Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 sie 2008, 23:22

:ico_wstydzioch: dziekuje Gabi i Maggie w imieniu Asi....
Zawsze marzyłam o takim pokoiku dla mojego Antosia....ale nasz jest skromniutki :ico_noniewiem:
Wazne zeby Antosiowi sie podobal :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 sie 2008, 00:24

Wazne zeby Antosiowi sie podobal :ico_haha_02:
Podoba się i dobrze się w nim czuje. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 sie 2008, 10:07

teraz Emi poszła spac

u nas nie wiem jak bedzie z drzemką .... wczoraj [rzyszli panowie do elewacji ... okropnie sie tłuką i hałasują.....nie wiem jak Ninia uśnie ....
miałam dziś być już na Węgrzech .... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 sie 2008, 10:30

u nas nie wiem jak bedzie z drzemką .... wczoraj [rzyszli panowie do elewacji ... okropnie sie tłuką i hałasują.....nie wiem jak Ninia uśnie ....
biedaczki :ico_noniewiem: , moze jakos sie Malwinca uda zasnac, moze np. pusc jaj radio, to zawsze troche 'zagluszy' ... :ico_noniewiem:
miałam dziś być już na Węgrzech .... :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 sie 2008, 11:12

Emi mimo że nie lubi spać, na szczęście żaden hałas nie przeszkadza, nawet kosiarka pod oknem :ico_oczko:
to tak jak moja Asia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 sie 2008, 12:52

Dzien dobry ;-)
U nas wszystko ok,mala Nicolka ma lekkie przeziebienie,juz prawie ze wogule nie kaszle i katarku tez ma mniej,i w nocy tez spi lepiej bo jej sie lepiej oddycha przez te kropelki do noska ;-) Pozatym Nicolka teraz sobie spi,a moj maly slodziolek Marcusek czeka na jedzonko juz sie chlodzi mleczko ;-) I Marcusek tak ladnie sie usmiecha i wesoly z niego chlopczyk.
Nicolinka jeszcze spi w dzien,ale np.wczoraj nie spala w dzien to poszla spac juz o 21 00 a jak mala spi w ciagu dnia to chodzi spac najpozniej do 22 00 sobie spi ;-) A Marcusek po ostatnim jedzonku -mleczku zasypia do 21 00 i tak sobie spi do rana do 6 30 ;-)
I tak to u nas wszystko super,pogoda jest taka zmienna ..raz pada deszcz a raz swieci slonce ;-)
Nicolka tez ma swoj pokoik w ktorym jej sie podoba i lubi w nim byc i sie bawic i nawet ostatnio Nicole umie sie tam sama chwilke pobawic ..
A Marcusek to ostatnio lubi ksiazeczki,patrzy sobie na te ksiazeczki i nawet strony ksiazki przwraca ;-)
Nicole tak samo ma,jak jest zmeczona to nawet glosny halas jej nie przeszkadza ona po prostu chce spac i kosiarka nie zawadza i mala zasypia ale wiadomo ja wole takiego halasu unikac i raczej mala Nicolka zasypia w ciszy ;-)

Basia ladne foteczki i sliczna Asia ;-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 sie 2008, 12:59

Aginko, a co na Węgrzech, mieliscie na wakacje jechac?
tak ...może pojadę jutro .... jeszcze nie wiem sama ....

[ Dodano: 2008-08-20, 16:29 ]
jednak jutro moge jechac .... wracam w poniedziałek w nocy .... tylko życzcie udanej pogody ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 sie 2008, 16:40

jednak jutro moge jechac .... wracam w poniedziałek w nocy ....
trzymamy za dobra pogode i udany wyjazd kciuki!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 sie 2008, 19:49

Emi jest nieznośna, byle co i zaraz histeria. Woła żeby jej włączyc baję, słucha, za chwilę woła "baja nie", to wyłaczam płyte, a ona w płacz że chce baję i tak w kołko Mam dosyc
Gabi Malwina ma to samo....to taka mała złośnica ...krzyszy wrzeszczy bije gryzie ... niewiele jej odpowiada rzeczy ...przawie zawsze jest coś nie tak.... i nie mam na nią sposobu.... nie wiem jak ja poskromic ... troszkę noje sie wyjazdy .... a najbardziej podróży ... napewno bedzie ciezko .... jak Malwina nie wywoła wojny na Węgrzech to bedzie dobrze ....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 sie 2008, 21:50

Aginko, ale Malwince też sie tak nagle zrobiło? Bo Emi zawsze była w miare grzeczna, słuchała mnie, a dzisiaj po prostu jakis diabełek w nia wstapił

eee...Malwina ma tak "zawsze" to taki charakterek .... niestety

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości