Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 cze 2007, 23:12

cześć dziewczynki :-)

dziękujemy za życzonka, za pamięć :-D i tez składamy najlepsze spóźnione - Hani, Jasiowi, Tomusiowi i dziesiejsze Oleńce :-)

Gratulacje, wstawania, chodzenia zębów - u nas nic z tych rzeczy ;-)

Wczoraj byliśmy cały dzień w Kazimierzu :-) super było, tylko bardzo gorąco, a dziś popołudniu pojechaliśmy na USG :ico_brawa_01: wszystko suuuuper, dzidzi zdrowa, pije już płyn owodniowy bo miała pełny żołądek ;-) gmerała łapkami przy buziaczku - ma 7,7 cm i dziś dokładnie 14 tyg. czyli termin na 08.12.2007 - tak jak wcześniej wyliczyłam :-P dzidzi jest jedna, ale... nie wiadomo kto - jeszcze, pokazywał mi gin miejsce gdzie sę sprawdza płeć ale stwierdził, że za duże prawdopodobieństwo błędu i nie ma co wróżyć :-D - zresztą z obu wypadów mam fotki, zgram to podeślę ;-)

Asiu - oczywiście, że pamiętamy o Was :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-09, 23:21 ]
a i Riterko - to Julka!!!!!!!!!!!!!!!! zgadłam????? bo już sama nie wiem... :-/

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

09 cze 2007, 23:38

cześć kobitki!
Mery :ico_brawa_01: dla Kornelka ślicznie stoi
Elu :ico_buziaczki_big: dla Jasia za kolejnego ząbka
Chloe ja się nie przyznam bo się :ico_wstydzioch:
Riterko :583: kto to powiedz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Maritko cudownie że dzidzia zdrowa a jaka już duża :ico_szoking: ale ten czas leci nawet się nie obejrzymy a ty będziesz rodzić :-D
no chyba nie mam wyjścia i muszę założyć tą większą pocztę :ico_oczko:

jestem strasznie :ico_zly: mamy suczkę na chwilowym przetrzymaniu u nas i ta franca pier.....a zagryzła nam 2 małe kotki jak wypadła z domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie jestem tak w kurw..na ,że nie ma na to słów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 cze 2007, 23:40

Jagulko- nie denerwuj się, kurcze... przykro mi kochanie, szkoda kotków i co ona taka agresywa, że od razu zagryzła... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

09 cze 2007, 23:50

to przebrzydłe bydle jest psem myśliwskim i co ucieka to odrazu morduje :ico_zly:
my mamy 5 swoich psów / wszystkie myśliwskie/ i koty mogą sobie normalnie chodzić a tu przyjeżdża taka SUKA je..na i od razu ....
cały czas ją pilnowaliśmy w domu tylko małż ją wzioł na spacer i mu uciekła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 cze 2007, 23:57

ona niczemu nie jest winna - taka natura, ja tez nienawidziłam ich psów co pogryzły na śmierć kota, który chciał tylko drogę skrócić przez działkę... niestety widziałam jakie były wtedy wstrętne i jakoś nie mogę im zapomnieć...

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

10 cze 2007, 00:02

wstręciuchy jedne wrrrrr
Maritta, ty posyłaj te zdjęcia z usg :-D bo ja się już nie mogę doczekać :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 00:13 ]
zmykam lulu :ico_spanko:
DOBRANOC dziewczynki!

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

10 cze 2007, 07:08

Hej!
jagula, przykro mi :ico_noniewiem: Wredna suka i tyle.
Wczoraj wieczorem mieliśmy akcję PŁACZ i mały zasnął dopiero o 22.30 :ico_szoking: Prawdopodobnie zaczyna się ząbkowanie albo bolał go brzuszek (rano paskudna kupa). Ogólnie bardzo często mi marudzi, trudno, jakoś to wytrzymam. Wczoraj mały na moją prośbę "Daj mamusi smoczusia", wyciągnął go sobie z buzi i próbował wcisnąć do mojej. Tym razem wkładał jak należy a nie odwrotnie.
Dziś obiadek u rodziców :ico_brawa_01: , nie będzie gotowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Miłego dnia, u nas znów upał pomimo tego, że wczoraj była burza i deszcz wieczorem.
Do usłyszenia później.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 cze 2007, 07:44

Riterko, 1 i 3 zdjęcie - Kuba Mokuso, ale w srodku dziewczynka, wiec nie wiem kto to :ico_sorki:
ja przyleciałam sie pozegnac,
az mi sie łezka w oku kreci,
naprawde bede tesknic,
koncze bo z Jasiem na kolanach pisze

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2007, 08:43

Witam Ela zgadła, tylko, że na zdjęciach od 1-3 to Kubuś :-D
za chwilkę podeśle kilka fotek z naszego spotkania, dzieci bawiły się super, choć Jaś okazał się bardzo hmmm jakby to określić niegrzeczny, zabierał zabawki Kubie i spierniczał :-D w końcu latał za psem Mokuso, który miał go serdecznie dość i bidak zwiewał ile miał sił w łapkach, a my z Mokuso się nagadałyśmy jakbyśmy się znały całe życie to niesamowite, jak można się zakumplować prze forum i gg :-D
Jagula wstrętny pies :ico_nienie:
Chloe współczuję nocki ale to pewnie jeb**e zęby :ico_oczko:
dzisiaj Jaś spadł nam z łóżka, ale wygląda na to, że nic mu się nie stało, na szczęście :ico_olaboga: ale mamy małego rozbójnika MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-10 ]
Marittko zdjęcia cudne, a bubuś jest już takie duże szok
zawaliłam Wam skrzyneczki
Elunia udanego wyjazdu i znowu zapomniałam co miałam napisać

[ Dodano: 2007-06-10 ]
już wiem Pani Prezes poproszę o tabelkę na bloga
kurcze gadam sama ze sobą idę pod prysznic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

10 cze 2007, 10:26

Witam w niedziele :ico_haha_01:
Ten czas rzeczywiscie leci....Maritki dzidzia taka duza, a i nasze bobasy juz takie wielkie,ze hoho :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość