Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

10 cze 2007, 22:23

uff
długi weekend za nami. Od jutra znowu do pracy. Jak tak upalnie to wcale się niechce nic.
A tu jeszcze kilka prac mi zostało do sprawdzenia.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

11 cze 2007, 06:00

Hej!
:ico_brawa_01: dla riterki i mokuso
mosob, Schalke 04 :ico_szoking: , bo tylko ten strój "pasował" tatusiowi . Rozmiar 122, spodenki do kolan, koszulka również :ico_haha_01: Super Ola wygląda w basenie, my też chcemy małemu kupić, nie będzie się przecież kąpał w morzu.
kasiulka, zakupy udane :-) ,melduj co kupiliście.
maritta, maleństwo rośnie :-) :-) A płeć to sprawa drugorzędna :ico_ciezarowka:
dorota, udanego tygodnia pracy. My tu leniuchy, rzadko która pracuje (z wyboru lub z musu. Ja jeszcze 2 tyg. na zwolnieniu lekarskim a potem do pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: !! Czyżbyś była kolejną nauczycielką na forum?

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 cze 2007, 08:34

Hej dziewczynki :-)
Jak narazie nie mam czasu nadrabiac zaległości ale chciałam wam podziękowac za zdjęcia :ico_sorki: wszystkie są bardzo fajne, a Wasze maluszki rosną w oczach :-)
Marittka a kiedy Ty byłaś w tym Kazimierzu? Ja mam tam bardzo blisko -jakaś godzinka jazdy.
Wróciłam z tego jeziora bardziej zmęczona niż jak tam jechałam...dostałam @ a do tego siostra zostawiła mi dwóch swoich synów do pilnowania i miałam 4 dzieci na głowie. Jej dzieci mają 12 i 7 lat i jeden cel - ciągle dokuczac sobie na wzajem :ico_olaboga:
Teraz z chęcią bym gdzieś pojechała sama tylko z mężem.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2007, 08:44

Witam
nocka w miarę spokojna
Dla Ernesta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za jedyneczkę

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 cze 2007, 08:54

Witam i o zdrowie pytam :-D

Nic nie wiem co u Was i zanim nadrobię to pewnie będzie wieczór :ico_noniewiem: U mnie byli goście, wczoraj późnym wieczorem pojechali. Od piątku nie byłam w necie :ico_szoking: Toż to do mnie nie podobne :ico_haha_01:
Zmykam nadrabiać zaległości :-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

11 cze 2007, 08:54

akna, czwórka dzieci? :ico_olaboga: Masz szansę wyrwać się z mężem??
riterko, potrzebuję program do filmów wideo z komórki. Nie mogę ich odtwarzać na komputerze. Gdzie go szukać??
:ico_brawa_01: dla Ernesta. Ja też chcę ząbka dla Maciusia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-11, 08:55 ]
No właśnie jolu, szukałyśmy cię :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 cze 2007, 09:19

hej,
a u nas pobudka o 2 na zabawe :ico_szoking: nie zaświeciłam światła tylko dałam cyca,było troche protestów ale gdzieś po godzinie usneła i przez to pospałam do 8 :ico_haha_02:

Akna to musiałaś mieć oczy do okoła głowy przy 4 dzieci ale pewnie śmiechu było dużo

Kocica czytaj i odpisuj czekamy

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 cze 2007, 09:27

Mosob woooow, doczytałam, że walec edukacyjny wygrałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super, sama się na niego czaiłam :-D Dobrze, że jedna z październikówek wygrała :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tyle nas, że musiało się udać :-D

Dorota witaj w naszym gronie :ico_brawa_01:

A Kasiulka nasza do Ikea się widzę wybrała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My może w przyszłym miesiącu się do Berlina kopsniemy to może w końcu uda się zahaczyć o ten cudny sklepik. Te katalogi za darmo mnie kuszą :-D :-D :-D No i gratulacje z powodu eksmisji Konradka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mówiłam, że jest super bez dzieciaczka w pokoju. My już tak od pół roku z tej wolności korzystamy :-D Hubi nie przeszkadza nam a my jemu :-D

Eluś umarłam z Twojego snu :-D :-D :-D Ciekawe co to za przechodzeń był taką świnią, że powiedział Tobie, że masz wilką nonono :-D :-D :-D A Jasiek już 7 zębów ma :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: U nas 0 :ico_szoking: No i najważniejsze..... nie zostawiaj nas... :( :( :( My też będziemy tęsknić :(

Sosna Zuzia jest bezbłędna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Świetna pozycja do spania :-D

Mery, ale Kornel pięknie stoi :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moje dziecko jeszcze samo nawet nie siedzi. Ktoś też tak ma, czy Hubi jest jakiś opóźniony? :ico_noniewiem: Dobrze, że już prawie raczkuje..... :ico_noniewiem:

Riterko, super, że się spotkałyście z Mokuso. Ja bym też nie zgadła, że to Kubuś, przez to, że mało zdjęć nam Mokuso przesyła. :-)

Maritko, ależ już dzidzia duża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 7,7 cm. To już naprawdę spora :-D Hehehehe, za pół roku będziemy przeżywały kolejny poród. Już się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jagulko co za franca z tej suki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jak mogła bezbronne małe kotki zagryźć :(

Reeni gratulacje dla Erniego z okazji przebicia się zębolka :-D

Chloe miło, że mnie szukałyście :ico_buziaczki_big: :-D .

Akna ja z jednym dzieckiem czasem w głowę dostaję, a z 4 to sobie nie wyobrażam :ico_olaboga: Biedactwo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-11 ]
Hehehehe, udało się :-D Wcale dużo nie napisałyscie, pewnie dlatego że mnie nie było :-D A kolorowy ten mój post :ico_noniewiem: Bleeee :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 cze 2007, 09:29

Chloe no właśnie tak nie bardzo mam szansę na to żeby chociaż z jeden dzień byc bez dzieci...ale dzisiaj idę na spacer tylko z Tomkiem więc po ostatnich przeżyciach to bedzie relax ;-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 cze 2007, 09:41

Jola , ale posta napisałaś :ico_szoking:

a z tego walca to ciesze sie bardzo tylko że zadnego meila jeszcze nie dostałam i jak oni mi chcą go przesłać tz. gdzie?
a może on jest wirtualny ? jak tak to Ola właśnie się nim bawi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość