katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

21 sie 2008, 00:48

Kolka pisze:Dzięki Rafał, jesteś jak dziwka- zjawiasz się na każdy telefon". To taki żart... Ponoć...
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Naprawde Ta Kuzynka moglaby sie stawic w jakims konkursie p.t. Najglupsza Bzdziagwa Swiata.Pierwsze miejsce ma 100 % zagwarantowane.
Kolka-a jak Twoja wspaniala T znowu uraczy Cie radami typu co robi sie z praniem jak jest deszcz na dworze to zaproponuj jej,ze chetnie przyjmiecie w prezencie od niej automat do suszenia ,zeby sie juz nie martwila jak schnie czy nie schnie Wasze pranie.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 sie 2008, 11:35

kolka buahaha a to ci żart :-D :-D :-D :-D
a moja Ola z babcią na dystans :-D :-D :-D :-D :-D :-D pójdzie do niej, jak ta do niej podleci i ją złapie, tak to nie :ico_brawa_01:
a za moją mamą wprost przepada. nawet woli moją mamuśkę niż mnie :ico_szoking:

a u nas wczoraj marudny wieczór. Chyba czwóreczki na górze się szykują. Spała mało w dzień, potem poszła o 11 spać.
Jeszcze się wkur....bo akurat jak Oleńka w dzień spała, przyszli do nas goście. Taka baba z dzieckiem 4 letnim. gówniarz nic nie rozumie, skaka po wersalkach i na nonono nie usiedzi, no i wiecznie głodny. Przyszli do teścia, ale jego nie było, bo gdzieś wyszedł, mieli przyjśc na 16 a byli już o 14. No i oczywiście teśc musiał im dał zjeść obiad,wieprzyli wszystko aż talerz wylizali. może jestem wredna, ale na jej miejscu jak gdzieś idę do daję dziecku jeśc a nie potem woła, zeby mu dac. jeszcze mały się przyznał, że jadł przed wyjściem parówki zimne, bo matka mu nie chciała zagrzać :ico_puknij: tak jejs ię spieszyło. No i darły mordy, ja wyszłam po zakupy, wróciłam Ola już nie spała. Czyli spała niecałą godzinę. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

katrin, sorki, jakbym mogła, to przesłałabym każdej z was, po ogromnym kawale.
:ico_sorki:

a ja miałam krechę ciążową, ale szybko znikła :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 sie 2008, 10:34

heloł!, widzę, że znowu nie ma komu pisać...
Jak mam czas to nie mam z kim :ico_noniewiem: A ja chciałam się pożalić, bo mi się już nie podoba zestawienie kolorów jakie wybrałam do jednego pokoju :ico_placzek: Malinowego mi się zechciało... nie dość, że brzydko się prezentuje na ścianie to wygląda identycznie jak... nasz papier toaletowy :ico_placzek: :ico_placzek: I CO JA MAM TERAZ ZROBIĆ????? Szkoda mi kasy na drugą farbę :ico_placzek:
A żeby was rozweselić, to poczytajcie sobie to
http://dziecko.onet.pl/13580,0,41,kolej ... tykul.html

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 sie 2008, 15:09

Czesć dziewczynki!

Za dużo nie napiszę, chciałam tylko się przywitać :-) , mężulek dzisiaj wraca :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 sie 2008, 21:16

caro pisze:mężulek dzisiaj wraca
no to będzie się działo.... :-D :-D Ciebie rozumiem, a gdzie reszta?? Jasna cho...roba, wątek nam już niemal całkiem padł....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sie 2008, 21:29

jestem :-D ja niestety zresztą jak wy nie mam czasu teraz na internet, Oleńka nie siądzie na minutkę. Wejdzie wszędzie, a ja muszę za nią latać. No i poza tym pogoda ładna więc korzystamy :)

kolka nie zmieniaj koloru, choć rozbawiłaś mnie tym papierem toaletowym. Najważniejsze, że pokój odświeżony. A do koloru się przyzwyczaicie :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 sie 2008, 22:03

delicja pisze:rozbawiłaś mnie tym papierem toaletowym
nie zmienię, ze skąpstwa tylko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Domieszam jeszcze bordo i zobaczę co wyjdzie. Dla mnie tez to nawet śmieszne, chociaż moja mama twierdzi, że to denaturat raczej :ico_noniewiem: I tez ma rację. Co mi na oczy padło, jasna cholera :ico_puknij:
A co do neta, to ja też mam mniej czasu niż w ciąży np, ale jakoś sobie radzę, nie jest źle, a Julka lata jakby jej się lont przy tyłku palił. Jak się chce, to się coś zawsze wykombinuje... W myśl zasady: dla chcącego nic trudnego. Tylko jak to z naszymi chęciami jest, co??????????

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

23 sie 2008, 00:49

Kolka-prosze o zdjecie denaturatowo-malinowego pokoju bo jakos wyobraznia odmawia mi posluszenstwa.Jak bedziesz sie bardzo zle czula w tym kolorze to sa teraz takie szablony i mozesz walnac naprzyklad jakis bialy wzorek i bedzie mniej tego malinowego.A na pewno jest ladnie,tylko przesadzasz.
Caro-no to milego witania :ico_haha_01:
Delicja-super,ze macie tam w Lublinie ladna pogode,u nas od dzis znowu pada... :ico_placzek: Tak jak sie zastanowie to tu ciagle pada :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 sie 2008, 11:16

hejka.
ale dziś się marnie czuję. co do farby, to nie wytrzymałam i kupiliśmy nową- zupełnie inną. Oby teraz przykryła tamtą :ico_sorki: . miałam nie kupować, ale sobie pomyślałam, że nie będę przecież remontować co pół roku a nie zamierzam się wściekać za każdym razem co wejdę do tego pokoju. Zdjęcie denaturatu wrzucę potem, załapał się mały kawałeczek.
Idę się położyć, dopóki Jula śpi.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 sie 2008, 14:12

hejka ja wypoczywam, Olenia śpi.
katrin, od jutra i u nas deszcz :(może teraz do was pójdzie słoneczko :-)

kolka a teraz jaki kolor???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość