edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 lip 2008, 17:33

Ja tylko na sekundkę Leonku rośni duży i silny Obrazek
Frydza :ico_placzek: tak mi przykro ja wczoraj oglądałam film "Dlaczego " trfa kruciutko ale się poryczałam , jak ja dziękuje Bogu że mam zdrowe i śliczne dziecko wszystkim mamusiom tego życzę .
Hmmm ALEXADROWICZ walni fotkę morza pllliiiissss :ico_sorki: :ico_sorki: a jaka pogoda?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 lip 2008, 17:36

jestem, jestem...
Nie obraziłam się na nikogo.
Po prostu jak przystało na największa imprezowiczkę na wątku nie miałam czasu hehe.
A tak poważnie miałam trochę problemów ze soba i faktycznie sytuacja na TT przybiła mi przysłowiowy gwóźdź do trumny. Potrzebowała trochę czasu, zeby ochłonąć i ogarnąć problemy. A później jak już miałam czas i ochote to znów net mi nawalał. I tak wszystko na przekór. NO ale wracam pełna energii i radości do życia.

PO pierwsze i przede wszystkim STO LAT DLA LEONKA, naszego ostatniego wyklutego kurczaczka czerwcowego.
Piękne zdjęcia, piękne wspomnienia. Pamiętam każde z nich jakby miało miejsce wczoraj. Szok, jak tej czas śmignął. Nie było tak źle przetrwac ten niemowlęcy okres co??????????

U nas ok. Wczoraj bylismy na szczepieniu. Tomek jak zwykle nawet nie pisnął. Taka jestem z niego dumna. Dostał w nagrode od pani doktor resoraka hehe.
Oczywiscie biega już samodzielnie po całym domu. Stara sie uczyć nowych rzeczy i jest przy tym przezabawny.

Basiu tak sie ciesze z Twojego szczęścia. Przypomniały mi sie pierwsze chwilę na TT. O ile dobrze pamiętam byłaś pierwszą osobą, która do mnie dołączyła z radosną nowinka prawda?? Ale wtedy byłysmy podniecone, przerażone, niedoświadczone ale szalenie szczęśliwe... Ech... miło powspominac. Teraz przeżywasz to znów. Ale pewnie to juz inne uczucie niżza pierwszym razem nie? Troszke Ci zazdroszczę, choć sama nie jestem goowa na razie na powtórkę. Zaczekam.

Edyta tak czytałam o Twoim meżu i powiem Ci, ze mam wrażenie, ze on jest niepoważny. Bez urazy, ale wydaje mi się,ze robisz wszystko jak trzeba, a on jakiś dziwny. Propozycja grafiku jest rewelacyjna w takiej sytuacji. Przeciez jesteście dorośli i powinniście sie dogadac w takiej błahostce. Trzeba wspólnie podejmować decyzje dotyczace tak znacznej gotówki. No ja tego nie rozumiem?

Pisałyście o dzieciach przyklejających się do mamy. No cos w tym jest. U mnie tez Tomek częściej chce na ręce niż kiedyś. Ale podoba mi sie to. Wreszcie mogę go wyściskac do woli, bo pewnie kiedyś mi sie to ukróci.

Aleksandrowicz w przyszłym tygodniu ide do ortopedy to zapytam o butki.
Tyle co spamiętałam.

Jutro postaram się zawitac na nowym wąteczku.
Chociaz nie obiecuje na pewno bo moja mama przyjeżdża pilnować Tomka a my wieczorem idziemy do koleżanki na urodziny. W dzień pewnie będę z mamcią plotkowac.
No to pa. Burza się zaczyna... pies jak zwykle telepawka.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 lip 2008, 18:26

Dla Leonka naszego kochanego ....badz zawsze taki usmiechniety jak do tej pory :):

Kamilko napisze tylko tyle ....Witaj kochana wsrod nas:):

My jutro wyjezdzamy nad morze :): mam nadzieje na fajna pogode ...fotki oczywiscie po powrocie :):

No i oczywiscie jutro zaczynamy nowy rozdzial naszych dzieciaczkow roczniaczków i zapraszam na nowy watek :):

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 lip 2008, 20:41

Hej, a ja jeszcze na starym wątku się melduję :-)

100 lat dla naszego Leosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Madziorka, z foteczkami fajna sprawa, większość z nich pamiętam, bo zdjęcia Waszej całej Rodzinki są niepowtarzalne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Przyznam szczerze, że nie czytałam co napisalyście, tylko foteczki obejrzałam :ico_wstydzioch: Dziś dzień pełen wrażeń - Krzyś ma urodzinki, no i byliśmy na usg :-D Dzidzia zdrowa, płeć NIEZNANA. Mały łobuziaczek tak nóżki zaciskał, że lekarz nie zobaczył ani siusiaka ani warg sromowych hehe. Pozostaje nam czekać do następnego usg. Choć zaczynam się zastanawiać czy chcę poznać płeć hihi. Przeczucia mam, zobaczymy czy mnie nie mylą :ico_oczko: Zmykam dalej świętować z mężem.

Aha, zapomniałam powiedzieć, że wczoraj Heleneczka miała szczepionkę (którą zniosła badzo dzielnie) oraz bilans. Lenka waży aż 9630 i ma 76 cm wzrostu :-)

Do "zobaczenia" na nowym wątku!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 lip 2008, 21:48

hej kochane pamiętacie mnie jeszcze??
Frydza dzięki za pamięć, przepraszam że ci nie odpisałam na GG ale poprostu cierpie na chroniczny brak czasu na wszystko
wybacznie tak długą moją nieobecność ale ja ostatnio nie wiem do czego ręce włożyć dlatego komputer włączam od wielkiego święta.
Teraz będzie troche więcej luzu więc powinnam was częściej odwiedzać. Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich waszych postów, postaram sie przeczytać chociaż kilka kartek żeby wejść w temat.
Dla wszystkich roczniaków wielkie buziaki i sto lat. :ico_tort:

Po krótce napiszę wam co u mnie.
Pracuję tam gdzie pracowałam więc żadnych zmian, tyle tylko że strasznie dużo pracy.
kurs angielskiego jak narazie skończyłam
A Emika rośnie jak na drożdżach. ostatnio jednego dnia wyszły jej 4 zęby, więc posiadaczką już 12 ząbków. Trochę chorowała więc było niezaciekawie, ale już jest dobrze. Dziś wysłałam ją na noc do babci, więc mam trochę wolnego.
pomału zaczyna mi moja córa sama chodzić i bawić się ze mną w chowanego :-D
noce przesypia różnie, ale i tak przynajmniej raz budzi sie do jedzonka a czasami jeszcze na herbatkę
waży 9800, wzrostu ma 76, to są dane z wczoraj bo miała szczepienie
w wolnej chwili po zgrywam zdjęcia i wam wrzucę
kurcze tyle sie u mnie działo przez te 2 miesiące kiedy mnie z wami nie było że nie wiem o czym pisać, dlatego żeby was nie zarzucac taka ilością informacji teraz postaram się być już z wami na bierząco :-)
dobra zabieram sie za czytanie

[ Dodano: 2008-07-11, 21:52 ]
o jacie BeWu gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zauważyłam suwaczek
powiem cie że troszkę ci zazdroszcze. ja jakoś nie mogę namówić mojego M. na drugiego bobaska a strasznie bym chciała, jeszcze raz gratuluję, jesteś drugą czerwcówką która spodziewa się dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super, aż mi sie łęzka w oku zakręciła

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 lip 2008, 21:52

Asiula witamy kochana i pewnie ze pamietamy :): brakowalo nam ciebie :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 lip 2008, 21:55

Witaj Madziu ja też sie za wami stęskniłam

[ Dodano: 2008-07-11, 22:09 ]
to są najbardziej aktualne zdjecia Emi jakie znalazłam na kompie
Emi na traktorze maj 2008
Obrazek

mały kibic na lotnisku 13 czerwiec 2008
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lip 2008, 22:28

Asiulka witaj.. kupe lat
fajnie ze juz jestes.. opowiadaj . ciekawe jestesmy co sie dzialo u ciebie
ale emi rosnie.. kibic z niej super!!!

[b]Aniu[/b] zapomnialam ze krzys ma urodzinki razem z lelkiem.. oczywiscie przekaz mu najlepsze zyczenia od nas..
brawa dla dzielnej helenki na szczepieniu... wiesz wszystkie dzieciaki jakie znam to slysze ze to szczepienie tak bezszelestnie przeszly.. hmm a nas czekaa klucie w czwartek i obawiam sie ze nie bedzie tak lekko...

lece nadrabiac..
bo zaraz zabieramy sie za strojenie domu.. hehe dmuchanie balonow itd hihi

kamila dobrze ze wrocilas... i humor dopisuje :ico_brawa_01:
papa

[ Dodano: 2008-07-11, 22:29 ]
magda zycze wam wspanialego wypoczynku i duuzo slonca

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 lip 2008, 22:30

Witaj Asiu.
Ale Emilka urosła...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 lip 2008, 22:37

tak, Emi rośnie jak na drożdżach

A moje życie ostatnio kręciło się wokół pracy i Emilki, Jak pisałam mamy ostatnio dużo pracy do tego urlopy, wiec jesteśmy teraz we dwójkę, wracam do nonono, ale zbieram sie do kupy żeby z Emi choc na jakiś spacerek pójść i pobawić się z nią wieczorkiem, a jak już zaśnie to ja brzydko mówiąc padam na pysk ze zmęczenia. Od 21 lub 22 lipca mam urlop i mam nadzieję że odpocznę lepiej niz w ostatni urlop, który niestety zamiast na wsi to spędziłąm po szpitalach i przychodniach bo Emi przez 4 dni miała gorączke ponad 40 stopni a po nurofenie spoadała na chwile do raptem 38,5. Po 4 dniach sie obsypała wysypką więc jak sie okazało była to 4-dniowa 3-trzydniówka jeśli można to tak nazwac.

Dziewczyny czy to już jutro przenisimy sie na nowy wątek?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość