ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 gru 2007, 22:19

ja myslałam ze bedzie wiecej czasu, ale niestety, zaraz dołącze do Mili :ico_spanko: jutro o 3:45 pobudka :ico_olaboga: ost dzien bo w sobote na 7 :ico_noniewiem: i koniec pracy.. :-D

glizda o spotkaniu w styczniu pamietam, nie ma co trzeba sie poznac :-)

gosia wiesz moja to nie ma za chudego tyłeczka, ale jakas nieporadna i jeszcze wygłupy jej w głowie :ico_haha_01:

lece
:516:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 gru 2007, 22:29

I ja się żegnam :ico_papa:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 22:44

wy juz spac?a moja opiero zasnela....ale musze ja pochwalic...choc urwis niesamowity i raczkuje juz tak ze jest w stanie mi uciec ...szybka jest cwaniara :ico_haha_01: ...to pochwaly sie naleza bo sama poszla spac....po kapieli jak zwykle wycieranie i zabawy na lozku....potem ubieranie(sprawnie poszlo bo A. ruszal zyrandolem ze szkielek i jej sie podobalo)...i Maya poraczkowala na swoje miejsce w lozku,po drodze wziela swojego misia ktorym zawsze przyslania twarz...ulozyla sie na boczek,nakryla...i my zostalismy w szoku :ico_szoking: bo zamknela oczy.....oczywiscie dostala cycusia i spi....czyli juz wie gdzie spi....ma wyznaczone miejsce na srodku lozka a nad glową ma poduche-rogala do karmienia......moja mala slodzizna :ico_oczko: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 gru 2007, 22:54

GLIZDUNIA, zazdoszze takiego zayspiania
bo moja to gorzej ma z tym
niby zasnie w lozeczku ale potem oczywiscie musi sie rzucac na wszystkie strony jak chora
dobrze ze misiek jutro wraca bo oszaleje

wiktorek slicznota i jaki zdolny
a mili rzeczuwsie burza wlosów a mama jaka ładna :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 gru 2007, 22:55

witajcvie

ja :ico_zly: bo od tygodnia prosze o grafik i nie moge go dostac i do pracy chodze z dnia na dzien

no tylko wkurwic sie idzie

jutro mam dostac, tylko to slysze od piątku :ico_zly:

Kinga rosnie, wstaje w lozeczku i chodzi spac o 23 :ico_placzek: juz mam dosc tej pracy, a ona pewnie czuje moja nieobecnosc i dlatego tak pozno zasypia

w tej pracy jestem normalnie wykorzystywana... tania sila robocza...

juz nawet nie chce mi sie gadac o tym... bo tylko narzekam...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 gru 2007, 23:21

nonono jebana w nonono jeża...........napisałam się jak debil i w nonono zniknęło...to już nic nie piszę, bo mi się kur...nie chce...
mam dość, zdycham, umieram i wkur..jestem...nie mam siły i jeszcze jebany komputer mnie wykańcza...jak mój stary bo nonono chruchla i narzeka ale nic na gardło nie weźmie menda!
Hani nie daję antybiotyku, bo myślałam że bez sensu, skoro oskrzela czyste...Wysłałam J z nią do lekarza...dostała krople, syrop, mam ją inhalować, oklepywać i wymuszać kaszel..Jak sie nie poprawi to 26.12 jedziemy i pewnie antybiotyk. Więc trzymajcie kciuki żebym to pokonała...

Hubert klasa, Mili tatusiowa córcia i piękna choinka, Maya będzie elektrykiem, Wiktor wystartuje w wyścigach raczkujących bobasów...Kinga i Domik milusińscy...a ja już nic nie pamiętam więcej...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 23:34

mojego pposta tez wcielo :ico_zly: .......i filmik zle sie zgral :ico_zly: ...przyjde jutro w lepszym humorze....papa

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 gru 2007, 23:38

zborra, przepraszam, ale :ico_smiechbig: sie.... no rozwalacie mnie obie z córą !!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

GosiA ja tez stabilnie siedzię ... podobnie ja Hubertus, :ico_oczko: taaa teraz już wiem dlaczego ... wszystko przez moją wielką nonono :ico_oczko: :-D

Dla SOLENIZANTÓW :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: ale nie całuję bo smarkam... i tym samym Misuila też coś niewyraźnaaaaaa. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wszystkie majowa maluchy 1 KLASA... :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01:
zazdroszczę bo moja jak MIli foczkuje na wstecznym... :ico_oczko:
coprawda w łóżeczku tez sama postoi trzymając się za szczebelki, ale trzeba ją postawić... a potem asekurowac.. bo jak wywinie orła to :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

My dziś na ostatnich zakupach.... choinka zasiatkowany świerk cudnie pachnący stoi... ale stroimy w sobote może niedzielę ... :-)

A i kilka zdjęć ... bo co będę pisać same zobaczcie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 gru 2007, 23:44 przez massumi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 gru 2007, 23:40

http://www.youtube.com/watch?v=MjntnEZSedc

to Hania gadająca do balsamu...tylko mój mężo...źle nazwał...sorka

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 gru 2007, 23:46

zborra, :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: no chyba chce się malowac ... :ico_oczko: jednak :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-20, 22:50 ]
Dobra najpierw Michu... tylko błagam wyłączcie głośniki !!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZHDoehLiPm8

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości