Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 sty 2009, 20:02

karina22, ja mieszkam praktycznie w parku....duża przestrzeń..latem biegaja przy rowerze ,zimą (jak jest snieg ,ciągna sanki z moimi dziećmi)również.

Czaesm też bierzemy je na wieś do teściów,tam biegaja cały dzzień,a na wieczór padaja jak nieżywe :-D

Ale to kochane pieski,sa traktowane jak członkowie rodziny...mimo to wiedza gdzie ich miejsce.
Hierarchia jest...ale między starszą matka a młodszą córką...I do tego to straszne zazdrośnice.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 sty 2009, 10:40

Jagna30, te psy są piękne,troszke mnie tylko przeraza to ze trzeba faktycznie baaardzo duzo czasu im posiecac,w sensie parogodzinnych spacerków,żeby mogły sie wybiegac.

[ Dodano: 2009-01-06, 09:40 ]
najbardziej podobaja mi sie te ze srebrnymi oczkami,są takie hipnotyzujące :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

06 sty 2009, 11:27

Jagna30 pisze:Ale to kochane pieski,sa traktowane jak członkowie rodziny...mimo to wiedza gdzie ich miejsce.
Hierarchia jest...ale między starszą matka a młodszą córką...I do tego to straszne zazdrośnice.
sa to madre psiaki, ale tez przyznasz, ze wymagajace. Ja znam hodowce z oplawca, bo sama chcialam kupuc, ale kosztaaaaaaaaaaaaaaa..porazka, no a teraz mam mala Ole i juz nie ma szans, myslalam ze Tata mnie wezmie do siebie, ale raczej woli by corka sie tulala po wynajmach :ico_placzek: :ico_puknij: , wiec odpada moj plan psa tej rasy...
karina22 pisze:najbardziej podobaja mi sie te ze srebrnymi oczkami,są takie hipnotyzujące
oczka sa slodkie u tych psiakow...., ja mam obraz psiaka Twojego brata wrrrrrrr...., ale to jego sprawa, choc na moje piesek nie powinien tak skonczyc, moze to przewrazliwienie bo kocham ta rase, ale jak widze jak traktuja ogolnie psy to zgrozaaaa :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_puknij:
Co do wybiegu masz ragje, ze masz gdzie, tylko ze te psy sa silne naserio moze dorosla suka nawet uciagnac malucha:P, a mnie sie nie wydaje ze mowilas ze juz zwierzat nie chcesz wiecej miec:P:P :ico_oczko:
jagna30 ale focia na tik-taku w profilu no, no :)))))

Zmniana tematu dzis Ola dostaje po raz pierwszy amku :P :ico_szoking: :ico_brawa_01: ciekawe czy bedzie jadla, bo podobno ja plulam na lyzeczke :-D :ico_haha_01: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-01-06, 19:16 ]
Olka zjadla dzielnie pierwszy obiadek, ale minki robila :))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
karina jak decyzja psiaka kupujesz sobie ??, u Ciebie bedzie mial napewno dobrze, byle spacerki mu dlugie zapewnic..a w zime sanki moze ciagnac z maluszkami:P, pozdro

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 sty 2009, 09:18

delfi1 pisze:Zmniana tematu dzis Ola dostaje po raz pierwszy amku :P ciekawe czy bedzie jadla, bo podobno ja plulam na lyzeczke


Ja juz zaczęłam dawać małej obiadki przed ukończeniem 4 miesiąca,a deserki krótko po 3...Mała wciąga pól słoiczka naraz :ico_brawa_01: A od niedawna dostaje obiadki z mięskiem.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

07 sty 2009, 11:25

Jagna30 pisze: juz zaczęłam dawać małej obiadki przed ukończeniem 4 miesiąca,a deserki krótko po 3...Mała wciąga pól słoiczka naraz A od niedawna dostaje obiadki z mięskiem.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki
Moja Olenka zjadla ze smakiem obiadek :))) :ico_brawa_01: w sumie to zaczelam od 2 lyzeczek, wiec dzis trzy na nk jest jedna fotka z tej okazji :ico_oczko:
Dzis byla pani z rehabilitacji nic dodac nic ujac Olka sie totalnie poprawila, jutro na wizyte i zobaczymy czy juz nie trzeba powoli konczyc rehabilitacji, jestem szczesliwa, ze to tak poszlo, ze duzo dalo i jednak warto niekiedy wydac troszke kasy a jakie efekty, jestem dumna z Olenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sty 2009, 11:55

Jagna30 pisze:Ja juz zaczęłam dawać małej obiadki przed ukończeniem 4 miesiąca,a deserki krótko po 3...Mała wciąga pól słoiczka naraz A od niedawna dostaje obiadki z mięskiem.


Ja mojej tez tak szybko zaczełam małej dawac posiłki :ico_brawa_01:
teraz je wszystko to co my,najbardziej lubi pomidorowa i kanapki z serkiem topionym :ico_brawa_01:

delfi1 pisze:Moja Olenka zjadla ze smakiem obiadek :)))


dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

delfi1 pisze:karina jak decyzja psiaka kupujesz sobie ??,


czekamy na wiadomosci czy sa takie psiaki do adopcji

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sty 2009, 12:20

ja na chwilke przesłać wam pozdrowionka :-D :ico_buziaczki_big:
Teraz mam maroton w pracy więc nie mam czasu zaglądać do was :ico_placzek:
Dziś mam nocke a zaraz musze do sklepu iść.
Buziaki dla waszych maluszków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 sty 2009, 14:46

justyna25, :ico_buziaczki_big: dla zapracowanej mamusi...;)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 sty 2009, 17:38

Olka sie totalnie poprawila
super wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna25, tylko sie nie zapracuj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

07 sty 2009, 19:51

karina22 pisze:czekamy na wiadomosci czy sa takie psiaki do adopcji
oby sie udalo, najlepiej szczeniaczka :))0
justyna25 pisze:Teraz mam maroton w pracy więc nie mam czasu zaglądać do was
biedactwo... :ico_olaboga: , ja nie lubialam nocek.., ale jak trzeba to tzeba sila wyzsza, pozdro
mal pisze:super wiesci
ja sie ciesze ogromnie..kamien z serca :P
Pozdrawiam wszystkich, uwazajcie na maluszki podobno panuje ospa w bydgoszczy :ico_olaboga: ...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość