ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 gru 2007, 18:13

nie no dzieciaczki wasze sa przeurocze i juz takie ruchliwe :ico_szoking: Milu jest na etapie pełzania w tył :ico_noniewiem:
Nadal meczymy sie z katarem i kaszlem i tak sie zastanawiam czy te syropy, nie pogarszaja tylko tego stanu, mogłam jednak wziac antybiotyk moze predzej by pomogło, bo tak sie zastanawiam co ja przez swieta z nia zrobie, jak pediatra nieczynny :ico_noniewiem:

a teraz pare fotek, najpierw naszych choinek
Obrazek
Obrazek
a teraz Milu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a i jeszcze drze bo z kompem mi sie cos dzieje i boje sie ze w koncu wysiadzie :ico_olaboga:
to narazie tyle, musze nadrobic zaległosci...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 18:25

hihihi..po pierwsze super filmik Kamizela...ale sie usmialam z pomocnika-jaki posluszny,robil co kazesz :-D :ico_brawa_01: ...a kto to byl?Wiktorek super.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

po drugie Lady...ale Mili ma juz geste wloski :ico_szoking: super....a wogole jaka duza juz....wydaje sie byc duzo wieksza od Mayi-porownamy w styczniu :ico_oczko:

moje dziecko poszlo spac a wlasciwie to mielismy jechac do fryzjerki...i chyba lipa...nieobcieci na swieta...buuuu.....a juz 2 godziny slaba byla ale spac :ico_nienie: .....no i teraz padla.....nie w pore :ico_zly: ale i tak dobrze ze spi bo z taka marudą to tez glupio jechac.....

[ Dodano: 2007-12-20, 17:29 ]
Lady Mili pelza w tyl a Maya choc juz robi kroki w lozeczku to do tylu pelzac nie potrafi...ani raczkowac do tylu :ico_noniewiem: .....chyba sie zapomniala nauczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 gru 2007, 18:50

hej bedzie na raty :-D
tak sie bawie - a njalpesze to teraz rzucanie przedmiotami
Obrazek
Hubert nie raczkuje - ale pełza po całym domu - do przodu i do tyłu - sile ręcę - a najlepsza zabawka - kable i suszarka :-D :ico_noniewiem:
Obrazek
a to moje ulubione
Obrazek
dla Wktorka -- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Haneczki - modelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i dla Majeczki - szybciory naszej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 gru 2007, 18:56

nie no, nie boicie sie tak zostawiac malucha siedziec na podłodze??ja juz widze Mili, jak ja tylko posadze to ona znalazła sobie super zabawe - wywrotki do tyłu...od razu mam przed oczami czarny obraz wstrzasu mózgu u niej jak patrze np na Hubercika jak slicznie sam siedzi..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 gru 2007, 19:23

ladybird23, - dopiero dojrzałam - ale Mili ma włoski cudne :ico_szoking: :-D ..ale mój ma gruby tyłek to i siedzi dobrze :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 19:51

Gosia...no piekne zdjecia Hubertowi robi mama :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Lady.....my Maye na wykladzine kladziemy....i chyba tam jest jeszcze najmniejsza obawa ze cos sobie zrobi....a wiesz ze ona szalona :ico_haha_01:

przedswiateczny frycjer mnie wlasnie ominal....bardzo mi zalezalo....ale jestem juz mamą i musze nauczyc sie odmawiac sobie przyjemnosci...Arek pojechal sam bo ktos musial zostac w domu ze spiaca Maya.....a ta obudzila sie 20 min. po tym jak pojechal :ico_zly: ...szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 gru 2007, 20:53

GLIZDUNIA, - dostałam pięknego canona - lustrzanke z 2 obiektywami :-D na urodziny od męża - to strzelam - i przyznam szczerze ze zdjęcia robi zabójcze - a ten większy obiektyw .... miodzio :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 21:00

Gosia...wiem wiemm...pamietam o prezencie i wlasnie widze ze swietne foty robi :ico_brawa_01: ...no a swoja drogą to Hubert bardzo fotogeniczny jest!

Maya dostala dawke nurofenu bo juz cuda wyprawiala ...jakos tak nie ze psocila tylko poplakiwala-i o dziwo trafilam bo zaloze sie ze to te zeby!!!jeden juz sie przebija...nawet czerwona plamka jest....ale jeszcze nie stuka wiec czekamy......a po leku Maya nie to dziecko...sama bawi sie w lozeczku czyli jednak ja bolalo....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 gru 2007, 21:37

a u mnie juz cisza od godziny :)
a ja padam ... a najgorsze ,ze burczy mi w brzuchu....... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 gru 2007, 21:57

No moje dziecko już padło :ico_haha_01:

Prawie całe popołudnie siedziałam z nim w kuchni bo teściowa piekła ciasteczka a on uwielbia, gdy coś się dzieje :ico_haha_01:

glizdunia ten pomocnik to ukochany kuzyn Wiktorka-Dawid :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hubertusa-ach te ciemne oczęta i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mili - rzeczywiście ma bujną czuprynkę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości