Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 mar 2010, 23:11

witajcie :-D
ja juz duzo lepiej sie czuje, temp. w normie :ico_brawa_01:
wlasnie sie nasprzatalam i padam troche... a wczoraj to moj maz sie krzatal - robil w ogrodku porzadki po dlugiej zimie. Jutro ma wpasc do mnie kolezanka i przyniesc troche materialow do nauki, wiec zrobilam salatke, bo ciast raczej nie jada.
Shiva, napatrzec sie na Justynke nie moge :ico_brawa_01:
anetka607, Klarunia rozkosznie sie usmiecha, a lezac na brzuszku robi rozbrajajaca minke :-D
Ale nie chwyta i nie wyciąga rączek
Kiara tez jeszcze nie odkryla, po co sa raczki :ico_oczko: tylko do buzi je wpycha :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 mar 2010, 10:17

cześć Dziewczynki,

zaglądam na szybko bo mały nie śpi powiedzieć że unas wszystko ok.
Byliśmy u moich rodziców i był problem z netem...
w każdym razie troszkę odpoczęłam, mąż się stęsknił a rodzice w niebowzięci bo mieli malucha obok.

Synek ma pleśniawki :ico_noniewiem: używamy aptinu i chyba pomaga ale ciągle pcha łapki do buzi :ico_olaboga:

Jak mały przyśnie przeczytam co się u Was działo, choć mam nadzieję że wszystko ok. No i choć słońca brak czuć trochę wiosnę. Ja już schowałam swoją kurtkę i maluszka gruby kombinezon.

miłego dnia

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 mar 2010, 10:51

Hej

U mnie dzisiaj pobudka o 6, niestety ostatnio Adaś codziennie tak wstaje, Tosia też wstała przed 7 i troszkę się już w domku nudzi, a u nas deszczowo i nie ma jak na spacerek wyjść.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 mar 2010, 15:19

Hejka :-D

Ja dziś mam mega dobry nastrój :-D Pewnie przez te 20 stopni za oknem :ico_brawa_01: Mogłam zrzucić zimowe ciuchy i od razu lepiej się poczułam :-D
ja sie troche zaczynam denerwowac bo moja coraz mniej cyca ssie i ja juz praktycznie malo co mam :ico_placzek:
u mnie tak samo, ale już się przestałam tym zadręczać. Błąd zrobiłam, że tak szybko butlę dałam, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nawet jeśli dzidzia będzie już tylko na butli, to przecież się nic złego jej nie dzieje. Najważniejsze żeby głodne nasze szkraby nie "chodziły" :ico_oczko: A Twoja Klara to na pewno się najada, bo bardzo ładnie wygląda :ico_brawa_01: Z tego co piszesz, to Klarunia potrafi nieźle dać w kość, miejmy nadzieję, że jej minie :ico_sorki:

leona, o tak dłuuuugie spacerki są the best :-D Nie tylko dla Dzieciaczków, ale i dla naszych figur :ico_oczko: Ja już zapomniałam jak to jest mieć przepełnione cycki :ico_oczko: Co do chwytania zabawek, to moja też się ociągała. Od jakiś 2-3 tyg. dopiero zaczęła łapać do rączki zabawki. My też sobie robimy takie poranne drzemki :ico_oczko:
Oby taka pogoda już została :ico_sorki:
O tak! :-D

Helen, super, że już się lepiej czujesz :-D

anusiek, fajnie, że wypad się udał :ico_brawa_01: Dzisiaj przyszła mata i jest suuuper. Szkoda, że nie jestem dzieckiem :ico_oczko:

Pruedence, wczoraj u nas też było deszczowo, więc pewnie jutro do Was dojdzie słonko :-D

lilo

22 mar 2010, 15:36

Witam!

U nas dziś ponuro, słońca brak i chłodniej :ico_noniewiem: No cóż - w marcu jak w garncu :ico_oczko:

Dzisiaj jakiś zwariowany dzień, nic nie robię konkretnego a czas mi ucieka strasznie :ico_olaboga: Byliśmy dziś w przedszkolu u Piotrusia na przedstawieniu, strasznie chciał żeby siostrzyczka przyjechała więc wybraliśmy się całą rodzinką. Dzieciaki tańczyły, śpiewały, wierszyki itd., wzruszające są takie przejęte występem maluchy :-D Fajnie było, spotkałam koleżanke z pracy bo jej córka chodzi z moim do grupy i zleciało do południa nam strasznie :ico_sorki:
Do pracy muszę się wreszcie wybrać, ale kurcze nie mam kiedy. Mamy na razie jeden samochód no i jestem uzależniona od pracującego męża.

anusiek, oby szybko pleśniawki przeszły :ico_sorki:

Uciekam bo się malutka budzi :ico_sorki: Dzisiaj sobie chyba odbija wczorajszy dzień i dużo śpi.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 mar 2010, 17:17

Iw_rybka ma prośbę o 1% z PIT-a dla Zuzanki to jej KRS 0000142952 Fundacja Splotu Ramiennego w Warszawie ING Bank Śląski O/Krucza 51 00-022 Warszawa nr. konta 97105010251000002238879981 z dopiskiem Na Leczenie Zuzi Rybczyńskiej.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 mar 2010, 17:48

bigottka, dzięki za informacje :-) ja akurat jeszcze się nie rozliczyłam

lilo super wyglądasz w tej fryzurze :ico_brawa_01: bardzo Ci do twarzy w grzywce :ico_brawa_01:

pobieżnie przeczytałam bo mój szkrab nie dał mi się zagłębić w lekturę ale zdjęć nie dało się niezauważyć. Śliczne dzieciątka. Martwi mnie tylko że mój na brzuszku prawie wcale główki nie podnośi :ico_placzek: tylko stęka. Jak go noszę to owszem i w foteliku...a na brzuchu pełza odpycha się nogami ale głowy to prawie wcale nie dźwiga :ico_olaboga:
inia1985, zazdroszczę Ci tych 20 stopni. U nas ok 7 ale zimny i silny wiatr :ico_noniewiem: może jutro będzie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 mar 2010, 18:07

Dzięki wszystkim za miłe słowa :-D :ico_sorki:

leona, Justynka jakieś 3-4 tygodnie temu zaczęła łapać grzechotkę, ale dopiero od jakiegoś tygodnia chwyta wszystkie zabawki i bierze je do buzi :-D Pocieszna strasznie jest przy tym. Natomiast karuzela za wysoko i tylko stopami próbuje do zabawek dosięgnąć. Teraz od kilku dni zainteresowała się swoimi nóżkami :-D Cudny widok, gdy podnosi nóżki do góry i się na nie patrzy :ico_brawa_01:

lilo, trzymam kciuki za lepsze nocki, i oby to przesilenie wiosenne nie dawało się tak mocno we znaki. :ico_sorki:
No i super, że rodzinne wyjście na przedstawienie się udało :ico_brawa_01:

Helen, mam nadzieję, ze wizyta koleżanki się udała :-D

anusiek, super, że wyjazd się Wam udał :ico_brawa_01: A na pleśniawki my stosowaliśmy nystatynę i też ładnie pomogła. Tak więc ściskamy kciuki za poprawę.

inia1985, zazdroszczę Ci tej pogody, bo u nas zimno - 5 stopni niby jest, ale zimy wiatr nie rozpieszcza :ico_noniewiem: Byliśmy na spacerku, ale tylko godzinkę.
A ilość mleka i u mnie coraz mniejsza. Trudno się mówi - tak to już bywa.

bigottka, dzięki za przekazanie danych, bo czekaliśmy na nie :-D

[ Dodano: 2010-03-22, 17:08 ]
anusiek, śliczny Piotruś na tym zdjęciu w podpisie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 mar 2010, 11:30

anusiek, śliczny Piotruś na tym zdjęciu w podpisie
dzięki :-)

geheimnis co do zapalenia piersi to nie łam się, moja bratowa przy drugim dziecku też to miała. Kazali jej też tą piersią karmić. To nie wynika z niedoświadczenia, poprostu pewnie czasem się dzieje.

a tak w ogóle to witam we wtorek,

pogoda u nas fajna bo 13 stopni ale słońce gdzieś się schowało :ico_noniewiem:
noc miałam koszmarną. Miałam jakieś dziwne dreszcze, temperaturę 35 i dreszcze, jakbym nagolasa na mrozie stała :ico_placzek: przez to pół nocy nieprzespanej mam a małego karmiłam owinięta kocem a i tak się trzęsłam z zimna...dziwna sprawa :ico_noniewiem:

idę trochę odespać bo mój skarbek też śpi.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 mar 2010, 11:54

Witam serdecznie
u nas problem zapalenia piersi jak na razie zażegnany :-D Pojawił się inny-brak pokarmu.Nie pomaga dostawianie co godzinę-dwie,ani ściąganie resztek mleka po karmieniu.Zaczęłam dzisiaj pić herbatkę herbapolu mlekopędną,bo już brak mi pomysłu.Odstawiłam jeszcze maść ostatnio przepisaną przez moją ginkę,na zmiękczenie blizn poporodowych,bo to maść hormonalna i może ona jest przyczyną mych problemów.Doczytałam ze w czasie karmienia piersią nie wolno jej używać,bo przenika do krwi matki przez śluzówkę i pewnie może doprowadzic do zmniejszenia laktacji no i dostaje się z mlekiem do dziecka również :ico_olaboga: Zobaczymy czy coś to pomoże.na razie walczę uparcie,bo nadal chcę karmić cycem.Dokarmiać butlą już niestety musialam np wczoraj wieczorem.Natka opróżniła obie piersi i nadal płakała z głodu,no a potem zjadła jeszcze 50ml bebilonu pepti.

Doradźcie dziewczyny,co zrobić z ciemieniuchą.Stosuję oliwkę,wyczesuję główkę,ale to marnie działa :ico_placzek:

Zaczęłam pracę nad układaniem Natki na brzuszku.Pierwsza bitwa byla nieudana,bo mała takiej histerii dostala że z mężem przez godzinę ją uspokajaliśmy.Teraz układam ją tylko 2 razy dziennie po ok 5min.Coś tam poooowolutku zaczyna drgać,ale o unoszeniu na razie nie ma co mówić.Potem przekładam małą na plecki i ćwiczę z nią te niedojrzałe bioderka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość