Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 sie 2008, 23:11

No a już myślałam że wszystkie śpią :-D

Zapomniałam becia że Ty nocny marek jesteś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 sie 2008, 23:12

aga ,a co se ciekawego kupiłaś? zdradz nam tu zaraz

[ Dodano: 2008-08-19, 23:12 ]
aga no czasami jestem :ico_haha_01: ,ale tylko czasami

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 sie 2008, 23:16

Aaaaa biorąc pod uwagę że ostatnio tyłek mi nieco zmalał to zaszalałam i kupiłam sobie leginsy i do tego taką tunikę (co prawda bardziej mi to wygląda na przedłużony sweterek z krótkim rękawem) :-D

A co do sukienki to żal by mi ją było sprzedać :ico_wstydzioch: Z resztą pewnie bym trochę musiała poczekać aż ją ktoś kupi. A tak to wyczyszczę i powieszę w szafie na pamiątkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-19, 23:20 ]
Dobra ja zmykam bo mi się bateria w laptopie kończy a ładowarka jest piętro niżej :ico_oczko:
A że ja już w łóżeczku siedze to nie mam zbytniej ochoty po nią iść...

Do jutra marcóweczki :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 sie 2008, 23:21

hihihi , to sie mąz kiedyś zdziwi jak zobaczy nowe wdzianko no chyba ,że nie zwraca uwagi na nowe nabytki :ico_noniewiem:

a co do sukienki to masz racje-niech wisi

ok to ja juz bede uciekac zrobiłam oblot po forum nic sie szczególnego nie dzieje ,żadnej pracy nie musze odrabiac ,czyscić ,przesuwac ahhhh.........


dobranoc

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 06:40

Cześć z rana :-)

Widzę, że dyskusja się rozwnęła. :-)

Aga bardzzo dobrze ze sobie kupiłaś nowe wdzianko, wkońcu każdej kobiecie raz na jakiś czas coś na poprawę nastroju się należy :-D

Mój M. wyszedł do pracy a ja już wyspana. Oczywiscie nadal dwupak :ico_ciezarowka:
Zuzia śpi, cisza w domu, aż przyjemnie posiedzieć :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 sie 2008, 08:08

Witajcie :-D
Aga hihi ja tez wczoraj zaszalałam i kupiłam sobie spódniczkę z bluzeczka taki komplecik :-D :-D :-D a co raz na jakiś czas mozna zaszaleć :-D :-D :-D
Jula juz od 7 psoci wreszcie przebiła jej sie dolna trójeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz czekamy na kolejne :ico_noniewiem:
Pogoda u nas rewelacyjna ciepło

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 sie 2008, 08:31

witajcie.

Ja jeszcze w domku, bo do pracy na 9:00, ale czekam bo mąż ma mnie samochodem podrzucić, bo u nas w przeciwieństwie do pogody w okolicach Oświęcimia leje. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

sensibel nie zazdroszczę tego czekania, wiem co czujesz. Majka urodziła się jeden dzień po terminie a ja już tydzień wcześniej myślałam, że ona przed terminem będzie chciała wyjść ( tak jak brat ).

Aga i gozdzik gratuluję nowych zakupów. Tak trzymać, nam też się coś od życia należy.

No dobra dla wszystkich aromatyczna

:ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: i będę się zbierać.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 09:27

My też niedawno wstałyśmy :-D

Emilka właśnie zjada śniadanko - dzisiaj kiełbaska swojska z bułeczką a ja popijam kawusię urmajo :-)

U nas pogoda jak u gozdzika. Słonecznie i ciepło więc pewnie za niedługo wyemigrujemy na pole.

Hihi widze że wczoraj panowało zakupowe szaleństwo u niektórych marcóweczek :ico_brawa_01:

Nic zmykam przygotować obiadek. Dzisiaj gulasz po węgiersku z makaronem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 12:29

Aga26, ale mi narobiłaś smaku na ten gulasz... u mnie dziś barszczyk bialy z kiełbaską,ale może jutro... :-)

U nas skwarkaaaaaa..... katastrofa. Konczyny mi popuchły, dobrze, ze Zuzia właśnie padła to mam z półtorej godziny na poleżenie. Jak nie zimno i wichury to upały, co się dzieje z tą pogodą???

Ja też już tylko czekam az zgubię trochę brzuszka i lecę na zakupy. Też mi się należy odświeżenie garderoby :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 12:45

Moja Emi też właśnie ucina sobie drzemkę a ja wyciągnęłam laptopa na pole i mam czas dla siebie :ico_oczko:

Gulasz już ugotowany jeszcze tylko makaronik ugotować i finito :-D

Mam dzisiaj jakieś natchnienie kulonarne. Zrobiłam małej zupkę i kompocik a popołudniu nastawiam się na pieczenie ciasta. Tylko jeszcze nie wiem jakie będę robić :ico_noniewiem:

Co do pogody to u nas lekko się przychmurzyło i powiewa wietrzyk ale jest ok. Natomiast jak przestaje wiać to jest duszno. Pewnie popołudniu jakaś burza będzie...

[ Dodano: 2008-08-20, 12:50 ]
aaaa to tak na rozluźnienie humorków :ico_oczko:

Skorzystaj z zaproszenia na warsztaty dla mężczyzn lub wyślij tam swojego mężczyznę. Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące
zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU?
Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.

2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH?
Dyskusja.

3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ.
Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.

4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów.

5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA
Linia pomocy i grupy wsparcia.

6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY
Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.

7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.

DZIEŃ DRUGI

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ?
Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.

2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA.
Prezentacja PowerPoint.

3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych, którzy przeżyli

4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI.
Gra na symulatorze.

5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.

6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH.
Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.

7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE. Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY.
Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości