MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 09:40

trudno powiedziec nat... moze to nie od uszka.moze po prostu cos mu sie przysnilo...
kiedy bylam ostatnio u lekarza, to sie spytalam o te nocne krzyki i powiedzial mi ze tak jak i dorosly, dziecko moze miec koszmary.co innego gdyby to bylo codziennie.

ja z tym zakrywaniem uszek, to tak samo robilam.praktycznie caly czas wiktorek chodzil w czapeczkach...w lato tez, bo przeciez sloneczko...
nawet teraz, jak juz jest starszy, to i tak mu zakladam czapeczke wiosna...
lepiej na zimne dmuchac...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 09:57

ja tez wole nie ryzykowac, na lato mu kupie taka cieniutka czapeczek, aby sloneczko nie przygrzalo za mocno, zawsze jakas ochorna..a teraz juz niedlugo musze mu poszukac czapki z daszkiem hihi bo strasznie go slonko razi na spacerach, a caly czas z buda postawiona jezdzic to co to za przyjemnosc :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 10:01

uciekam natalko na podworko, bo trzeba wykorzystac ta piekna pogode na prace w ogrodku.do zobaczenia pozniej.pa

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 10:04

do zobaczenia Moniko ..moj maluszek jeszcze sobie drzema wiec ja czekam az on sie rozbudzi i tez uciekamy, trzeba sloneczko wykorzystac

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

27 mar 2007, 10:30

hej dziewczynki na wkońcu do Was dotarłam! jeszcze sniadania nawet nie zdążyłam zjeść bo referat musiałamskończyć i poprawiony rozdział pracvy mgr wysłać a zaeraz musze iść zaproszenia na chrzciny powysyłać no i wogóle mam tyle zajęć a pogoda super piękna i by się \na spacerek wyszło!! Nat ja też myślę z eto zły sen był, czasem Kornelek tak gada przez sen albo się śmieje albo minke w podkówke robi jakby się miał rozpłakać ze wiej jakie to silne przeżycia dla naszych skarbeczków są jak coś się przyśni... a swoją drogą to się tak zastanawiam co moze się śnić złego takiemu maluszkowi, który niczego złego w życiu nie zaznał np że zupka jest niedobra albno dostał jeść a chciał pić ?? haha ciekawe, mógłby to ktoś kiedyś zbadać...

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

27 mar 2007, 11:33

MONIKAB fr, na szczescie tak.Choc ja do konaca nie jestem przekonana ze to bylo zapalenie.Ale oczywicie przemywamy uszka roztworem,smaruje mascia i zakrapiamy.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 mar 2007, 15:20

witam tetrowki :ico_wstydzioch:

kurcze - ja tu sie martwie porodem a tu sie okazuje,ze przy pielegnacji i opiece nad dzidziusiem tyle jeszcze trosk nas czeka :ico_olaboga:

A na kiwtniowkach nam sie dzis urodzil juz 4 chlopiec :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 mar 2007, 15:53

dziewczyny nie ma co sie martwic na zas... kiedy dziecko sie urodzi, to jakos to wszystko samo przychodzi.ja balam sie pierwszej choroby wiktorka, bo przez dwa lata nawet katarku nie mial... no i kiedy pierwszy raz zachorowal na grype... to samo jakos przyszlo... kiedy wiktorek przyszedl na swiat nie mialam pod reka mamy, nie mialam internetu i was...
musialam liczyc tylko na siebie, ksiazki i modlic sie zeby mi nie zachorowal, bo jeszcze nie bylam obyta we francuskich terminach medycznych...
zawsze w razie jakichs pytan, watpliwosci mozecie pytac na tt, bo jest tu wiele doswiadczonych mamus, ktore maja okres niemowlecy za soba... nic sie nie martw rybko, bedziemy z toba :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 mar 2007, 16:09

dokladnie tak jak napisala Monika..Rybko nie martw sie!!!

my juz wrocilismy do domku..od 11 bylismy na dowrze...najpierw an spacerku a potem na ogrodku....maly jeszcze nigdy nie byl tyle na dworzu :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 mar 2007, 16:30

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki - zawsze to lepiej jak sie ma mlode i doswiadczone mamusie przy sobie :ico_brawa_01:
To TT to naprawde super sprawa. Siedze tu juz cala ciaze i zawsze znajdzie sie ktos kto pocieszy,poradzi czy podpowie co zrobic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość