Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

12 sie 2008, 23:50

no. no prosze :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 sie 2008, 23:52

tak takazęby się sypią ..... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

12 sie 2008, 23:53

dziewczynki, a jak tam 'nocnikowanie'? u nas 'to zalez6y' ale wiekszosc do pampka ....

[ Dodano: 2008-08-12, 23:55 ]
Aginka, :ico_szoking: a bylas u dentusty?? Co on na to?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 sie 2008, 23:56

Barbara, my mamy pożegnanie już za sobą .... rzadko zakładam Malwinie na noc ... gdy np spodziewam sie zalania bo dużo pije ale rzadko zsika sie do niego w nocy ... bo woła.... czasem w nocy nawet 5-6 razy ....

[ Dodano: 2008-08-13, 00:01 ]
Aginka, a bylas u dentusty?? Co on na to?
Basiu byłam .... nawet borowaliśmy zęba (jedynkę górną) Malwina ma zakaz picia soków i wnocy i obowiązek dokładnego mycia zębów .... i tu jest kłopot ..."oda be - sioch ciacy" czytaj woda jest niedobra a sok pyszny a mycie zębów przepodziło się w koszmar od kiedy zaczęłam nalegać by robić to dokładnie .... myje jej na siłę z wielkim płaczem szczoteczką elektryczną bo wydaje mi się że lepiej w któtkim czasie to zrobi....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 sie 2008, 09:21

Dzien dobry dziewczynki, i zapraszm na :ico_kawa: :-)
a mycie zębów przepodziło się w koszmar
Moja Asia nie chce myć zębów wogule! Ale (odpukac!) jesli chodzi o ich stan to nie ma nic do zarzucenia ;)

Basiu, super że jestes :-)
Milo ze pamietalyscie :ico_wstydzioch:
U nas z nocnikowaniem porazka :ico_placzek: Emi w ogóle nie chce siadac na nocniczek :ico_placzek:
u nas niestety tez :ico_placzek: . Jak raz na jakis czas sie Asi uda zrobic siusiu lub kupke do nocnika, to w domu mam swieto :)
Zębów tez ma 16.
Asi brakuje jeszcze tylko dwuch 5-ek na dole
wazy 14 kg, mierzy 93 cm :-)
:ico_brawa_01: , moja Asia to kruszyna, bo na bilansie wyszlo ze warzy 11,5kg i mierzy 82cm


Zpoznione zyczonka urodzinowe dla wszystkich malych / duzych dwulatow !! :ico_tort:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 sie 2008, 11:15

Aginka dziękujemy za życzonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Basiu witaj kochana,pewnie że tęskniliśmy :ico_buziaczki_big:
Co do nocnikowania to u nas pełen sukces,w ciągu dnia Adusia i kupke i siusiu robi na nocnik bez problemu już od jakiegoś czasu.Na noc zakladam jej jeszcze pampersa,zdaża jej się zsikać w niego ale potrafi też obudzić sie w nocy i kazać sobie zdjąć pompersa i iść zrobić siusiu na nocnik :-D
Ząbków u nas 16 i nie zapowiada sie zeby na razie pojawiły się jakieś nowe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-13, 11:16 ]
Co do mycia ząbków to ada myje je bardzo chętnie nawet kilka razy dziennie czasem sie upomina o umycie :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 sie 2008, 11:48

Co do nocnikowania to u nas pełen sukces,w ciągu dnia Adusia i kupke i siusiu robi na nocnik bez problemu już od jakiegoś czasu.Na noc zakladam jej jeszcze pampersa,zdaża jej się zsikać w niego ale potrafi też obudzić sie w nocy i kazać sobie zdjąć pompersa i iść zrobić siusiu na nocnik :-D
ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi :-) . No to zdaje sie, ze tylko moja Asia robi do pampersa :ico_noniewiem: , czasami zawola, ale zadko sie jej to zdaza...

:ico_tort: Sto lat dla Adusi !!! (troche spoznione, ale szczere)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 sie 2008, 11:55

Sto lat w zdrówku, miłości i radości, dla Adusi z okazji wczorajszych urodzinek. Obrazek

Basiu, tak się cieszę, że już jesteś z nami Obrazek .

Mojej Pyzie też rosną piąteczki. W tej chwili kiełkują obie dolne. U dentysty tez z nią był Grzesiek (w celu przeglądnięcia), ale nawet nie pozwolila zaglądnąć sobie w paszczę, a później stomatologowi nie dawała nic zrobić w buzi mego małża. Ot, taka obrończyni mała.
A teraz "kilka" obiecanych fotek z chrztu
Kinga
Obrazek

Nasza rodzinka
Obrazek

Kurcze, żaba nie działa. Reszta będzie później...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 sie 2008, 12:15

Dzękuje kochane za życzonka w imieniu Adusi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Mama_Ania, śliczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 sie 2008, 12:46

Witajcie Baboski :-)
Nareszcie jestem..
U nas bardzo urlopowo .. Bylismy sobie na campingu nad jeziorkiem ale szybko wrocilismy bo pogoda sie nam popsula.. ale pare foteczek zdazylismy zrobic bo ta pogoda to do polodnia byla nawet w normie a wlasnie po polodniu sie tak naraz zrobilo zimno i wiatr wial i zaczelo mocno padac.. i dzisiaj tez pogoda jest nie za wyjatkowa .. przestalo padac i jest zimno.. ale my dzisiaj jedziemy sobie na Basen kryty taki to jest zdrowotny Basen i tam jest cieputka woda bo 38 °C ma i juz ciekawa jestem jak bedzie maly Marcusek reagowal,mysle ze mu sie bedzie podobalo.. I Nicole to napewno bedzie miala duzo uciechy i radosci z wody bo malutka wode uwielbia wrecz kocha :-) A Marcusek wode lubi jak go kapie to nie placze tylko patrzy sie na mnie i usmiecha ;-)
A na campingu bylo super,pozatym ze pogoda nam nie dopisala to wszystko super bylo,wkleje wam tez troche foteczek ;-)
A teraz moje kochane bobaski sobie spia,wiec ja mam troszke czasu.. obiadek juz mam gotowy prawie ze,pranie zaraz tez bedzie gotowe a pozniej sie tylko spakowac i jedziemy sobie na basenik jak sie moje dziecinki obudza i pojedza ;-)
Ciesze sie bo lubie bardzo ten basen,jak Nicole miala 6 miesiecy to tam bylismy z nia i jak sie malej podobalo,nic nie plakala tylko by w wodzie byla i chcialabym i moze tak bedzie ze Marcuskowi sie tez bedzie podobac :-)
Wiem ze kazde dziecko jest inne.. ale czuje ze bedzie super i Ok.
A jesli chodzi o mycie zabkow to Nicole bardzo chetnie myje swoje zabki ale moja szczoteczka ;-) Juz sobie kupilam nowa a Nicole myje zabki swoje nadal moja szczateczka :-D u sama sobie zabki myje,ja czasami jej pomoge ale zadko przewaznie myje Nicolinka sobie sama zeby i ma przy tym radoche .. a jak chodzi o nocnikowanie to Nicole jak chodzi bez pampersa to jakos niechce sie jej sikac ani do nocnika ani na podloge ale jak ledwo zaloze pampka to odrazu tam siku zrobi.. troche to dziwne.. no ale probujemy dalej z tym nocnikowaniem.. teraz to duzo nas niema w domu bo jezdzimy sobie a to tu a to tam.. ale nauczy sie malutka ;-) Juz fajnie sama na nocniczek siada ale nie robi tam ani siku ani kupy..

Gabi piekne foteczki z urodzinek Emilki,taka mala ksiezniczka ,i ciesze sie ze urodzinki sie wam milo i pieknie odbyly ;-)

Mama_Ania na szczescie sie wszystko dobrze skonczylo.. trzeba uwazac i miec oczy wszedzie przy takich malych bobasach.. I jakie slodziutkie i sliczne foteczki,A Patryczek to naprawde jak taki maly rozbujnik wyglada ;-) Ale tak orginalnie i fajniusio A Kinga ladna ma rozowa sukieneczke.. :ico_brawa_01: Czekamy na wiecej foteczek..

Basia ciesze sie ze jestes czasami myslalam ze sie na mnie obrazilas .. ale fajnie ze jestes znowu z nami.. ja tez tak mam ze jak za dlugo niema mnie na TT to tesknie i tak jakby czegos mi brakowalo.. Buziaki dla was..

Justyna i ja tez zycze Adusi wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek duzo szczescia i zdrowia i radosci i wszystkiego czego sobie tylko mala Adusia zapragnie :-) Witamy w gronie 2-latkow ;-)
Super ze Ada tak ladnie myje zabki i tak fajnie zalatwia sie do nocniczka :ico_brawa_01:

A teraz pare foteczek .. mam nadzieje ze tak zaba bedzie dzialac ;-) :A wiec zaba niechce dalej dzialac ale za to dziala Fotosik ;-):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A i zapomnialam napisac ze bylismy tez na wycieczce w Monachium.. bylo super pochodzilismy sobie na takim festynie i znowu byly karuzele i autka i ciuchcie tym razem Nicolka sama jechala na ciuchci ;-) I autkami jechalysmy razem bylo super wkleje wam tez trzy zdjecia ;-) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ok to tyle foteczek ide bo sie nie wyrobimy czeka na mnie jeszcze troche pracki buziaki dla was papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości