie dokupic, narazie mam dwie bawełniane i ta trzecia to tylko do porodu... ale dziś w tesco nie było bawełnianych na ramiączkach, same satynowe :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-01, 17:05 ]
byłam właśnie w Black Red White po moje pieniądze, masakra...
babka jeszcze zdziwiona była ze nie chce z łaską wziasć czegoś co mi kolorystycznie ani gabarytowo nie pasuje do sypialni, w dodatku zakurzonego, bo pewnie stoi tam od pół roku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

01 sie 2009, 17:23

Beata_Tychy, chwal sie co za odciski robilas:P ja kupuje gips i takie w ramce chce zrobic
izuś_85, dobrze ze kase wzielas szkoda tylko ze teraz kabinowac musisz zeby kupic nowa kanape
olala, megi dobrze ze wrocilyscie do nas szkoda tylko ze olalajeszcze w dwupaku

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

01 sie 2009, 17:41

A u mnie w szpitalu bylo chlodno i przyjemnie :ico_haha_01:
izuś_85, to kiedy masz zamiar na porodowke jechac??? Dla mnie to takie odlegle, ze nie dociera do mnie, ze to juz za 26 dni minie termin porodu :ico_olaboga:

A po naglym zatrzymaniu mnie w szpitalu, doszlam do wniosku, ze juz sie spakuje, bo ostatnio moj A mnie pakowal. I nie to, ze zle ale musial pare rzeczy dowozic :-P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 sie 2009, 17:50

izuś_85, to kiedy masz zamiar na porodowke jechac
hehe pojade jak sie zacznie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
na razie odstawiłam luteinkę :ico_oczko: skurcze mineły wiec nie wiem czy tak szybko powrócą :ico_haha_01: :ico_haha_01:

śmigam do mojego mężusia dotrzymać mu towarzystwa na łóżku chłodzonym wentylatorkiem :-D byliśmy z psem na spacerku to teraz odpoczynek

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

01 sie 2009, 18:10

no nareszcie jestescie z nami w kompleciku:)
zawsze myslalam ze sie rozpakuje przed terminem,a tu coraz blizej godzina zero,a ja 2w1
no coz,moze wieczorem ,w nocy lub jutro???
a jak nie to w pon, mam wizyte i ktg,zobaczymy jak moje rozwarcie,czy cos z tych 2cm sie powiekszylo,bo po moich bolach i odczuciu co do szyjki to sie pewnie powiekszylo,bo kurcze mam skurczybyki i bola nawet ale nieregularne dranie sa i co?
poczekamy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość