Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2009, 10:27

Witam sie jako druga :ico_oczko:

margarita, zdjecia super, Majka reprezentuje sie w stroju super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati, zabawne filmiki, super śmiech ma Erik :ico_brawa_01:
Pati85, ale smiecholek z tego Twojego Erika :-) przeslodki...
Pati85, Erik jest przesłodki, naprawdę smiech ma zaraźliwy,
dziekujemy
a Majka zrobiła wielkie oczy jak go usłyszała ;-)
hehe, ciekawe co pomyslala :ico_oczko:

U nas pogoda beznadziejna, pada i jak zimno, ze w domu trzeba ogrzewanie wlaczac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: gdzie to lato :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 cze 2009, 12:53

No Majeczka wyglada cudnie w tym stroju :)) a te zdjecia przy wannie, to jakbym Nine widziala, zawsze patrzy jak jej wlewam wode do wanny, gorzej bo jest tak malutka, ze staje na paluszkach i tylko oczy jej wystaja ponad :D

A tak w ogole to dzien dobry :)
Mala sie wlasnie budzi wiec moze napisze pozniej, ale mam troche pracy, egzamin jutro, musze napisac plan pracy magisterskiej bo jestem w tyle powinnam miec juz 1 rozdzial i jako jedyna jeszcze mam temat roboczy :D no nic jakos dam rade :P
Zmykam do mojego malenstwa, milego dnia!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 cze 2009, 13:23

margarita83, zajebiaszcze foty :-D Wy to macie pomysly! Majka slicznie wyglada w stroju biedronki... pasuja do siebie z Jasperkiem, on ma stroj zaby :-D :ico_oczko:

my chyba pojedziemy do paru rozrywki... chociaz troche pozno na to jest, ale nie chce nam sie siedziec w domu... lece przyszykowac syna i siebie :-) do uslyszenia!

PS. ciekawe, kiedy Gie do nas zajrzy :ico_noniewiem: :(

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 cze 2009, 15:40

margarita, zdjecia super, Majka reprezentuje sie w stroju super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No Majeczka wyglada cudnie w tym stroju :))
margarita83, zajebiaszcze foty :-D Wy to macie pomysly! Majka slicznie wyglada w stroju biedronki... pasuja do siebie z Jasperkiem, on ma stroj zaby :-D :ico_oczko:
dziekujemy dziewczyny.
Strój P. wybrał, faktycznie jest boski.
My byliśmy na obiadku u teściówki ;-) Przeszłam sie z Maja po mieście i wróciłam do domu, mała padła.

A Gie na pwno zajrzy jaak tylko lepiej sie poczuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 cze 2009, 18:38

witam ponownie.. jednak nie pojechalismy do parku rozrywki, bo za pozno bylo - pojedziemy za tydzien :ico_sorki:
pojechalismy za to na przejazdzke po tutejszych wzgorzach.. ale nas wytrzepalo :ico_olaboga: taaaakie koleiny, no, ale A. chcial sprawdzic, ile nasze auto wytrzyma... i wytrzymalo ;-)
po drodze spotkalismy stado krow i bykow (staly na drodze) - zrobilismy im zdjecia, wkleje je jutro..
a pozniej skoczylismy do McDonald's na McFlurry :-D pyyychota, szczegolne w taki upal...

hmm a Wy jak spedzilyscie niedziele?

[ Dodano: 2009-06-07, 18:39 ]
tzn. reszta, bo margarita - to juz wiem :-) obiad u tesciowki i spacerek..
wlasnie, jak tam stosunki z tesciowa, juz nie robi problemow??

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 cze 2009, 20:10

Witam

margarita, świetne fotki :ico_brawa_01: , Majka w stroju biedronki wygląda extra
musze napisac plan pracy magisterskiej bo jestem w tyle powinnam miec juz 1 rozdzial i jako jedyna jeszcze mam temat roboczy
kiedy się bronisz? chyba nie w tym roku????? :ico_noniewiem:
hmm a Wy jak spedzilyscie niedziele?
my niedzielę spędziliśmy w domu, cały dzień przyjmowaliśmy gości (najpierw siostra G. z rodzinką, później moi rodzice a na samym końcu moja siostra) i dziś już nie byliśmy na festynie (a rano mieliśmy takie plany,że pojedziemy z dziećmi na karuzele).W sobotę pojechaliśmy na moment tam zobaczyć i ten moment trwał 5 godzin :ico_olaboga: Dobrze,że wzięłam jedzonko dla Paulinki. Ale super było.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2009, 20:37

Witajcie

Eris juz wykapany i zasnal, ufff nie mam dzis sily, ta pogoda mnie przytlacza.
hmm a Wy jak spedzilyscie niedziele?
my pojechalismy do tesciowej, troche posiedzielismy i wrocilismy do domku, a w domu nic nie robilismy, pobawilam sie z ERikiem i tak czas zlecial.
W sobotę pojechaliśmy na moment tam zobaczyć i ten moment trwał 5 godzin :ico_olaboga: Dobrze,że wzięłam jedzonko dla Paulinki. Ale super było.
super, fajnie, ze wypad Wam sie udal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
PS. ciekawe, kiedy Gie do nas zajrzy :ico_noniewiem: :(
tez o niej mysle caly czas, na pewno do nas zajrzy, jak tylko sie lepiej poczuje.
Biedna, tak mi jej szkoda, jest jej teraz bardzo ciezko :029: :( :(

Dziewczyny jak myslicie, chcialabym wyslac kartke z kondolencjami dla Gie, ale nie wiem czy tak wypada, a po drugie nie mam do niej adresu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 cze 2009, 20:57

kartke z kondolencjami
a są takie kartki? czy myślałasś o normalnej kartce? Adres do Gie pewnie ma shoo.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2009, 21:22

a są takie kartki? czy myślałasś o normalnej kartce? Adres do Gie pewnie ma shoo.
u nas sa w Niemczech specjalne wlasnie, a shoo nie ma adresu, bo juz sie jej pytalam, moze margarita :ico_noniewiem: ale jak myslisz wypada czy nie???? Chcecie to moge wyslac taka od nas wszystkich

[ Dodano: 2009-06-07, 21:23 ]
Zniknelam, bo maly sie obudzil z placzem i nie moglam go uspokoic, ale chyba zabki, bo posmarowalam i jakos sie uspokoil, ale w razie co mleczko juz sie grzeje

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 cze 2009, 21:37

a są takie kartki? czy myślałasś o normalnej kartce? Adres do Gie pewnie ma shoo.
u nas sa w Niemczech specjalne wlasnie, a shoo nie ma adresu, bo juz sie jej pytalam
juz Ci podalam adres, musialam go poszukac, bo gdzies mi ten zeszyt zginal..
mam nadzieje, ze Gie nie ma nic przeciwko temu, bo w sumie nie podaje sie czyjegos adresu bez pytania :ico_noniewiem: :ico_sorki:

uciekam ogladac tv.. zamelduje sie jutro, buziaki!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość