Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 sie 2008, 02:00

Kacperkowi, okazji 7 urodzin- STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM...
Jejku, jaki z niego już duży kawaler...
Kristi, u nas Grzesiek miał przyjemność jeździć z Kingą na karuzeli :ico_haha_01:
Aginko, na naszej działce też jeszcze ziemniaki, buraki i inne takie, rosną. Ale u nas nawet nie zaczęte starania o przekształcenie na budowlaną. Więc jeszcze nie szybko się ruszy...

Dawno nie było Izy, Zubelka, Iwonki. Dziewczyny, co się z Wami dzieje?

No tak, a ja spać nie mogę.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2008, 10:44

Hej hej kobietki.
Ja dzisiaj sprzątam , korzystam z sytuacji bo chłopaki jadą na car boot, może nawet dwa zaliczą....wiec mam trochę czasu.
Wczoraj miałam nie przyjemną sytuację z koleżanką i troche mnie to wyprowadziło z równowagi i jest mi przykro.
Ja teraz jak się gorzej czuje toi wybieram samotność a ona miała dop mnie pretensje ze do nej nie dzwonie i ze jak mam ją gdzieś to żebym Jej o tym powiedziała....
A TO NiE JEST TAK....! :ico_nienie:
Ja poprostu muszę pobyć troszkę sama poukładac sobie wszystko.....i jak się lepiej poczuje to wtedy ...no ale ona nie dała mi nawet dojść do słowa, więc wyszłam. :ico_noniewiem:

Kristi fajową zabawe mieliście :-D
Anusia no to rzeczywiście nie mogłaś spać, pewnie dzisiaj odsypiasz... :ico_oczko:
Gabi ale fajowo że się z Justynką i Adusią spotkacie....zazdroszczę WAM spotkanka,.
Dawno nie było Izy, Zubelka, Iwonki. Dziewczyny, co się z Wami dzieje?
POPIERAM....szkoda że nie piszą.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 sie 2008, 13:29

Dzien dobry Babeczki ;-)
U nas dzisiaj piekna niedzielka,juz jestesmy po obiadku a i moje dzieci kochane sobie spia,a jak sie obudza to jedziemy sobie do innego miasteczka do takiego parku i Nicolka bedzie miala swoja rozrywke :-)
Pozatym u nas ok,pogoda dopisuje ladnie,chociaz rano troche deszcz kropil a teraz jest piekna i sloneczna pogoda normalnie upal..a przy tym delikatnie powiewa wiaterek..

Maggie no taka jakas dziwna ta twoja kolezanka.. zeby nawet ci do slowa nie dala dojsc?? No ja niewiem co bym na twoim miejscu zrobila.. chyba to samo :ico_oczko: Dziwna sprawa.. ale ja cie rozumiem.. potrzebujesz teraz troche czasu dla siebie i ciszy a jak kolezanka tego nie rozumie.,. bo nie dala ci dojsc do slowa.. to jej problem a nie twoj :ico_haha_02: :ico_oczko: Buziaki ..

Gabi super ze sie spotykacie z Justyna :-) Pozdrow ja i Adusie od nas ;-)

Ja dzisiaj wam powiem ze sie wogule nie wyspalam.. Poszlam troche pozno spac bo jakos okolo 1 00 .. a juz o 6 00 maz mi przyniosl glodnego Marcuska.. i nie kladlam sie juz bo jak Marcusek najedzony zasnal.. to sie Nicolinka obudzila.. wiec mysle ze teraz sie na chwilke poloze jak mi dziecinki moje spia.. Milego dnia papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2008, 14:43

No nic, mam nadzieje że sie jeszcze dogadamy.

Kristi kochana słodkich snów.
Ja chałupkę juz wysprzątałam ...hehe niedziela jest ale co tam....jutro będę miała wolne i bede mopgła z czystym sumieniem pójść na kurs i cały dzień spędzić na zabawach z Antolkiem :ico_oczko:
Obiadek już mam , jeszcze sałatkę zrobię.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2008, 18:53

A co tam u WAS Gabi? Zaczęłas sprzatanko? Jak Emi postepy nocnikowe?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 sie 2008, 20:36

Witajcie KObietki.
Maggie, myślę,że koleżanka przemyśli i pogodzicie się.
Gabi, ja też pozdrawiam Justynę i Adusię.
Kristi, nasze maluchy dziś wstały po 7... Mam nadzieję, że miło spędziliście dzionek.

My dziś rozwoziliśmy zaproszenia na chrzciny Patryka, byliśmy na cmentarzu, na grobie mojej mamy- wczoraj była 17 rocznica...
A później pojechaliśmy nad jezioro. Oczywiście Pyza znowu nie chciała wychodzić z wody. Usta jej siniały, trzęsła się. Wyciągaliśmy ją na brzeg, wycieraliśmy, a ona za chwilę znowu w wodzie była...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 sie 2008, 22:58

Hej wam wieczorkiem ;-)
Moje dzieci sobie spia,a moj mezulek gada z bratem przez telefon.. wiec ja mam czas i klikam do was ;-)
Dzisiaj mielismy super dzien,normalnie byl piekny dzien..
Jak mi sie dzieci wyspaly to pojechalismy sobie do takiego parku rozrywki i tam miala Nicolinka zabawe..
Byly tam owieczki i dawalismy tym owieczkom jesc,i tak super nam jadly z reki ..pozniej byly hustawki,i nawet taka ciuchcia dwa razy jechalam z Nicolcia i moj maz tez sie przejechal raz ;-) I byla duza slizgawka nawet dwie ta druga byla mniejsza troche,i tyle atrakcjii.. wkleilabym wam fotki .. ale nie za duzo. ..
I ja dzisiaj nawet pospalam okolo 40 minut i odrazu sie lepiej czulam ;-)
A teraz te fotki.. niechce was tak zameczac moimi fotkami.. ale chcialam wam pokazac jak super spedzilismy dzien..

Nicolka na hustawce..:
Obrazek
Z Nicolka w wagoniku (ciuchci ) :
Obrazek
I jeszcze takie spacerowe zdjatko : Ja i moje dzieci :
Obrazek

Dobrej nocki wam zycze i udanego spotkania Gabi z Justyna i Adusia i wszystkiego najj.. papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sie 2008, 19:45

Cześć dziewczynki.
Gabrysiu, no widzę że spotkanko sie udało....dziewczyny prezentyją się super...a WY>? Ty i Justyska?
Dawajcie fotki.
Napewno świetnie spędzilyscie czas :ico_brawa_01:
No i brawa dla Adusi za ten nocniczek :ico_brawa_01:

U nas w kratkę, raz jest super, a raz idzie siusiu w majtoski....to chyba zależy od humoru księciunia :ico_haha_01:

Kristi to znaczy ze byliście na takiej farmie, jak my, co? Fajne fotki, Nikola pewnie była przeszczęśliwa, co?/

Dziewczyny pamiętacie jeszcze Kaolę?
Ciekawa jestem co u Niej słychać... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sie 2008, 20:28

Gabi, a fotki?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sie 2008, 21:17

super focia, szkoda że Adusia nie chciała :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość