Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 mar 2008, 20:32

A u nas jak od kilku dni wieczor przeplakany majka nie chce spac i dopiero po 18 robi sie spiaca no ale jakby mi zasnela to bym sie meczyla do pozna w nocy z nia i wole ja przemeczyc i przed 19 okapac i nakarmic wiec moj szkrab juz spi

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 mar 2008, 20:38


Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

24 mar 2008, 22:13

Renia no to masz już z głowy jedną imprezkę :ico_brawa_01: Brawa dla Arturka, że był taki dziel;ny w kościólku :ico_oczko:

Iwona to Majka będzie chrzczona teraz jak będziesz w Polsce tak? No miejmy nadzieje że wreszcie się zrobi ciepło, bo już dosyc takiej beznadziejnej pogody.
Śliczne fotki Majki :ico_haha_02:

Pisałam po ostatniej wizycie u pediatry że poleciła zmienic mi mleko na Enfamil z powodu kupek. No i sprawdziło się. Niuśka od tygodnia robi codziennie sama kupki. Zielone bo zielone ale robi, co mnie bardzo cieszy.

A jeśli chodzi o głosne śmianie się to Nadusia od kilku tygodni tak się śmieje głośno. A jakie ma łaskotki :ico_szoking: To fotka z jednej takiej akcji podczas malowania jajek. Tatuś posadził na blacie w kuchni a córcia w glos się chichrała:
Obrazek

Kiedyś pisałam o tym pałąku z Fishera który kupiłam i który się malutkiej bardzo podoba. To fotka tego czegoś (to pluszowe owinięte dookoła nie jest z tego zestawu):
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-24, 21:19 ]
I jeszcze jedno. Goonia ta parafinka jest rewelacyjna. Ciemieniucha schodzi o niebo lepiej niż po oliwce. Jutro powtarzamy kurację bo dziś troszke za mało posmarowaliśmy. Dzieki za przepis :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 mar 2008, 22:32

Kaska super fotki nadusia ma tez duzo wloskow, majka najbardziej sie smieje jak ja po szyi calujemy ostatnio chcialam ja nagrac na kamerke to w momencie wlaczenia kamery majka przestala sie smiac zawsze tak robi jak tylko kamere wlacze

bede chrzcila teraz jak przyjedziemy do polski mam nadzieje ze sie zalapie na 26 kwietnia

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 mar 2008, 22:49

Fajne foteczki..
Pinko Ulcia ma czadową fryzurkę :ico_haha_01:
Kasiu, Norbercik dziekuje ze zyczonka.
Renia, fajnie ze imprezka się udala. Dumni babcia i dziadek na zdjeciach z wnusiem :-) Twój tata z Arturkiem wygląda jak taki prawdziwy dziadzio :-)
Iwona, Majka też ma fajne foteczki. A pogoda w Polsce przez miesiąc to powinna zdążyć się poprawić. A i Norbert coś mi marudzi w ciągu dnia. Wydaje mi się, że bywa zmęczony bo też mało śpi w dzień, ale za to jak wykąpię go o 19, nakarmię to usypia szybciutko i bez marudzenia.

To i ja po świętach wklejam fotki:
Nasze święcone śniadanko:
Obrazek
I Norbercik z zajączkiem wielkanocnym :-) :
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 mar 2008, 22:57

CleoShe super fotki mam pytanko ile ma juz Norbercik tzn centymetrow bo ja mierzylam majke ma 66 no i miejmy nadzieje ze sie pogoda zmieni a wlasnie kiedy ty lecisz do polski

Majka jak zasnela po kapieli to obudzila sie po godzince i strasznie marudzila czyzby na zabki byla taka marudna mama mi mowila ze moja siostra miala juz zabki jak miala 4,5miesiaca

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 mar 2008, 23:40

iwona83 pisze:CleoShe super fotki mam pytanko ile ma juz Norbercik tzn centymetrow bo ja mierzylam majke ma 66 no i miejmy nadzieje ze sie pogoda zmieni a wlasnie kiedy ty lecisz do polski

Wiesz, nawet nie wiem ile ma długości. Jak wyrabiałam mu paszport i trzeba było wpisać to wpisałam mu 60cm :ico_haha_01: W środę idę na ważenie to może i go zmierzą. Jakiś ponad miesiąc temu miał 57cm.
No a do Polski lecimy 8 maja na półtora miesiąca :ico_brawa_01: My na pogodę chyba już się załapiemy.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 mar 2008, 08:24

CleoShe, przystojniak z tego Twojego Norbercika i zapomniałam wszystkiego naj dla niego z okazji tych trzech miesięcy :ico_buziaczki:

My wkońcu nocki sobie uregulowaliśmy i mamy trzy pobudki, raz z mniejszym raz z większym płaczem (ale dobrze że tylko trzy)

Ja mam pytanie do mam karmiących butlą. Kiedy wam pokarm całkiem zaniknął jak przeszłyście na butlę? Ja chyba dwa czy trzy dni wogóle nie dawałam Arturowi cyca a dzisiaj chciałam sprawdzić czy jeszcze jest, i jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 mar 2008, 09:15

Witam, święta... święta i po świetach :-)

U nas nocka spokojna, Ulek wciągu dnia jest bardziej marudna ostatnio, nie chce spac, a potem zmęćzona na wieczor jest placzliwa i chce ciagle byc na rekach. Jednak po kapieli o 18:30 dostaje cyca i zasypia. W nocy były dwie pbudki, jedna okolo 1:30, druga około 4:50, wiec nie najgorzej.
Ula się na razie usmiecha, szeroko, ale jeszcze bezglośnie, tez czekam na pierwszy dzwiek smiania :-) Na razie zaczyna gadac tak fajowo, guga sobie zwlaszcza jak sie do niej duzo mowi, najfajniejsza jest z rana, wyspana i chetna do rozmowy i uśmiechnieta :-)

CleoShe pisze:Pinko Ulcia ma czadową fryzurkę :ico_haha_01:

To najnowszy krzyk mody :-)
Twoj Norbercik, to taki duzy się na tych zdjeciach wydaje, kawał męzczyzny z Niego ;-)

kaska28 pisze:I jeszcze jedno. Goonia ta parafinka jest rewelacyjna. Ciemieniucha schodzi o niebo lepiej niż po oliwce.

Dokładnie, z kazdym dniej jest tego swinstwa coraz mniej a glowce. Ja rowniez dziekuje :-)

Renia0601 świetne zdjecia, mam pytanie co Arturek dostał od gosci w prezentach?
Moi rodzice powiedzieli, zebym sie zastanowila co na prezent, a ja nie mam zielonego pojecia. Obiecalam im, ze pomysle, dlatego pozwolilam sobie zapytac :ico_wstydzioch:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 mar 2008, 09:32

Witam po swietach :-)

Wszystkie fotki rewelacyjne :ico_brawa_01:

U nas nocki sa w miare w porzadku,Martynka budzi sie na cyca raz,dwa razy.Nad ranem juz budzi sie czesciej.

pinko pisze:kaska28 napisał/a:
I jeszcze jedno. Goonia ta parafinka jest rewelacyjna. Ciemieniucha schodzi o niebo lepiej niż po oliwce.

Dokładnie, z kazdym dniej jest tego swinstwa coraz mniej a glowce. Ja rowniez dziekuje
i ja dołaczam sie do podziekowan,jest super i duzo lepsza od oliwki,szkoda ze z Patrykiem o tym nie wiedziałam bo długo sie meczyłam z ta ciemieniucha.

U nas swieta mineły w miare spokojnie, mamy konflikt z tesciowa i to coraz powazniejszy. Jedynym wyjsciem jest sie wyprowadzic co mamy zreszta w planach ale dopiero za jakis czas. Na razie trzeba zagryzc zeby i po prostu ignorowac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość