Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lip 2008, 21:09

JA PO DENTYSCIE ostatnia wizyta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ech jestem z siebie dumna!!!!
Niedaleko nas otworzyli BAJKOWA KRAINE czyli same bajery dla dzieciaczkow,zabawy itd musze sie kiedys wybrac z niunia!!!

[ Dodano: 2008-07-07, 21:17 ]
EDYTKO super,super super Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 lip 2008, 22:56

Nie mam co pisac.. Tznjakos nie moge.. I wkleje tylkokilka fotek - z dzisiejszej zabawy:):

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

W domu-poszukiwanie klocka... :):

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

A to-slonecznik..wyspawany, pomalowany,wyciety..wlasnorecznie przez Duzego - ostatnioprzywiozl.. Zostawal pogodzinach i zrobil.Hihi.Kocham sloneczniki..Wiec mi wyciulal. Kochany :-)

Obrazek
Obrazek


Dobranoc :-*

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

07 lip 2008, 23:18

czesc dziewczęta!!!!

dopiero usiadłam na tyłeczek....zaganiany dzień...no i sobie klapłam wreszcie i spokojnie Was czytam i czytam i czytam :-D

BeWu - życzę wspaniałych 9 miesięcy!!!!!!super wiadomość!!!!Kalinka śliczna!!!!!i już chłopaka ma hihi :ico_haha_01:

Frydza - gratulacje za odwage i wytrwałość u stomatologa!!!!ja ostatnio byłam umówiona do swojej...i zapomniałam...zdjęcia z wyjazdu extra!!!!!Wiki ślicznotka!!!!!rowerek - taki ze hoho, jeszcze takiej maszyny to ja nie widziałam :ico_haha_01:

Juli - ja kiedys tez sie niepokoiłam siusiakiem Alka...jakos mało siusiał, drapał sie dziwnie, chciał sciągac pampersa, wiec juz wymysliłam ze to jakas infekcja, na szczescie nic nie robiłam na własna reke, poszłąm do lekarki i sie okazało, ze nic mu nie jest, robiłam nawet mocz dla pewności, a takie zachowanie to po prostu wyraz złości, niewygody czy tego typu rzeczy....no ale skoro Twojemu synkowi przeszło po zastosowaniu tych specyfików, to moze faktycznie cos było na rzeczy :ico_noniewiem:

Madziorka - pewnie jak sie zageszcze mleczkiem to wiadomo ze takie ilosci nie szkodzą, wydaje mi sie ze po prostu niektorzy rodzice daja bardzo szybko zwykłe mleko do picia dzieciom....np kobietka co sprzedaje w sklepie na moim osiedlu mi opowiadała ze ona swoim synom dawała takie zwykłe mleczko juz po 4 miesiącu :ico_szoking: i ze wszystko było ok....a co do fotelika - mój maluch tez nie lubi siedziec w miejscu i w sumie czy takie czy inne siedzonko....wszystko mu jedno- nie lubi i juz.....ale jakos trzeba sobie radzic, musimy sobie radzic my mamuski :-D u nas jest nagorzej - jak np Alek jest nienachodzony, albo za bardzo wyspany, wiec tak jak mówicie, trzeba wybierac odpowiednią pore...aczkolwiek u nas tez trasa nie jest najkrótsza, bo do moich rodziców jedziemy z 5 godzin, a nad morze to bedzie jeszcze wiecej pewnie:-(wiec w dzien jak sie jedzie to zawsze sa pobudki a w nocy Rafał nie lubi jezdzic :-(

Edyta - ale miałas czuja ze cos z pracą :ico_haha_01: mi na razie dwa razy odmówiono :ico_placzek: a teraz jesli R dostanie te prace - ja musiałabym siedziec w domu do momentu ułożenia wsie wszystkiego w nowym miejscu zamieszkania..

Ania - u nas z tym "przylepianiem"było /jest podobnie, po prostu nadchodzi ten etap, kiedy dla naszych dzieci to własnie mama jest wszechmogąca i niezastapiona....

[ Dodano: 2008-07-07, 23:26 ]
aaaa - wiecie jaki mam problem ------------- dzis wyszperałam swoje stroje kąpielowe-----------ałć ałć-----nie podobam sie sobie oj nie------ :ico_placzek:mam fatalny brzuch :ico_placzek: i skórka nie jest ok :ico_placzek: mimo ze smaruje w siebie różne wcale nie takie tanie specyfiki--------

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 lip 2008, 08:32

Wrrrr!!! Gnom zbudzil mnie o 5:38!!! Wrrrr!!! Jeczal, jeczal... Po 7 poszedl spac.. Ja z nim szybciutko... I pospal tylko 40 minut. JEczy i jeczy. Non stop. Nie wiem czy zeby, czy co.. Ale padam na twarz.. A dzis na 19 do pracy..Wroce o 3.. I jesli mnie zbudzi znowu o 5:30 to chyba zwariuje.. AAA!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 09:18

Witam z :ico_kawa:



JULI ale duzy twoj Krzysio powazny facet z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do ciezkiego poranka hmmmmmm zeby???niewiem u nas ostatnio tak sie zaczynalo to wredne chorobsko,nos zapchany itd!!!



ALEKSANDROWICZ ja tez takiego rowerka nie widzialam on to bardziej na motorek wyglada :ico_oczko: a co do stroju kapielowego to ja chyba go juz wogole nie zaloze,tez sie sobie nie podobam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 lip 2008, 09:20

Hmm... Zęby.. albo faktycznie- chorobskojakies. Dam mzaraz witaminki i calcium.. No i ciepla herbatke. Ale ja watpie.. ze on chory. Az dziwne - nigdyjeszcze nawet podziebiony nie byl..
Teraz lata0- wesoly, wyspany,
po1cieszny :D To wla0sni2e2 Mis2150maltre0tuje 66666 klawiature
:): spadam :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 09:27

MAMY NOWA KOLEZANKE NA NOWYM WATKU :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-08, 09:35 ]
Juli, OBY to nie chorobsko wstretne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 lip 2008, 09:45

Witam

12 lipca przenosimy sie na nowy watek dziewczyny wiec to juz w sobote :):

Juli zdjecia fajowe :):

Kurcze to ja juz nie wiem z ta witamina D3 ech ja daje po 1 kropelce wczesniej dawalismy po 2 pediatra mowila ze do 2 lat trzeba ...sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 09:46

magda26 pisze:Kurcze to ja juz nie wiem z ta witamina D3 ech ja daje po 1 kropelce wczesniej dawalismy po 2 pediatra mowila ze do 2 lat trzeba ...sama nie wiem
ile lekarzy tyle opini oglupiec mozna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 lip 2008, 10:05

Ja zawsze sie kieruje swoim doswiadczeniem. Nie daje d3, witamin... Duzo spacerujemy, Mis pozera wszystkie owoce i warzywa... Zdrowo sie rozwija. Jakos nie chcialam mu dawac tych kropelkowych cudow- natura jest madrzejsza. Zreszta- nigdzie za granica nie daje sie tych rzeczy.

Jestem dumna z Miska- mijaja juz alergie, wpieprza - doslownie- jak dziki.. Wszystko.. I poki co - nic nie uczula! Skorka piekna, gladka, bobaskowa i mieciutka.

Uff. Siedzi w foteliku grzecznie i oglada ulice sezamkowa. A ja od pol godz przymierzam wszystko i dumam coubrac do pracy!!! :ico_olaboga: nakupowalam mnostwo nowychciuchow i dalej mam problem. Baby sa glupie :P

[ Dodano: 2008-07-08, 10:06 ]
:ico_kawa: kawka? Moja druga :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość