Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 cze 2011, 10:17

hej

u nas wczoraj burze przeszły, a dziś nie co chłodniej choć zapowiadają 28 st.

Dziewczyny dzis stawiam :ico_tort: z okazji urodzinek Poli :-) (wirtualny, a na prawdziwy zapraszam za tydzień :-) ) , kupiłam jej wczoraj czekoladki do pkola, a w ogóle dziś wycieczka do stadniny koni, fajnie sobie dzionek spędzi :ico_oczko:

Piszecie o chrzcinach, my tak myślimy pewnie gdzieś w połowie lipca zrobić, ale jeszcze nie wiemy, czy w domu, czy w lokalu. Jak ksiądz nam nie będzie chciał ochrzcić w sobotę (z Polą zgodził się ale niechętnie) to pewnie będziemy myśleć o jakimś obiedzie w lokalu, a reszte imprezy w domku.

ania :ico_pocieszyciel: wspołczuję,a męza reakcja :ico_nienie: :ico_nienie: , spróbuj z nim jeszcze pogadać, może dotrze.
Mnie tez mąz wczoraj wkurzył bo mała po płudniu nie chciała mi spać, a on przyszedł wieczorem i stwierdził, ze na pewno głodna :ico_puknij:.
a ja tak robię, ze na wieczór sciagam mleczko i on karmi, a niech wie, że nie ma lekko, bo mała wieczorem rzadko kiedy spokojnie zasypia, moze zaangazuj męża trochę w opiekę :ico_sorki:

Od paru dni mi popłakuje, ciężko jej zasnąć, a jak zaśnie to kreci się i wierci, kupiłam jej Espumisan, już raz dostała, położna wczoraj stwierdziła, ze chyba nic jej nie jest tylko po prostu domaga sie uwagi :ico_noniewiem:
A ja juz zaczęłam sie zastanawiać, czy to może ten mój antybiotyk tak na nia działa, ale jedynym skutkiem ubocznym jego stosowania moze byc alergia pokarmowa :ico_noniewiem:

patrycja to i tak młody długie ma drzemki :-) , u nas góra 2-2.5 h (czasami 3), w nocy to samo, niestety nie ma lekko :-)

murchinson ja tez wszystko robię jak mała śpi,grunt to dobra organizacja :-) niestety juz na moja drzemkę czasu brak

mariola dobrze, że to nie alergia :ico_sorki:

motylek my tez czekamy z niecierpliwością :ico_sorki: , śliczne zdjecie synka w podpisie :ico_brawa_01:

wiola udanych chrzcinek w takim razie, czekamy na fotorelacje

wiecej nie pamietam co komu, bo doczytywałam po lebkach :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2011, 10:19 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 10:18

Aniu mojemu Filipkowi też rano się oberwało przez mój brak cierpliwości :ico_sorki: ALe już mi lepiej troche.
dobrze że ci lepiej,ale te czekanie już cię dobija powoli,najgorsza właśnie ta końcówka :ico_sorki:
Fajnie ze Wam dzieciaczki spia po 5-6 godz bez przerwy, Filip wiecej niz 3,5 nie pospi choc mam nadzieje ze bedzie juz wydluzal ten czas bo daleko nie zajade chyba ze zajade siebie a juz nie duzo brakuje
Filipek na pewno będzie niedługo lepiej spał,upały też mu na pewno doskwierają :ico_sorki:
A po poludniu byl okulista, Filipowi tez oczka ropieja i uczyli mnie masowac kanaliki lzowe zeby nie byl potrzebny zabieg i musze mu tez krople do oczu wpuszczac 4 razy dziennie
oby to masowanie pomogło i obyło się bez zabiegu :ico_sorki:

[ Dodano: 03-06-2011, 10:23 ]
Dziewczyny dzis stawiam :ico_tort: z okazji urodzinek Poli :-)
wszystkiego najlepszego dla Poli :ico_buziaczki_big:
a ja tak robię, ze na wieczór sciagam mleczko i on karmi, a niech wie, że nie ma lekko, bo mała wieczorem rzadko kiedy spokojnie zasypia,
i bardzo dobrze :ico_brawa_01:

mój mąż wieczorem zajmuje się małą,tzn ja jej dam cyca i idę się wykąpać,zjem kolację a w tym czasie on ma Milenkę,przygotuję butlę z mlekiem na wieczór i jak zgłodnieje to on wtedy ją karmi i zazwyczaj usypia więc jak ja już gotowa do spania to mała też już w łóżeczku,choć czasem nie bo trzeba ją przebrać na co A się boi (Hanię przebierał dopiero jak miała 3 miesiące i wtedy też ją zaczął kąpać),więc chociaż tyle mi pomoże :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 cze 2011, 10:28

Nowa wszystkiego naj.. dla Poli.
U mnie też na drzemki czasu brak a nawet jak już znajdę i się położę to najczęściej długo nie poleżę bo młody się zaraz budzi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 10:32

ja jak drzemię to tylko do południa,tzn jak Hania pójdzie do pkola czyli po 8 mogę się położyć bo wiem,że mała pośpi do 10-11,nawet jak się przebudzi to cyca podam i śpi dalej,ale dzisiaj jakoś zasnąć nie mogłam to myk do kompa bo nic w domu nie robię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 cze 2011, 10:38

Witam się weekendowo :-)
Lekarka powiedziała że mleko też mam odstawić (i wszystkie jego przetwory O.O ) bo możliwe że to od niego ale nie wiadomo... dzisiaj jest już lepiej ale jeszcze się spina mały... Pępuszek mu się coś ciapie :/ krewka mu leciała troszkę dostałam maść na ten pępek... tak się zastanawiam co ja teraz będę jeść :-(

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 10:43

Mariola_Larose oby maść na pępuszek pomogła :ico_sorki: a co do jedzenia to przecież odstawienie mleka i przetworów to nie koniec świata :ico_oczko:
ryż zapiekany z jabłkami, kanapki z wędlinką (lub pomidor,ogórek,rzodkiewka,sałata),zresztą zaraz wkleję linka co można jeść bo gdzieś na forum widziałam taką tabelkę :ico_oczko:

[ Dodano: 03-06-2011, 10:52 ]
jak na złość to znaleźć jej nie mogę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 cze 2011, 10:54

Mariola_Larose, możesz sobie ugotować krupnik, oczywiście bez pora. Wędlinki drobiowe, mięso drobiowe gotowane, duszone z warzywami, pulpeciki drobiowe, pieczywo, banany, jabłka, buraczki, ziemniaki, inne produkty też możesz wprowadzać po jednym na tydzień i obserwować.

Aniu dobrze że mąż ci pomoże :ico_sorki: Daj znać czy lekarz Ci coś przepisał.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 10:58

już znalazłam :ico_brawa_01:
tu jest tabelka i napisane co można a co nie :-)

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=11227
oczywiście bez pora.
czemu?
ja gotuję zupkę z porą :ico_noniewiem: może zaszkodzić?
Daj znać czy lekarz Ci coś przepisał.
dam na pewno,ale to jutro raczej bo dzisiaj jak wrócimy do domu to pewnie coś koło 20-21 będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 cze 2011, 11:14

czemu?
ja gotuję zupkę z porą może zaszkodzić?
Por jest wzdymający, powiem szczeże że u mnie te tabelki się nie sprawdziły :ico_sorki: Dopiero jak przeszłam na taką dietę jak pisałam to Filipek spał spokojnie. Potem oczywiście stopniowo wprowadzałam po jednym produkcie na tydzień i obserwowałam. Mleka też nie mogłam bo Filipka uczulało. Dopiero jak skończył pół roku to zaczęłam wprowadzać przetwory mleczne.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 11:21

Por jest wzdymający
wiesz,że nie pomyślałam :ico_wstydzioch: ale póki co mało go w zupie to i mała nie marudzi jak zjem :ico_sorki:
Dopiero jak skończył pół roku to zaczęłam wprowadzać przetwory mleczne.
tak samo miałam z Hanią :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Sloanetaurf i 1 gość