kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 maja 2009, 17:16

No my juz wrocilysmy i koniec wyjsc na dzisiaj,z opalania wyszly nici bo tak grzeje w sloncu ze po 15min ucieklam w cien.Pozniej poszlysmy na karuzele,tak sie malej podobalo ze dwa razy jechala.
Maziu wszystko przed Toba,sama powiedzialas ze dzieciaczki szybko rosna wiec i 3 szybko sie odchowa :-D ide zrobic sobie kawke i sie walne na chwile bo mi nogi w tylek wchodza po tym spacerze,a mialam sobie usiasc i ksiazke poczytac,marzenia scietej glowy,Olka co chwile cos chciala wiec sie nalatalam po tym parku ze masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 maja 2009, 18:53

Hej!
kati, ile stopni jest obecnie we Włoszech?? Ja z małym na spacerze za nic bym nie poczytała. Muszę mieć oczy wokół głowy, w domu też mi nie daje. Zazdrosny jest :ico_zly: Teraz nawet wieczorami nie daję rady z czytaniem, padam na pysk.
Kurcze wyszłam dziś o 17.00 na zakupy, Maciej został z tatą. Strasznie płakał jak wychodziłam, gdy wróciłam...spał, była 17.45. Śpi do tej pory. Co to będzie?? :ico_olaboga: Chyba mam noc z głowy, ale przynajmniej teraz nadrabiam zaległości z pracy.

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

07 maja 2009, 19:21

Malinka kończy bajkę i zaraz idzie spać :-)
Kacper kończy pracę z polaka :-)
Mężul za chwilkę wraca z pracy, jakieś winko i filmik :ico_oczko:
Miłego wieczoru i słodkich snów :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 maja 2009, 19:46

A u mnie Matyldzia wykąpana pije mleczko a mężuś z Martynką na basen pojechali. Zaraz im zrobie kolacyjke. I dniówka odwalona :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 maja 2009, 20:02

Chloe u nas dzis w sloncu bylo cos ok 30st.wiec naprawde ciezko bylo na sloncu wysiedziec.
Lina twoja mala juz do spania idzie?A ktorej ci wstaje rano?
Maziu twoja tez juz wykapana i mleko pije?To wychodzi na to ze moja tylko ma takie luzy i lata do 21 albo i pozniej,ale za to spi do 10 :-D teraz sie wziela za puzzle :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 maja 2009, 22:13

Wiecie, ja jestem rannym ptaszkiem i wolę jak mały idzie spać wcześniej. Nie lubię dłuuugo siedzieć wieczorem. U nas ze spaniem Macieja to jest tak: od 19.30 do 7.00 +-godzinka.
Na mnie już czas :zzz:
Dobranoc

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 maja 2009, 22:35

Cześć
Dawno nie zagladałam ale całe dnie na dworze spedzamy, do tego przez ostatni tydzień jeżdziłam autem uczyłam się dzisiaj pojechałam juz z mężem i małym jeszcze nie jestem do końca z siebie zadowolona ale im czesciej tym szybciej dojde do wprawy mama nadzieję. Po za tym ostatnio wsztyscy pociagamy nosem, mały bierze ziółka dalej nie chce robic kupy , lekarz powiedział, ze sie zablokował psychicznie i kojarzy to z bólem czymś złym nie wiem jak mu pomóc lata po domu i wstrzymuje, trwa to juz miesiąc chyba jak nie dłuzej. Przeniosłam go wreszciwe do jego pokoju i spi sam w nowym łózku, pratkowe już schowane :ico_haha_01: nareszcie sami w sypialni :ico_oczko:

nie wiem co u was moje kobitki, Kati gdzies we włoszech siedzi, pozazdrościć wypoczywaj kochana;
Lina witaj :ico_haha_01:

Buziaczki dla wszystkich ide spać

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

08 maja 2009, 09:10

Witam z rana,dzis pierwsza jak nigdy :ico_brawa_01:
Olcia sie obudzila o 8:30 i wola "mamo dzien,wstawaj" :-D chyba szkoda jej dnia na spanie,bo takie piekne sloneczko swieci az chce sie zyc :ico_haha_02:
Mery-biedny Kornelek musi sie tak meczyc,pewnie by chcial zrobic kupke ale skarbek boi,caluski dla niego :ico_buziaczki_big:
Ja Ole przeniosla do jej pokoju jak skonczyla 2 latka,ale i tak co noc do nas przychodzila,czasem ja odnosilam ale nie zawsze mis ie chcialo,no i Olcia robila tez sceny ze chce spac z nami,teraz spi caly czas ze mna i az sie boje co to bedzie jak wrocimy do pl. :ico_olaboga: pewnie bedzie zazdrosna ze spie z tataa nie z nia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-08, 09:17 ]
Edulitko dzieki za fotki,Niki przeslodka,no i brzusio juz konkretny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

08 maja 2009, 09:53

Witam i ja :-)
Kati mała wstaje 7-7.30 :-)
Piękny dzień za oknem , słońce daje na maxa :-)
Jak tylko zakończę upiększanie się :-D to idę z małą na spacerek i po drodze zakupy :ico_oczko:
brakuje mi dziś czasu :ico_noniewiem:
pozdrawiam i miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 maja 2009, 10:17

Witam
Dziewczynki wysłałam kilka fotek nie są najaktualniejsze ale obiecuje w najbliźszym czasie to poprawić :-)
Lina, - witaj u nas :ico_prezent: na wątku fajnie że dołączyłaś do nas
Uciekam na działkę bo ostatnio tam spędzamy całe dnie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość