Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 00:49

hej

a u nas imprezka zakonczona hihi bylo wesolo,hucznie i gwarno
kolezanka zrobila lelkowi piekny tort, motylka owocowego, naprawde dzielo sztuki tylko ja zbyt zakrecona bylam i zapomnialam o fotce a buu dopiero w trakcie krojenia mnie olsnilo.. tak mi żal :ico_placzek:
ale pysznie smakowal
lelus byl podekscytowany
wołał swoje : "JAAA" hehe
kochany
i chodzil sobie ladnie sam, pierwszy raz w domu. ale mial publicznosc wiec zrozumiale
ja oczywiscie w takich momentach jestem zbyt podekscytowana i nienagadana hehe wiec w ferworze zabawy zapomnialam o jedzeniu i dopiero niedawno zjadlam pierwszy posilek od sniadania , i znalazlam w lodowce nietknieta salatke truskawkowo-melonowa hehe no coz zdarza sie hihi (ostatnio taki numer zrobilam na swojej 18stce kiedy kumpel po polnocy znalalazl w lodowce przygotowane przez moja mame ciasto na te okazje hehe )
ale i tak duuzo jedzonka zostalo
zrobilam nowa salatke z winogron kurczaka i czosnku.. zrobila furrore. hehe pyszna!

fotki pokaze jak zgram na fotosik...
poki co dopijamy drinki z A i pewnie pojdziemy zaraz spac...
do naszej kruszynki :-D

p/s nie ma was.. poszukam na nowym watku...

[ Dodano: 2008-07-13, 21:10 ]
uff ale jestem niezywa
nie wiedzialam ze po 3 drinkach bede miala kaca
dla mnie najgorsza jest wtedy podroz samochodem. wykancza i powoduje mdlosci bleee

piekna dzis pogoda co?
chcialam ciekawiej dzien spedzic ale moj mezulek kochany uparl sie grac w pile
ostatni mecz w sezonie..
pojechalismy z nim, kibicowalam robilam fotki i bawilam sie w kapitana bo bylam glosniejsza hihi

no a potem pojechalismy do centrum. poogladac ten festiwal latyno amerykanski ale bez rewelacji
wiec posiedzielismy sobie na plazy
tutaj co roku robia taka sztuczna plaze, z piachem. lezakami, barem i muza na zywo hehe
fajnie nawet, jesli slonce swieci

po tym jeszcze rundka po najglosniejszej slynacej z nocnych klubow, pubaw ulicy broad st hihi

takze caly dzien na nogach ufff
teraz podleczylam sie goracym rosolkiem i zimnym piwkiem hihi i juz mi lepiej hehe

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

17 lip 2008, 20:25

ŻYJĘ!!
Pamiętacie mnie jeszcze??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lip 2008, 20:29

Karla jesteśmy już na nowym wątku : pierwsze kroczki czyli roczek za mną:czerwcowe dzieciaczki

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 sie 2008, 23:30

cześć dziewczyny, tylko ładnie się przywitam...,widzę że Wasze dzieciaczki wszystkie śliczne, jak to czerwcóweczki, mój maluszek Tomuszek też chowa się super, dalej daje mu cyca, wogóle mi nie choruje...Teraz jest coraz trudniej bo zaczyna się kształtować jego charakterek, ciągle mówi "nie" wymusza wszystko wrzaskiem i płaczek... postaram się tu wpadać, ale teraz byłam 3 tyg u teściów, zaraz pojedziemy na wczasy! chyba tylko noce mi pozostały... pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieje że u Was też wszystko ok? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-25, 23:31 ]
chciałam pozmieniać zdjęcia na aktualniejsze, ale troche brak mi cierpliwości... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sie 2008, 00:16

agniecha swietnie ze wpadlas!!! jestesmy teraz na nowym watku tutaj http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=470
jak znajdziesz chwile to skrobnij wiecej hihi
buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość