Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

13 cze 2007, 19:41

Podwieczor dziewczynki!!Lady ,JPO piekne prace :ico_brawa_01:
Powiedzcie jak wylaczyc siatke z z tworzonej pracy bo moj synek przyszedl mi pomoc stuknal reka w klawiature i sie pogobilam i niemoge jej wylaczyc :ico_olaboga:
A to robilam dzis
Obrazek

Obrazek
Wedlug

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

13 cze 2007, 19:47

benten - aleś się rozbujała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piękniste

siatkę wyłączasz przez Widok>Siatka

a ja od razu musiałam maseczkę wykorzystać w skrapku...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 22:24 przez JPo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 cze 2007, 20:22

benten, JPo, sliczne

a ja podlapalam dolka i sie czuje jak ta dziewczyna ....
Obrazek

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

13 cze 2007, 23:10

JPO zrobiłabyś mi tło starej kartki papieru z zagiętym rokiem może nawet dwoma na górze i dole, i by widniał na tej kartce obrazek z kisciem winogrona?
A jelsi nie miała bys czasu to wytłumaczyła byś mi bardzo ale to bardzo dokładnie jak zrobić cos takiego ?

A i jak twoja strona bloga jest wałczona u mnie to corel nie chce chodzić dlaczego tak jest?

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

13 cze 2007, 23:18

JPo, cudne maseczki :ico_brawa_01: ty to potrafisz wszystko zrobic :ico_oczko:

benten, piekne prace :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lady, slicznie :ico_brawa_01: ...ja juz kilka dni mam dołka a najgorsze jest to ze nie moge z niego wyjsc :ico_placzek:

...a ja nameczylam sie ..i od kilku dni tylko na to mnie stac :ico_noniewiem: ...normalnie jestem do d...

Obrazek

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

14 cze 2007, 00:24

agnesha - co Ty chcesz od tej pracy? - przecież jest cudna... świetny efekt tych zielonych toreb czy koszyczków... a może to wiaderka? - ciężko dojrzeć...

...a ja zrobiłam jeszcze jednego maseczkowego skrapka

Obrazek

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

14 cze 2007, 00:34

JPo, same slicznosci ostatnio tworzysz :ico_haha_02: ...wiesz a moze wykorzystasz Zuzi spineczki i kokardeczki, jakies tlo przecierane...tylko tak sobie pomyslalam ze bylby calkiem fajny efekt..tylko duzo wycinania :ico_haha_02:

....dziekuje :ico_buziaczki_big: ....to sa wiadereczka,napewno nie widac dobrze bo musialm zmniejszyc krycie zeby pasowalo jakos do reszty

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 cze 2007, 08:36

agnesha, swietna praca , my z tymi dolami to mozemy sobie reke podac , jak bede wieczorkiem na necie to sie odezwe na gg to sie razem podolujemy :ico_oczko: mam gin z tonickiem jak lubiesz na dola :ico_oczko:

JPo swietne :ico_brawa_01: mistrzyni z ciebie kobieto :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-14, 08:39 ]
Jza a te winogrona maja byc kolorowe , czy tylko takie przetarte na tej kartce , na calej czy gdzies z boku , i stara w kolorze sepi ma byc ta kartka ?? mam gg w profilu jak chcesz to piknij :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnesha
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:33

14 cze 2007, 09:51

Witajcie ..ja z mala :ico_kawusia: ...wiem ze dla Joasi herbatka :-) moze byc w kubeczku :ico_kawa:

Lady, dzieki :-) .....jestem za :-D ja mam whisky z cola,jakies winko no i jeszcze wodke weselna :ico_haha_01: ..to sie poleczymy :-D

...rano odslanialam rolety i robilam kawke,patrze a moja Shila gania jak wariat po calym podwworku,z jednego konca w drugi,mysle sobie ze jej odbiło ale przecieram oczy otworzylam okno patrze a ona goni krolika :ico_haha_01: wiadomo krolik szybki moja shila to cielsko i myslalam ze go nie zlapie ale tak za 10 okrazeniem go dorwala,to ja szybko na dwor,w pizamie :-D i tyle dziwnego ze go zostawila jak ja zawolalam ale tylko na chwile ,dalej poscig,ona go lapala łapa do ziemi i prosto do szyji :ico_noniewiem: ...nie chcialam zeby cos zrobila krolikowi ani przy okazji sie czyms zarazila jakby go ugryzla,pootwieralam furtki ale kroliczek nie chcial skorzystac ,ganiali sie dalej,ja tylko zabieralam shile jak go przyciskala do ziemi...ale wkoncu polecial kolo kosza na smieci i tam w ogrodzeniu jest mala szczelina i uciekł,odetchnelam z ulga :-) a moja shila przybiegla do mnie tak zadowolona :-D cały pyszzek sie jej usmiechal ,po pierwsze wybiegala sie a po drugie pilnowala swojego terytorium,chyba jej zrobie dobre sniadanko :ico_oczko:
..i powiem wam ze ten poscig trwal dobre pol godziny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JPo
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 716
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:04

14 cze 2007, 11:17

witam kobietki

agnesha - dzięki za herbatkę... ale Shila miała radochę :-D - moja tak co wieczór za szynszylkiem gania... dopóki się szylciu nie wkurzy :-D ... wtedy jest zamiana ról - Kajko skacze do Zuzi jakby chciał ją atakować (fajnie przy tym fuka :-) ) a ona wyskakuje do góry z czterech łap i w powietrzu się obraca...

dziewczyny wywalcie doła precz... dacie sobą rządzić jakiemuś dołowi? - z buta go i za drzwi... :-D

a ja sobie siedzę od rana i kombinuję... ale coś mi nie pasuje...

Obrazek

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 14:48 ]
... i znów wykorzystałam maseczki... na zdjęciach Zuzia tuż przed wejściem do salonu piękności i tuż po wyjściu... wszystkie elementy zrobiłam sama, kokardki, spineczki i gumeczki wycięłam ze zdjęć zrobionych osobiście...

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość