Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 cze 2007, 11:37

witajcie

Riterko zazdroszcze spotkania

Elu szkoda że nie dojechałaś do Janek bo fotele fajne też były

u nas gorąco Ola ma pierwszą kąpiel w baseniku za sobą,cieszyła sie i chlapała ostro

[ Dodano: 2007-06-10, 11:45 ]
:)
Obrazek

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 cze 2007, 11:47

Riterko--ja wiem,że to nie ładne uczucie,ale normalnie zazdroszczę wam spotkania.Ja ulokowana na drugim końcu Polski chyba na takie szans nie mam.

Robiłam roladki z Riterkowego przepisu i teraz każdy kto je jadł u nas prosi o przepis :-D Normalnie rewelacja Riterko.Masz jeszcze przepis na równie pyszne dania?

Marittko---Bubu juz takie duże nie obejrzymy się kiedy a będziesz nam przysyłać fotki jak jest już na świecie.

Joachim śpi już 30 minut a ja planowałam sobie też się zdrzemnąć,ale w końcu poszło na korzyść TT :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 11:49 ]
Mosobku-- Ola miała fajną zabawę w baseniku.Ale chyba jeszcze sama nie siedzi cio?

[ Dodano: 2007-06-10, 11:57 ]
Ciekawe jak zdrówko u Olivki?Miejmy nadzieję,że zdrowieje i niedługo do nas zawita.Ani się do niej dodzwonić,ani napisać.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 cze 2007, 12:04

aaneta25, sama siedzi tylko na dużym łóżku bo leci do tyłu i boje sie o główke
a w baseniku chciała włożyc głowe do wody i gryzła krawędzie

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2007, 13:12

Ale Oleńka miała super zabawę
Aneta Joachim super gość a te zębole są świetne i zdjęcia też super porobione
jak znajdę jakiś przepis to podrzucę ale jakoś ostatnio nic nowego nie robiłam, zamierzam się na pasztet z królika bo Jaś jeść nie che a tylko miejsce w zamrażarce zajmuje

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

10 cze 2007, 14:56

hej!
ale dzisiaj pustki :ico_szoking:
Riterko super zdjęcia fajnie Jasio i Kubuś razem wyglądają :-) a jeszcze fajniej będzie wyglądał wśród samych dziewczynek na spotkaniu w Suchej :-D
Elu będziemy tęsknić :ico_placzek: wracaj szybko .
Maritko ale Lili ma długaśne włoski g:D ślicznie wygląda a Bubuś ładnie rośnie :ico_brawa_01:
Mosob oj widze, że wy nadziani jesteście nie każdy ma dom z basenem :-D a jak Ola już całkiem zdrowiutka krostki poznikały?
Anetko zdążyłaś się zdrzemnąć z Joachimkiem :-)
Chloe Maciuś mądry chłopczyk już rozumie co się od niego chce :ico_buziaczki_big: dla niego.

troszkę się uspokoiłam ale strasznie szkoda mi mamy kociątek bo chodzi i co jakiś czas ich woła :-/

a gdzie wywiało Kocice czy ja oczymś nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 cze 2007, 15:02

Jagulo dla ciebie duuuuży buziaczek, wiem, że łatwo tak mówić ale nie przejmuj się...
Dziękuję za fotki nieziemskich bobasów, piękne te nasze szczęścia :)
Mosob tak piszesz o tym basenie, sama z chęcią bym gdzieś ponurkowała :ico_haha_01:
U nas pogoda w kratkę, raz 24 stopnie a raz 30, oszaleć idzie!!
Uciekam na obiadek mamcia zrobiła makaron z truskawkami :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 cze 2007, 17:50

oj ja też bym ponurkowała

Jagula Olusia już zdrowa ta "różyczka " znikła w poniedziałek a biegunke miała do czwartku :-) a ty nie masz willi z basenem???

ide oglądać od was zdięcia

[ Dodano: 2007-06-10, 18:25 ]
Riterko-zwariowałam jak zobaczyłam Jasia w brodziku :ico_szoking: co on wyprawia :ico_szoking: Ola jak będzie miała rok to pewnie tok bawić się będzie.A może namówisz Mokuso na wyjazd do Suchej?
I mam jeszcze pytanie Jasiu bez pieluszki gania i sadzasz go na nocnik czy trawke :ico_noniewiem:

Chloe Maciuś jak nic kibicem jak nie piłkarzem zostanie , tatuś na niego wpłynie , czyje to barwy nosi?

z grzybowa ,od Sosenki ,tak jak Jagula dostałam trzy zdiecia poprosze więcej

Maritko Lilunia ma włoski pierwsza klasa :ico_brawa_01: a fasolka już duża ,jak się czujesz?

od Anetki zdięc nie dostałam, nigdy nie dostaje :ico_placzek:

a Kocica pewnie gdzieś się wygrzewa na słoneczku :ico_oczko:

więcej grzechów nie pamiętam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2007, 19:20

mosob, Jaś pierwszy raz był w samych majtkach na dworze nawet nie ma majtek te są jedyne i duże, co Kasiulka potępia :ico_oczko: , nie sadzałam go na trawie to rączkowe dziecko a akurat przyszła szwagierka to go nosiła do chwili, kiedy ją obsikał :ico_oczko: na nocniku coś nie chce siedzieć, a ja go nie zmuszam czasem go posadzę dla próby, zrobi siku i już chce wstawać, więc nic na siłę
Mokuso nie przyjedzie na ten zjazd, mają chrzciny Kubusia
i już nic więcej nie pamiętam bo byliśmy na imieninach szwagierki i mi jest wesoło, choć maleńko wypiłam, zaczynam trenować za tydzień idziemy na wesele a później zjazd :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 cze 2007, 20:53

dziękuję za słodkie słowa, ja też jestem pod wrażeniem szybko płynącego czasu :-D

Anetka mi pisze, że to chłopczyk będzie... a ja nie chcę chłopczyka - dziewczynkę chcę :ico_placzek: hihi a tak poważnie - wiadomo, zdrową dzidzię chcę i w terminie :-)

My dziś łażenie mieliśmy, obiad u mojej Agi i poszliśmy na lody - a tam armagedon na niebie, więc uciekaliśmy do domu- zdażyliśmy :-D teraz grill u nas się skończył :ico_noniewiem: i spać mi się chce od tego żarcia :-D

pięknie dziękuję za foteczki - super :-) a myślałam, ze Julka bo Mokuso nigdy do głowy by mi nie przyszła... rzadko się u nas pojawia, a Gosia coś mówiła o bliskości Świdnicy i Wrocka :-)

nie wiem co jeszcze...

później ;-)

[ Dodano: 2007-06-10, 21:19 ]
eeej weekend się skończył :-P

co jest Laski?? :-/

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

10 cze 2007, 21:56

Teściowa wyjechała, wczoraj jeszcze mieliśmy gości, a dzisiaj wreszcie przebiła się igiełka lewej dolnej jedyneczki :).
Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 09:38 przez Reeni, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość