nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 22:20

chcialam jeszcze cos wtracic odnosnie bioderek, babcie sprawdzaly bioderka patrzac na faldki na udkach, jak sa mniej wiecej tego samego rozm, taki sam uklad faldek to bioderka sa ok, cos w tym jest..
niezłe, nie słyszałam, sprawdzę jutro jak będę przebierać małego :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2011, 22:49

Co do zabrania becikowego to dla mnie głupota jak nie wiem!! Jescze więcej powinni go dać w końcu wyprawka dla dziecka kosztuje 6x tyle co oni dają.
to prawda, ale już nie ma się co łudzić, że podwyższą, a że to taka śmieszna kwota, to jakoś tak żal za bardzo nie będzie, co innego to odliczenie, bo niby też ok. 1000 zł, ale co roku
inia świetne zdjęcia w podpisie wszystkie 3 :-D
dziękuję :-)

kwiatunio, uregulowania nocek życzę, u nas wszystko idzie ku dobremu

Agus, zdjęcia super :ico_brawa_01:

Tuśka mi tel. załatwiła, włożyła go do szklanki z wodą... działał, ale mąż źle osuszył i niestety już nie działa :ico_noniewiem: A najśmieszniejsze jest to, że to wszystko działo się na moich oczach, od razu go wyjęłam. To już drugi tel. załatwiony przez moją córcię, specjalnie teraz miałam "niezniszczalną" starą nokię, by nie było szkoda, no i nie jest. Jutro pojadę kupić następnego rzęcha :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lis 2011, 23:44

najpierw miala 2 pieluchy na 6 tyg
No a mnie kazała 5 składać.
A tobie taką diagnozę lekarz dał tylko po obejrzeniu dziecka czy po usg?

Mała moja dziś zasnęła po 20 parę minut , ciekawa jestem jak w nocy będzie spać.

[ Dodano: 16-11-2011, 22:45 ]
Tuśka mi tel. załatwiła, włożyła go do szklanki z wodą...
hehe no to nieźle

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 lis 2011, 01:19


elibell, super, że Doriankowi wszystko zeszło :ico_sorki: A Elizka chyba ładnie spała wcześniej, prawda? Może nasze dziewczyny tak się zachowują, bo my śpimy z Maluchami w pokoju?
a wiesz tez tak myślę i wielkie prawdopodobieństwo, że z tej zazdrosci takiej przychodza do nas. zobaczymy jak bedzie jak juz chlopaki do siebie pojda. a wczesniej nie przychodzila, cale noce nam przesypiala u siebie

[ Dodano: 17-11-2011, 01:24 ]
Agus a no to spoko, jak trafisz za takie pieniądze wózek jaki chcesz to super, nam się fartło i to mocno z naszym podwójnym Mothercare, aukcja była i nikt nie licytował i mamy wózek, niezniszczony z płachtą przeciwdeszczową za.... 45 funta plus paliwo - obłęd jak można utrafić na ebay, a taki sam widziałam ostatnio w jakimś secondhand w owiele gorszym stanie za 80 :ico_szoking: No i przyznam, że pojedyńczy też mamy taniutko kupiony, jakis Graco czy Chicko bo sama nie wiem nawet, stary model, bo granatowy w kratke (takich od dawna nie robią) ale był z fotelikiem i bazą samochodową i tez w cąłkiem dobrym stanie za aż 17 funtów - jeden już eliza zniszczyła doszczętnie, bo połamała oparcie itp więc dlatego nie wydaję wielkich pieniedzy i szukamy trafiejek tego typu, jakby się nie podobał to byśmy sprzedali dalej i drożej hehehe. Trzeba kombinowac, a mój mąż to lubi się bawic w takie sprawy, taniej kupi, drożej sprzeda:)
A czemu problemy wam robili z CTC, CHB itp???

Piszecie tak szybko a ja coś ostatnio z doskoku, tu przeczytam zaraz muszę iśc do dzieci, znów siadam czytam i zapominam co u kogo:( Wybaczcie że nie odpisuję każdej na jej posty, ale czytam was

szkieletorek ja bym pieluchowała jednak, no ale decyzja nalezy do ciebie i męza:) a o fałdkach też słyszłam i to niedawno, sąsiadka właśnie jechała specjalnie do polskiego pediatry bo synus miał coś fałdki inne, za pierwszym razem spojrzałam na nia zszokowana, ze o co jej biega, co mają fałdki do zdrowia dziecka, ale później mi powiedziała o co biega i ja :ico_szoking: bo ja 2 dziecko, a nie miałam pojęcia o takim czymś.

piszecie o spaniu dzieci, mój juz lepiej śpi w nocy, zasypia co prawda późno, bo tak 22-23, na szczescie sam w łóżeczku z karuzelką włączoną i projektorem kręcącym (karuzelka Fisher Price z rybkami) i budzi się o 4, zje i do 8 śpi, więc jest super

Ah i powaznie myslę o MM, kurde smutno mi na samą myśl, ale mam wrażene że moje dziecko nie toleruje mojego mleka, co bym nie jadła ma problemy z brzuszkiem co chwilkę, i myslę czy by na 2 dni go nie odstwic, ale mleko ściągać i zobaczę czy będzie inaczej czy nie - poradzcie co zrobić???

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 lis 2011, 09:59

szkieletorek, i jak Lilusia spała?
że z tej zazdrosci takiej przychodza do nas
możliwe, bo Wiki też wcześniej ładnie spała w swoim pokoju

elibell, super, że nocki lepsze, u nas też :-) Jakoś te nasze chłopaki się przestawiły, bo wcześniej to Piotruś co godzinę potrafił się budzić, z tego co kojarzę, to Twój synuś też
Ah i powaznie myslę o MM, kurde smutno mi na samą myśl, ale mam wrażene że moje dziecko nie toleruje mojego mleka, co bym nie jadła ma problemy z brzuszkiem co chwilkę
ja bym nie rezygnowała, lada moment nasze dzieci będą miały dojrzalsze układy pokarmowe i nie będzie już takich rewolucji.

U nas nocka dziś nieco gorsza, bo gazy jeździły po brzuszku Młodego, a beknąć nie chciał. Myślę, że to przez zielonego ogórka, którego wczoraj zjadłam. Na szczęście był grzeczny, leżał koło mnie, a ja spałam

Telefon mi działa :-D rozłożyłam go wczoraj i położyłam na kaloryferze, dziś składam, a tu niespodzianka :-D dalej mogę nazywać go niezniszczalnym :-D hehe

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lis 2011, 10:04

2 dni przerwy to dobry pomysł. Mleko możesz odciągnąć i ewentualnie zrobić zapas :-) przynajmniej będziesz wiedziała czy te problemy to od mleka.

Słoneczko dziś świeci więc spacerek będzie przyjemniejszy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lis 2011, 10:31

hej kobietki :ico_spanko: wpadam ledwo żywa :ico_spanko:
kawyyyyy :ico_kawa:

młody idzie dziś ze mna do lekarza, nie chciałm go włóczyć ale musze :ico_olaboga:
w nocy katastrofa :ico_olaboga:
ten katar miał tak gęsty że go przełknać nie umiał jak mu spływao po gardle :ico_olaboga:
nie miał ani gorączki ani nie kaszlał, tylko charczał, kichał i miał odruchy wymiotne, nie umiał zlapac oddechu, musiałm go całą noc niemal nosić na rękach :ico_olaboga: i oklepywać :ico_noniewiem:
przespał sie dwie godziny w bujaku :ico_sorki: nobel dla tego kto wymyślił te bujaczki :ico_sorki: teraz też w nim "siedzi" i odsypia noc :ico_sorki: jedynei w takiej pozycji sie nie dusi :ico_olaboga:
płucze mu ten nochalek non stop woda morską i odciagam ale daje ulgę na chwilę tylko :ico_olaboga: oby nie zeszło na płuca :ico_placzek:
masakra :/

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 lis 2011, 10:40

Doberek
elibell, super, że nocki lepsze, u nas też Jakoś te nasze chłopaki się przestawiły, bo wcześniej to Piotruś co godzinę potrafił się budzić, z tego co kojarzę, to Twój synuś też
dokładnie, hihi rzeczywiście jakoś podobnie u nich wszystko, bo i patrz z żółtaczką też mielismy problemy hihihi
ja bym nie rezygnowała, lada moment nasze dzieci będą miały dojrzalsze układy pokarmowe i nie będzie już takich rewolucji.
też racja, już sama nie wiem, z jenej strony 2 dni to znak że musze w domu siedziec by to mleko odciagać w porach jak byłoby karmienie. Już sama nie wiem serio, szkoda mi nie karmić cycem, a jak odrzuci jeszcze cyca przez te 2 dni??? Chyba si,e przemecze jeszcze troszkę bo po 3 miesiącu już powinno być o wiele lepiej:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2011, 10:42

witam,

Iza jeszcze kima ale pewnie za chwilkę się obudzi n jedzonko bo jadła o 7.30 wczoraj z zaśnięciem był wielki problem :ico_noniewiem: A i ja chcieliśmy wcześniej się położyć a Iza ani myśleć o spaniu, gdyby mówiła to nie było by problemu ale ona płakała więc myk do ans do łózka, trochę baczków poszło i zasnęła a po jedzonku do łóżeczka odstawiona, ona w dzień w miarę bez problemu zasypia u siebie ale wieczorem to szkoda słów :ico_olaboga: aa i dziś były 2 pobudki na jedzenie o 1 i o 4 :ico_sorki:
Telefon mi działa
to faktycznie jest niezniszczalny :ico_brawa_01:
myslę czy by na 2 dni go nie odstwic, ale mleko ściągać i zobaczę czy będzie inaczej czy nie - poradzcie co zrobić???
ja uważam ze to dobry pomysł :ico_sorki:

Agus widać ze młody prze szczęśliwy na basenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lis 2011, 10:46

Aguś co do wózka Quinnie - szkoda kasy nawet na używany, znam przynajmniej dwie osoby niezadowolone z wózka- gondolka jeszcze oki ale spacerówka katastrofa :/ a przecież w spacerówce dziecko najdłuzej jeździ, ta niewygodna dla dziecka :ico_noniewiem: zbyt płytka nie chroni w ogóle od wiatru itp
zwróć uwage zę trójkołowcem nie zawsze podjedziesz pod kazdy podjazd, i bardzo niewygodnie prowadzi sie po śniegu :ico_olaboga: ach no i musisz z takim wóżkiem uważac przy przechodzeniu na drugą stronę jezdni :ico_noniewiem: dwa przednie koła w normalnym wózku łatwiej sie podbija pod krawężnik jak trzeba szybko uciec z jezdni bo jedzie auto :ico_noniewiem: już przezyłam chwile grozy z moją sąsiadką która miała BebeCar trójkołowy :ico_olaboga: facet o mało nas nie rozjechał tak pędził a Monika nie umiała podbić wózka pod krawęznik bo jej sie przednie koło ustawiało w poziomie i samo zjeżdzało z krawęznika na jezdnię (skrętne) a ja w ciazy z Majką szybko złapałam za te koło i podniosłam szybko wózek :ico_olaboga: rany ale sie wystraszyłyśmy, potem koleżanka kupiła zwykła spacerówkę :ico_noniewiem:

ja też mam gondolkę taką odkupioną :/ zdarta jak stara płyta :ico_olaboga: ale bardzo funkcjonalna i pojemna, wygodna :ico_sorki: odkupiłam uzywaną 3 miesiace a zdarłam z Majką niesamowicie ten wózek, a w dodatku Przemek jak go karcherem potraktował to zniszczył materiał na budzie, ale w nosie to mam, wazne ze spełnia swoje funkcje, na wisone i tak mam moją ulubioną spacerówkę po Majusi :ico_oczko:

[ Dodano: 17-11-2011, 09:53 ]
elibell, ja nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu :ico_noniewiem: wiadomo zę karmienie piersia jet najlepsze dla naszych dzieci ale na sztucznym mleku też dzieci zdrowe rosną :ico_oczko: ja planuje wprowadzić sztuczne mleko i kaszki na noc około 6 miesiaca :ico_oczko: wyjdzie w praniu
najbardziej zależy mi na karmieniu piersia dopóki młody nie je nic innego
ale tak samo jak Majkę chciałabym go oduczyć wstawania w nocy na jedzenie w 7-8 miesiacu życia :-D a tego na cycu sie nie da raczej zrobić wiec wtedy już pozeganymy pewnie cycusia, no chyba ze bedzie wstawał jak do tej pory tylko dwa razy czy raz w nocy to niech sobie ssie do roku nawet :ico_oczko:
skończymy cycanie gdy stanie sie uciążliwe :ico_sorki:

[ Dodano: 17-11-2011, 09:56 ]
Aguś zdjecia super z basenu :ico_brawa_01:

inia1985, no to masz telefon starej-nowej generacji wodoszczelny :ico_haha_01:
ja kiedyś zalałam nowiutką tygodniową nokię płynem do naczyń PUR :ico_haha_01: i nie wiedziałam zę trzeba w środku wyczysic i sie ugotował :ico_haha_01:
zaczoł wibrować w nocy i sie spienił cały :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-11-2011, 09:59 ]
szkieletorek ja bym pieluchowała jednak, no ale decyzja nalezy do ciebie i męza:) a o fałdkach też słyszłam i to niedawno, sąsiadka właśnie jechała specjalnie do polskiego pediatry bo synus miał coś fałdki inne, za pierwszym razem spojrzałam na nia zszokowana, ze o co jej biega, co mają fałdki do zdrowia dziecka, ale później mi powiedziała o co biega i ja :ico_szoking: bo ja 2 dziecko, a nie miałam pojęcia o takim czymś.
coś w tym jest, młody też miał nierówne fałdy a teraz sa symetryczne :ico_sorki:
i ma bioderka już IA :ico_brawa_01:
pieluchowałam 1 pieluszką tylko bo uważam ze dwie to już przesada przy takim stopniu jak on miał :ico_puknij: i tylko w dzień bo w nocy spał na brzuchu :ico_oczko:

[ Dodano: 17-11-2011, 10:01 ]
No a mnie kazała 5 składać.

:ico_szoking: ile? zwariowała? a jak ty mas zto zawinać na tym dziecku :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość