Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 lip 2008, 12:08

a ja siedze dzis z Alkiem sama w domu, Rafał ma do załatwienia kilka spraw poza poznaniem, wiec korzystam i buszuje po necie :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 12:10

Aleksandrowicz, do ortopedy idziemy 30 lipca!!!!
Moja pediatra a raczej Wiki wogole na nozki nie zwrocila uwagi :ico_puknij: dopiero jak ja spytalam,no to zbaraniala i dala skierowanie do ortopedy!!!
A teraz bylismy u innego pediatry bo naszego nie bylo a Wiki zachorowala i tamta lekarka odrazu jak wiki weszla zwrocila uwage na nozki i wlasnie mowila o tej wit d zeby jej wiecej dawac aby pomoc tym nozka!!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 lip 2008, 12:10

Frydza - mądrości mądrości, ale tak jak pisałyscie wazne jest tez nasza matczyna intuicja.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 12:11

Aleksandrowicz, dokladnie dokladnie!!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

08 lip 2008, 12:14

udało się! :ico_brawa_01:
suwaczek jest! hihi :ico_brawa_01: :509: hihihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 lip 2008, 12:14

BeWu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lip 2008, 21:07

ufff jestesmy hehe

widzialam mega posta i witd d3 ale poczytam pozniej bo teraz tylko na chwile dosiadlam kompa

juli pozniej sie odezwe do ciebie na gg ok?

u nas szal wyprzedazy hehe
pojechalam do centrum spotkac sie z kolezanka z blizniakami hihi bo twierdzi ze ja mam dobry gust i mialam jej doradzic w wyborze sukienki na wesele
nic nie znalazlysmy
to co ona wczesniej upatrzyla mi sie nie podobalo. ale przeciez to nie chodzilo o to zeby ona kupila cos pode mnie tylko zebym wyrazila swoje zdania jak na niej lezy.... hehe
fajnie czasem do czegos sie przydac hehe

no a potem kawka ploty, a na koniec jeszcze pobuszowalam w h&m.. i wyszlam z siata
przeceny sukieneczek letnich wiec juz dziewczynom na nastepne lato kupilam :ico_puknij:
bo zal bylo odpuscic

sobie bikini
i jeszcze w innym sklepie wynalazlam fajne butki pomaranczowe za pol darmo hehe

chyba lepiej zebym sie na miasto za czesto nie wybierala
bo konto opustoszeje :ico_wstydzioch:

wpadne pozniej
buziaki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 lip 2008, 10:02

Witam z rańca :)

Ja juz po mega zakupach Marcinek został z babcią :):

P idzie na popołudniówki :):

Mam pytanie co myslicie o Cyrku??
Mam wejsciówki i zastanawiam sie czy isc z Marcinkiem czy go zainteresuje itd??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lip 2008, 10:06

Obrazek siemanko,zaraz mykamy na zakupki i spacerek poki nie pada!!!

magda26 pisze:Mam wejsciówki i zastanawiam sie czy isc z Marcinkiem czy go zainteresuje itd??
jesli chodzi o nas to dla nas jeszcze za wczas,moze w przyszlym roku,Wiki pewnie slonia by sie wystraszyla!!!!
Ale Madziu ty wiesz najlepiej jaki jest twoj synek i zrob jak uwazasz!! :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

09 lip 2008, 11:48

Witajcie dziewczynki!!!!!

zapraszam na przepyszna kawunię :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Magda - ja osobiscie nie za bardzo lubię chodzic do cyrku....ale mysle ze Alusiowi to by i moze przypadło do gustu, on uwielbia zwierzeta i w ogole lubi jak głośno jest, jak cos sie dzieje...sama nie wiem, moze by sie jednak czegos mógł wystraszyc... :ico_noniewiem: mysle jak Frydza - kazde dziecko inne i inaczej reaguje na rozmaite bodzce...

my dzis tez musimy zaliczyc mega zakupy...jutro z ranca jedziemy nad morze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystko trzeba dzis kupic i sie pakować :ico_olaboga:

mam nadzieje ze jeszcze dzis wpadne sie pożegnac...

wiecie co - mój Alus to chyba teraz juz zaczął przeżywać tzw. bunt dwulatka :ico_szoking: :ico_haha_01: wszystko robi co nie wolno, specjalnie....mimo ze doskonale rozumie ze nie wolno, bo bardzo wyaxnie mu wyznaczamy granice, a szczególnie mój mąż, mimo to zawsze na przekór.. :-D :-D

wczoraj zaczał w nietypowy sposób korzystac z rowerka i konika do bujania.....nie bedzie w nim jezdził czy sie bujał, oj nie, on musi stanąć na siedzeniu!!!!!!i to spryciarz sam staje, tak zgrabnie sie wys,myknie i staje!!!!!!w krzesełku do jedzenia ---co sie teraz dzieje :ico_olaboga: raczej go na kolanach juz karmie, bo w krzesełku tez nie chce siedziec tylko staje cały czas.....tak sie z pasów wysmyknie ze stanie :ico_olaboga: to sa przykłady z ostatniego dnia, poza tym na jeszcze wiele innych sposobów potrafi mnie zadziwić :ico_haha_01: aaaaa jeszcze cos wczoraj wymyslił, ale to to mnie juz przeraziło.... :ico_olaboga: wczoraj zaczał juz na dobre dobierac sie do kuchenki!!!!!!!chyba musimy jakies zabezpieczenie juz kupic.....on dotyka - fakt na palcach - juz blatu..o mały włos by wczoraj nie wylał na siebie podgrzanej wody w garnuszku!!!! :ico_olaboga: i biega w tym kierunku z determinacją i za kazdym razem próbuje i próbuje mimo ze doskonale wie ze nie wolno :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-09, 11:52 ]
Frydza a u nas juz pada i grzmi od rana :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-07-09, 12:07 ]
dziewczyny mam pytanie - czy Wasze dzieci były juz szczepione po 1wszym roczku?????my jeszcze nie bylismy, Alek był chory, lekarka na urlopie a teraz wyjazd...ale chyba nawet lepiej jak sie opóźnia szczepienie, jak myslicie??????macie jakies info na ten temat?????a w ogole czy te szczepienie nie przypada na 13, 14 miesiąc w kalendarzu szczepien????cos mi sie pokreciło chyba :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość