Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lip 2008, 12:08

Aleksandrowicz, u nas sie rozpadalo i nigdzie nie wyszlismy :ico_zly:
Powiem ci ze u nas jest dokladnie podobna sytuacja z tym buntem :ico_olaboga: a jak gotuje to musze kuchnie zamknac bo Wiki dotyka garkow choc wie ze nie wolno bo to gorace!!!

[ Dodano: 2008-07-09, 12:13 ]
Ja juz widze jaki z Wiki bedzie charakterek obraza sie jak np ja jej powiem nie wolno bo np ziemie z kwiatkow specjalnie chce wyciagac!!!i moj mezulek tez jej powie to samo to ona wtedy pogrozi nam palcem i placz i idzie do przedpokoju!!!Obrazalska Wiki!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 lip 2008, 16:57

Witam kurka ja to chyba jestem jakaś po zadku , bo ostatni raz u doktora byłam no nie pamiętam :ico_noniewiem: A tu widzę że każda na jakimś bilansiku była może zadam nie mądre pytanie ale wy tak same z siebie chodzicie czy lekarz wyznacza terminy????
Alexadrowicz mi powiedzieli że do szczepienia mam przyśc jak Wiki skończy 13mies. a co do witaminy D3 to my na lato odłożyliśmy a wrócimy jesienią , tak nam przynajmniej lekarka powiedziała.Nasza Wikunia też pogrozi palcem ale nie płacze tylko robi swoje :ico_olaboga: Dziś np. patrzy na Klaudie i przewrotkę w przód walneła :ico_szoking: ja się wystraszyłam że sobie coś zrobi a ta w śmiech i jeszcze raz to samo tylko złapac ją zdążyłam bo inaczej na podłogę by wyrżła :ico_olaboga:
Ja mimo tego że moja figura pozostawia wiele do życzenia za nic nie zrezygnowałam bym z kąpieli więc na baseny jeżdże a co :ico_oczko: tylko że jak wejdę do wody to wychodzę dopiero jak się czas kończy hi hi
Pogoda w kratkę raz leje a zachwilę słonko świeci zwariowac można, w czoraj rozłożyliśmy basen ale wody nie ma kiedy nalac , może jutro będzie lepiej.
Madziorka a te sukienki to dla kogo bo nie zakumałam :ico_wstydzioch:
BeWu ślicznnny suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Acha moja jadła wczoraj pierwszy raz budyń na mleku krowim ,ale pucowała :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lip 2008, 20:23

edyta29 pisze:A tu widzę że każda na jakimś bilansiku była może zadam nie mądre pytanie ale wy tak same z siebie chodzicie czy lekarz wyznacza terminy????
my tylko chodzimy jak na szczepienie idziemy!!a teraz bylismy bo Wiki byla chora!!!
EDYTKO daj sobie spacje miedzy suwaczkiem a zdjeciem bo rozciagasz strone!!!

[ Dodano: 2008-07-09, 20:29 ]
TAK MNIE DZIS TESCIOWA WKU...... ze szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a wiec bylismy odwiedzic pababcie bo juz a ona tez tam mieszka obok drzwi,ledwo weszlismy do drzwi a ta juz ze Wiki musi miec czapke zalozona :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: powiedzialam jej ze jak za kazdym razem jej cos nie bedzie pasowac to wogole nie bedziemy przychodzicccccccc :ico_puknij: a ona a czemu :ico_szoking: no zesz kuz.............masakra ona nic nie rozumie debilka jedna!!!!
A i o 19.30 Wiki oczka tarla no ze spiaca no to tesciowa a trzeba ja spac juz klasc bo spiaca ,a ja na to ze nie bo Wiki po 21 chodzi spac a to zle zaczela gadac bo jak dziecko juz marudzi to trzeba klasc i se troche pospi,!!! :ico_puknij: ja jej na to ze co wyspi sie do 21 i bedzie pozniej do 1 w nocy chodzic a ona na to to co to dobrze :ico_szoking: :ico_szoking: NORMALNIE MAM JEJ DOSCCCCCCCCCCC :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-10, 09:39 ]
WITAM :ico_kawa: a tu pustki!!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

10 lip 2008, 10:30

Frydza pisze:WITAM a tu pustki!!!

no właśnie! :ico_szoking:
edzia fajowe masz córy :ico_brawa_01:

echhh tak tu pusto, że jakoś nie chce mi się nic pisać :ico_noniewiem:

frydza co by to było gdyby Cię nie było.... :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 lip 2008, 11:55

BeWu pisze:frydza co by to było gdyby Cię nie było....
hihihi no niewiem niewiem Obrazek


Wiki spi,ja momewncik na TT i biore sie za obiadek i prasowanie :ico_oczko: a jutro pod wieczor smigamy na wies na weekend :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lip 2008, 12:28

czesc

moze wszystkie przerzucily sie tutaj http://www.wykop.pl/ramka/74968/anonimo ... t-na-forum hehe
wlasnie kolega podrzucil mi ta strone jako ze ja fanka forum hehhe

zaraz cos napisze bo lelek drze mi sie nad uchem (mama nie pozwala bawic sie laptopem-oj niedobra)

[ Dodano: 2008-07-10, 15:55 ]
ufff

mamy dzis dzien lenia.. wlasciwie nie do konca
jestesmy w domu i nie robimy nic ciekawego (gotowanie, pranie odkurzanie bleeee) a i zaraz zaczne porzadkowac w szafie bo ciuchy mi sie nie mieszcza i sypialnia wyglada jak po przejsciu tornado hihi

pospalismy sobie z lelkiem do 10. a potem jeszcze lezakowanie do poludnia :ico_wstydzioch:
teraz maly spi na ogrodzie a ja siedze z maseczka na twarzy.. hihi marzac ze cos mi pomoze hih

jak adas wroci z pracy to jedziemy kupic lelkowi rowerek jupi!!!

a wczoraj mialam fajny dzionek
pojechalam do centrum z leonkiem na spotkanie z klasa i nauczycielka , takie pozegnanie przed wakacjami hihi
zjedlismy razem lunch w restauracji, pogadalysmy (bo same dziewczyny przyszly) bylo wesolo
lelus mial towarzystwo (3 miesiace mlodszego malego niemca i 2 latka hiszpana)
spisal sie rewelacyjnie
siedzial grzecznie na krzeselku wcinal warzywka i owoce i gadal do wszystkich
na koniec polatal po restauracji i poraczkowal ze swoim starszym kolega. slodki widok jak takie 2 latki poruszaja sie na kolanach wraz z leonkiem hiih

oczywiscie po tym poszlam jeszcze a zakupy bo skoro bylam juz w centrum to musialam skorzystac
robie juz zakupki na wczasy
kapelusz slomkowy, bikini itd hehe
zabukowlaismy wakacje w grecji od 1 wrzesnia
najlepsze jest to ze w ostatniej chwili dolaczyla do nas para naszych swietnych znajomych
poznalismy sie w egipcie i tam bawilismy sie super
i teraz jestesmy super podekscytowani kolejnymi wspolnymi wakacjami hihi
a oferta trafila nam sie naprawde super!!!

do pozniej papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

10 lip 2008, 15:59

Witam zaraz sobie kawke strzelę kto chce? Mała śpi a ja dzisiaj miałam dziki szał .Chatkę ogarnełam i poprałam no i poprasowałam stos prania no i w końcu pogoda dopisała więc wodę do basenu napuściliśmy weszło 3,5 kubika :ico_haha_01:
Jeszcze tylko 2pokoje i fajrant
BeWu dziękujemy
Kurka dziewczyny może nie powinnam o tym pisac na tym wątku ale naprawdę nie wiem co mam robic? Mój mąż upiera się przy zakupie laptopa a ja jestem zdecydowanie narazie na nie może za jakieś 2lata .Nie stety żadne delikatne napomknięcie mu że teraz nie ma na to kasy że bardziej czabyło by się domem zając go nie wzrusza, nie mogę szczeże z nim na ten temat porozmawiac bo zaraz traktuje mnie jak wroga a tak w cale nie jest , nie chcę się z nim o to pokłucic ale coś czuję że to nie uniknione :506: M spędza sporo czasu przy kompie a i tak czuje się pokrzywdzony że niby on najmniej , ja zaproponowałam grafik ale mnie wyśmiał.Przesto okłamuję i jego i siebie bo gdy pyta czy wszystko ok. to ja mówię że tak a w cale tak nie jest :ico_olaboga: Nie wiem jak mam się zachowac i co mówic , wiem jedno muszę się dwa razy zastanowic za nim coś powiem.Przepraszam że zamęczam was moimi problemami ale może któraś pomoże mi rozwiązac problem z moim największym dzieckiem

Moja mała będzie pierwszy raz dziś jadła kasze mannę na mleczku zobaczymy czy zasmakuje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 lip 2008, 20:02

madziorka hihi pisze:zabukowlaismy wakacje w grecji od 1 wrzesnia
super super super ja tez chce :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-10, 20:04 ]
edyta29, hmmmmmm niewiem co ci doradzic chlopy to takie uparciuchy jak se cos wymysla to niestety klapki maja na oczach i ich nie przegadasz!!!!ROzmowa rozmowa oby pomogla trzymam kciuki!!!

[ Dodano: 2008-07-10, 20:09 ]
DZIEWCZYNY MAM PROSBE ma ktos nowy nr tel ASIULKI????bo ja niemam ,a ona juz sie tyle nie odzywa :ico_noniewiem: napiszcie do niej albo dajcie mi numer!!!Na gg kiedys pisalam ale bez efektu :ico_noniewiem:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 lip 2008, 08:02

Witam z rańca :-D Frydza ja niestety nie pomogę z Asiulką .
U nas pogoda za oknem narazie fantastyczna mam nadzieję że się utrzymy , bo popołudniu basenik trzeba wypróbowac.
Wiki wczoraj miała kasze manne ale tak sobie zjadła może za mało posłodziłam albo trochę za gęsta była.
Dziewczyny jak podajecie brzoskwinie ze skórką czy bez , moja zjadła ze 3 ale wszystkie jej obrałam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 lip 2008, 09:16

WITAM I JA Obrazek Obrazek ,my dzis popoludniu smigamy na wies na weekend,piekna pogoda to trzeba kozystac :-D Wiki ostatnio ulubione zajecie to wchodzenie na lozko lub fotel i spiewa lalala i skacze!!! :ico_oczko:


edyta29 pisze:Dziewczyny jak podajecie brzoskwinie ze skórką czy bez , moja zjadła ze 3 ale wszystkie jej obrałam.
my bez skorki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość