Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

09 sty 2009, 11:15

co jadła? :-D

[ Dodano: 2009-01-09, 10:16 ]
aaa dopiero doczytałam że sudocrem :-D

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 11:19

wycwaniła się pchełka i jak czegoś nie może sięgnąć to albo ciągnie za serwetę i sobie przybliża, albo czymś np. calówką próbuje sobie przepchnąć w zasięg swoich rączek.

Lalunia a Ty sobie nie wlewaj, że stara jesteś.... Młoda d... z Ciebie, tylko wysoki Vat Ci naliczyli :-D Tak więc jak my wszystkie masz 18 lat +Vat, ale my tu netto jesteśmy :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sty 2009, 12:02

jesteście takie młode a ja taka stara do was się czuje grrrr
:ico_nienie: też jestes młoda i piękna masz śliczne córeczki i chłopa który Cie kocha , co wiecej do szczescia potrzeba :-)

Tosiu sudocrem jest to pupy a nie do jedzenia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-09, 11:04 ]
Ale u nas pogoda okropna odwilż , wiatr i mrzawka i co za tym idzie topniejący śnieg i mokre nogi :ico_zly:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

09 sty 2009, 12:05

czesc dziewczyny, ale mam czytana szok :ico_olaboga: zostawic was na chwile i juz...
Zaczne od tego ze bylam w biedronce i u nas jest wyprzedaz ale wymiecione prawie wszystko jutro jeszcze zobacze co zostalo. co do lata bylismy z zuzia na morzem tydzien bylo fajnie tylko tyle ludzi ze szok ja tak nie lubie w miescie z wuzkiem nie moglismy przjesc nie wspomne o parasolce ktora wszystkich drapala, w tym roku planuje horwacje, lub holandje jest tam ogromny park rozrywki dla dzieci bylam tam sama jak mialam 11 lat bylo super poza tym 3 km do morza, no zobaczymy jak to bedzie.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

09 sty 2009, 12:09

Mika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Rysia za samodzielne zaśnięcie w łożeczku
Moja też wymusza placzek. Ale to jak jej się nie ustępuje to ryczy tak jak by ja ze skóry ktoś obdzierał i nerwus się z niej robi :ico_olaboga:
a jeszcze dla tych ktore wybieraja sie z dziecmi za granice to raczej polecalbym europe
tak ja myślałam właśnie o europie ale jeszcze nie wiem czy w te wakacje się odważę z malą jechać. Jak nie to pozostaje nam polskie morze. Średnio jedzie się od nas z 5-6 godz
bylismy nad morzem czarnym w Odessie - rewelacja,
oooo muszę asię rozejrzeć za tą odessą skoro tak fajnie
wyobrazcie sobie ze jak marudzi i go wezme na raczki i stoje to jest wszystko ok ale jak usiade to nagle ryk wstane ok usiade ryk
u mnie dokładnie to samo ale ja jej nie biorę za częśto i przy mężu najczęściej ryczy :)))

jak patrze na was na N-K to tak wam zazdroszcze jesteście takie młode a ja taka stara do was się czuje grrrr
lalunia nie przesadzaj. Fajna babka z ciebie

Malgoska Tośka niesamowita jest. pamiętam jak Kuba mi sie tak wysmarowal sudokremem i teraz już Julki pilnuję żeby nie dorwala się do niego. Jak znajde fotkę jaki byl wymazany to pokażę

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

09 sty 2009, 12:10

asiab, Ty sie nie martw ze masz troche brzuszka, mi to dopiero wisi wszystko z tego mojego ogromnego brzucha co mialam to mi taki kawał skory zostal masakra :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

09 sty 2009, 12:13

basiu to ja po 3 dzieci wyglądam jak foka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sty 2009, 12:16

asiab, Ty sie nie martw ze masz troche brzuszka, mi to dopiero wisi wszystko z tego mojego ogromnego brzucha co mialam to mi taki kawał skory zostal masakra
juz u mnie było nawet ok ale teraz przytyłam 2 kg i w brzuch mi wszystko weszło wyglądam jak w 4 m-cu ciąży :ico_placzek: nawet ostatnio kolezanka sie mie pytała i gratulowała :ico_ciezarowka: bo ponoć w miescie tak gadaja :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_placzek: w szoku byłam bo nic mi nie wiadomo o ciąży :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

09 sty 2009, 12:17

mika85, no no co za manipulant ci rosnie hahahaha

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 sty 2009, 12:18

ja balam sie jakos gdzies jechac z rysiem na wakacje :ico_wstydzioch: bo to jeszcze koncowka kolek byla i sie balam ze jak cos to bede sier stresowac bo glupio gdzies tam szukac lekarza i isc do niego z byle pierdola :ico_wstydzioch: ale wiecie ja mieszkam przy samym lesie na spacer moge isc nad jezioro latem u nas jest tak pieknie ze nic innego jak tylko siedziec na balkonie i kawke mrozona ppijac i patrzec na zielen :-) tyle ze tego lata za duzo nie nasiedzialam bo rys jak 2 miesiace skonczyl to dostal jakiegos wstretu do podworka i do wozka dopiero jak mial 4 mc i do spacerowki go wlozylam to sie unormowalo. to okropne bylo... taka ladna pogoda dziecka nie trzeba bylo ubierac tylko ciach do wozka i w droge a on 20 min i ryk az go do domu wnioslam i w domu spokuj :ico_szoking: jak sobie przypomne jaki stres byl przed każdym spacerem to plakac mi sie chce:ico_placzek:
a w te wakacje to w sumie nic nie planujemy bo w czerwcu jedziemy do francji do rodziny meza na wesele wiec tam sobie (znow) pozwiedzamy a kaski tyle wydamy ze juz raczej na prawdziwe wakacje nie starczy ale dobre i to :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość