Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 cze 2009, 13:35

shoo, nawet jeśli Jasperka nie kąpiesz to możesz rozbudzać Go (albo nie dać zasypiać) rozbierając Go np. do pampersa i body i poszaleć z nim na łóżku ( u nas to działa).

Przepis brzmi smakowicie, może w sobotę wypróbuję.
margarita83, gdzie jutro jedziecie? bo chyba cos przegapilam... na wakacje? :ico_noniewiem:
a no jedzie, o ile dobrze pamiętam do Władysławowa na długi weekend.
ze sie polapie sie tam na lotnisku, bo za bardzo angielskiego juz nie pamietam, a po Niemiecku raczej oni nie rozmawiaja, i w ogoel czy dalabym rade z Erikiem czy by mi nie plakal czy dalabym rade i z nim i z bagazami, to mnie prezraza i czy fotelik mozna zabrac, bo potzrzebny bedzie do auta pozniej, nie wiem, nie mam pojecia
a to o to chodzi, pewnie samej nie jest łatwo dziecko i bagaże ale siostra może wyjedzie po Ciebie na lotnisko????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 13:46

http://kuchnia.o2.pl/prze...t.php?id_p=1978

(opinie pod przepisem chyba to potwierdzaja ;-) )
brzmi superancko, zrobie to na nedziele czy sobote, pychotka :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-10, 13:52 ]
powiem Ci, ze nie jest latwo samej z dzieckiem leciec.. tzn. ja nie probowalam, ale z A. (i Jasperkiem) juz chyba 6 razy lecielismy samolotem i za kazdym razem 2 osoby byly potrzebne (jedna, zeby trzymac malego, druga, zeby zlozyc wozek przed wejsciem do samolotu... no, chyba, ze masz nosidelko, to jest latwiej... ale do tego jeszcze trzeba doliczyc bagaz glowny, podreczny, torbe malego itp.)

za fotelik chyba sie dodatkowo placi, jezeli nie jest czescia wozka (bo jezeli jest, to liczony jest jako wozek)
no wlasnie kurcze to mnie przeraza, awozek na pewno bym musiala wzoac bo w czym ja bym tam malego wozila, a wozek idzie razem z bagazami czy jak???A z tym fotelikiem to u nas jest tak, ze mozna go wpiac na stelaz od wozka wiec chyba jest liczony oddzielnie, a spacerowka nei sklada sie tak jak parasolka wiec nie wiem, same problemy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 cze 2009, 13:52

shoo, nawet jeśli Jasperka nie kąpiesz to możesz rozbudzać Go (albo nie dać zasypiać) rozbierając Go np. do pampersa i body i poszaleć z nim na łóżku ( u nas to działa).
tak zrobie :ico_sorki:
Przepis brzmi smakowicie, może w sobotę wypróbuję.
koniecznie :ico_oczko:
a no jedzie, o ile dobrze pamiętam do Władysławowa na długi weekend.
ahaa... my tez planujemy wakacje, ale chyba dopiero we wrzesniu, bo jest taniej (o polowe),a i tak bedzie goraco... chcemy wziac auto i promem poplynac na Majorke i Minorke... nie jest to daleko stad (ok. 5 godzin na promie)... ale myslimy tez o dalszych zakatkach swiata np. o Kubie, chociaz biorac pod uwage 8-9h w samolocie, to troche nam sie odechciewa (glownie ze wzgledu na Jasperka :/)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 14:02

ale siostra może wyjedzie po Ciebie na lotnisko????
tak maja wyjechac, ale raczej nie ebdzie mogla orzyjsc tam gdzie agaze i mi pomoc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-10, 14:03 ]
nawet jeśli Jasperka nie kąpiesz to możesz rozbudzać Go (albo nie dać zasypiać) rozbierając Go np. do pampersa i body i poszaleć z nim na łóżku ( u nas to działa).
u nas tak samo, tez tak robie, zeb tylko nie poszedl spac i tak szelejemy i zaraz czas szybko zlatuje i kapiemy i lulu. Ja juz nie klad eErika na 3 drzemke, bo pozneij nei chce isc spac o 20, trudno marudzi, musze mu poswiecic wiecej uwagi, ale wola jak zasypioa mi o 20

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 cze 2009, 14:04

ahaa... my tez planujemy wakacje, ale chyba dopiero we wrzesniu, bo jest taniej (o polowe),a i tak bedzie goraco... chcemy wziac auto i promem poplynac na Majorke i Minorke... nie jest to daleko stad (ok. 5 godzin na promie)... ale myslimy tez o dalszych zakatkach swiata np. o Kubie, chociaz biorac pod uwage 8-9h w samolocie, to troche nam sie odechciewa (glownie ze wzgledu na Jasperka :/ )
wow!!! super wakacje się zapowiadają

My nad planami wakacyjnymi jeszcze się zastanawiamy, G. ma dopiero w sierpniu urlop więc wcześniej nigdzie nie wyjedziemy, no chyba,że na 1-2 dni. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 14:05

ale myslimy tez o dalszych zakatkach swiata np. o Kubie, chociaz biorac pod uwage 8-9h w samolocie, to troche nam sie odechciewa (glownie ze wzgledu na Jasperka :/ )
brzmi suoper, ale wlasnie tyle godzin w samolocie, mi tez by sie odechcialo.

A powiedz shoo kochana, w samolocie dzeicko jest przypiete w foteliku czy jak???

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 cze 2009, 14:08

Miałam wpaść na sekundkę a już godzinę z Wami siedzę :ico_oczko: , muszę spakować trochę rzeczy bo G. zaraz wróci z pracy.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 14:09

Miałam wpaść na sekundkę a już godzinę z Wami siedzę :ico_oczko: , muszę spakować trochę rzeczy bo G. zaraz wróci z pracy.
hehe zawsze tak jest, nie mozna sie rozstac :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 cze 2009, 14:11

hehe zawsze tak jest, nie mozna sie rozstac :-D
oj nie można :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 14:15

oj nie można :ico_oczko:
a masz duzo tego pakowania?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość