Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2011, 11:05

izuś_85, zdrówka dla małego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: daj znać co powiedział lekarz po wizycie :ico_sorki:
nobel dla tego kto wymyślił te bujaczk
dokładnie tak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

17 lis 2011, 11:42

dzieki za mile slowa o naszych zdjatkach z baseniku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izus powiem Ci, ze dalas mi do myslenia, w sumie z tymi kolami to tez sie zastanawialam jak sie taki wozek prowadzi a o spacerowce nie pomyslalam, ze powinna chronic od wiatru, widzisz, potrzebna jest opinia kogos bardziej doswiadczonego bo ja z takim maluszkiem to narazie gondolke potrzebuje i nie myslalam jak ta spacerowka pozniej powinna wygladac.. wczoraj juz bylam tak wkurzona, ze nie wygralam aukcji, ze juz chcialam olac to i wziac na 'kup teraz', ale jednak te ceny sa :ico_szoking:
ale teraz bede sie rozgladac tylko za M&P Skate i Mothercare Spin, one oba sa 4 kolowe, musze sie jeszcze przyjrzec jak to jest z ta spacerowka, i jakie sa o nich opinie, a i sa o polowe tansze niz Quinny wiec wychodzi ze same plusy :-D
nobel dla tego kto wymyślił te bujaczki :ico_sorki:
dokladnie! napisz potem co lekarz powiedzial o Malutkim, oby wszystko bylo dobrze :ico_sorki:
Telefon mi działa :-D rozłożyłam go wczoraj i położyłam na kaloryferze, dziś składam, a tu niespodzianka :-D dalej mogę nazywać go niezniszczalnym :-D hehe
Moj tez sie raz podtopil - M napuszczal wode do kapieli i trzymal go i mu wypadl :ico_olaboga: przez jakis czas same sie rozne rzeczy wlaczaly ale teraz juz dziala w 100% ok, a i odsylalam go do naprawy bo mi sie wejscie na ladowarke zepsulo i sie nie kapneli w serwisie ze sobie plywal :ico_brawa_01:
Trzeba kombinowac, a mój mąż to lubi się bawic w takie sprawy, taniej kupi, drożej sprzeda:)
U nas tak samo, wczoraj o tym wlasnie gadalismy tylko utrudnienie jest ze nie mamy auta i jednak z wysylka poczta chyba by nie dalo rady robic takich interesow ale jak kupimy to wtedy bedziemy myslec nad takim dodatkowym nieopodatkowanym przychodem :ico_brawa_01:
A czemu problemy wam robili z CTC, CHB itp???
To znaczy CHB i CTC pozno dostalismy, bo na koniec pazdziernika, ale problemy robili nam z Maternity Allowance (najpierw ze niby za krotko pracowalam, potem ze niby za malo insurance zaplacilam w pracy - ale w koncu sie udalo, tylko musielismy sie zwrocic do takiego goscia, ktory krzyknal sobie 500£ za to.. ale i tak sie oplacalo bo zalatwil nam dodatkowo 500£ SSMG - ktorego na poczatku nie chcieli nam dac) no a MA jest w sumie bardzo wazny, bo ja nie mialam stalego pracodawcy jak zaszlam w ciaze wiec nie dostalam kasy z pracy tylko MA, a to jednak jest niezla sumka bo dla wszystkich ta sama - 4500£ wychodzi tylko rozlozone na rok.
zaczoł wibrować w nocy i sie spienił cały :ico_haha_01:
hahaha to musialas sie niezle pewnie zdziwic jak Ci sie zaczal pienic :-D przypomnialo mi sie, jak ktos kiedys w nocy we Wroclawiu wlal plynu jakiegos do fontanny - piana byla na jakis metr i wyciekala na wszystkie strony :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lis 2011, 11:57

dzięki dziewczyny w imieniu Konradka :ico_sorki: Maja już zdrowieje, widze ze wulkan energi z niej wypływa, teraz za to mody sie rozkleja :/ odpukać teraz jest lepiej, w nocy to sie zawsze wszytsko kumuluje :ico_olaboga: teraz oddycha ładnie :ico_sorki: wiec moze nie jest tak źle i oskrzela całe :ico_sorki: no zobaczymy na wizycie :ico_sorki:

Agus, bierz pod uwagę siedzisko w spacerówce -czy jest głęboko osadzone? czy jest szerokie? bo jak wsadzisz tam dziecko roczne czy półtoraroczne w kombinezonie czy spiworze i przykryjesz kocem to musi mieć jeszcze troszke swobody w tym wóżku żeby mogło sie ruszyć a nie siedziało na bacznosc,
z kolei patrz zeby najmniej czarnego koloru miało bo w takim ciemnym wóżku duszno latem z kolei :ico_sorki:

ja mam taką spacerówkę i jestem z niej zadowolona baaaardzooo
Obrazek
jest głęboka, rozkłada sie w trzech pozycjach i ma dwie tacki dla dziecka i dla rodzica :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-11-2011, 10:58 ]
Aguś a moze przeczekasz zime i kupisz spacerówkę od razu?
dziecko 6 miesięczne juz moze jeździć w sapcerówce spokojnie :ico_oczko: w rozłożonej na płasko nawet 4-miesięczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2011, 12:06

Izunia jak na razie dziś kochana, śpi sobie dalej o 10 dostała mleczka :ico_sorki: pewnie koło 12 się przebudzi :ico_sorki:
obiadek prawie zrobiony bo dziś rosołek :ico_sorki: jeszcze tylko makaron ugotuje, w domku posprzątane i mam labę :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 lis 2011, 12:07

Agus wpisz na youtube nazwę tych wózków, możliwe, że ktoś je reklamował i pokażą Ci dokładnie jak one wyglądają. Ja tak szukałam swojego wózka, bo na zdjęciach to często zupełnie inaczej wygląda niż w rzeczywistości
A co do trzech kołowych to jestem tego samego zdania - strasznie ciężko się prowadzi je zimą, wiem bo pilnowałam dziewczynki która miała taki wózek. A też weź pod uwagę to, że nie wiem jak w Anglii ale w Polsce na pewno większość podjazdów obok schodów jest przystosowane do czterech kółek, a po środku są schodki, ciężko z trzy - kołowym wózkiem tam wjechać

A tak w ogóle to hej wszystkim! U nas nocka w porządku. Mały wstał o 8 i więcej już nie chciał spać. Teraz drzemie troszkę, się budzi i znów zasypia jak go pokołyszę - no ale to u niego norma w dzień. Zaraz pewnie będzie karmionko a potem jakiś spacerek.

izuś_85 zdrówka malutkiemu, oby to nic poważnego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

17 lis 2011, 12:37

Izus dzieki za rady a co do czekania to zobaczymy, bo ten hamulec jest mimo wszystko dosc uciazliwy, a wymiana kosztowalaby 80£ czyli 2 razy tyle co wozek hahah :-D poza tym maly w gondolce moze jeszcze posiedziec z 3 miesiace, a te wozki co patrze sa takie, ze gondolka sie zamienia w spacerowke wiec jesli taki wybierzemy to bez roznicy czy teraz czy pozniej :D a i dobrze wiedziec zeby nie brac czarnego - bo w sumie to najpopularnieszy kolor, najwiecej takich jest, a na te quinny juz wiem czemu zwrocilam uwage - bo maja niezle kolory, turkus, niebieski, zielony - takie zywe. ale mothercare spin znalazlam tez fajny

Obrazek


Nina w Anglii snieg raczej nie pada, w zeszlym roku mielismy tydzien - z czego jeden dzien padal a potem sie nie chcial po prostu roztopic i tak bylo zasypane - ale padalo jeden dzien i jedna noc dokladnie :-D a co do podjazdow to tu nie ma takich jak w Polsce, albo przynajmniej nie widzialam, tylko dla wozkow i wozkow inwalidzkich sa osobne, calkiem plaskie. ale juz i tak sie zniechecilam do tych 3 kolek, 4 kolowe tez sa fajne :D

oho, kupka poszla :D

[ Dodano: 17-11-2011, 11:45 ]
haha kupa po pachy - wylalo sie i z przodu i z tylu :ico_szoking: chyba trzeba zaczac kupowac 3 :D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lis 2011, 12:52

szkieletorek po usg, ale 5 pieluch to musi byc dysplazje widac golym okiem, albo pediatra jakas dziwna :ico_noniewiem:
u nas bioderka Ib i niby prawidlowo, ale jak jest Ia to moze jednak cos by bylo do poprawy, musze sie ugadac jak najszybciej z tym chirurgiem jeszcze raz na kontrol..

a my bylismy dzis na usg glowki i mozg wszystko ok, ale miedzy czaszka a mozgiem ma ciutek wieksza przestrzen niz normalnie, do 8 mm( a norma jest do 6 mm) nie ma zadnych niepokojacych objawow typowych dla wodniakow, lekarz stwierdzil ze nie ma sie cos martwic, ale kotrola znow za 6 tyg czy sie to wchlonelo :ico_olaboga:
ciekawa jestem czy mi zaszczepia Kalinke jesli jest zapisana kontrola :ico_noniewiem:
zapytalam co by bylo jakbym nie przyszla na to usg to mi powiedzial, ze mnostwo niemowlakow tak ma i rodzice nawet o tym nie wiedza, bo to sie samo wchlania, jesli nie wystepuja zadne niepokojace objawy to nie ma sie co martwic :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 lis 2011, 14:23

Agus a zapomniałam zapytać jak ta książka - czytałaś już? podoba Ci się?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lis 2011, 15:18

ktos kiedys w nocy we Wroclawiu wlal plynu jakiegos do fontanny - piana byla na jakis metr i wyciekala na wszystkie strony :-D
hehehhe dobre
Agus co do wózka to jak zobaczyłam zdjęcie Quinny to mi się przypomniało że miała go moja znajoma ale szybko też sprzedała bo w spacerówce synek się nie mieścił i ciasno miał mimo że miał roczek dopiero.
Ja tym wózkiem kilka razy jeździłam, dla mnie 3 koła nie są wygodne , zdarzyło się kilka razy że mi się wózek przechylił (może kwestia wprawy) .Ładny jest ale dla mnie tylko ładny. Torba na zakupy bardzo mała ledwo tam mogłam zmieścić rzeczy dla dziecka o kocyku nie było już mowy .

Dla mnie tutaj na wsi i PL duże koła to podstawa bo po tych dziurach źle się małymi jeździ . Po śniegu małe nie dają rady a trójkołowcem nie miałam okazji spróbować.
mam labę :ico_oczko:
No to korzystaj.
Ja też domek wysprzątałam podłogi pomyte, pranie też już zrobione. Mała śpi a ja mam wolne . O 15 obiadek , potem zarobię sobie kawkę .
Mała była z tatusiem jakieś 30 min na spacerku chociaż było bardzo mroźno.
szkieletorek, i jak Lilusia spała?
O 23 się obudziła na karmienie i zasnęła.Budziła się więcej razy niż 2 ale było i tak dobrze bo do 8 rano spała a potem P ją wziął do salonu bym ja pospała.
Ah i powaznie myslę o MM,poradzcie co zrobić???
Wiesz ja myślę jak dziewczyny piszą że mały już ma 2 miesiące i lada chwila problemy powinny się zakończyć. Ja bym chyba nie dawała sztucznego ale ciężko mi powiedzieć czy tak bym zrobiła bo to musiałabym się znaleźć w takiej samej sytuacji.
ona w dzień w miarę bez problemu zasypia u siebie ale wieczorem to szkoda słów
A moja na odwrót , w nocy bez problemu w koszyczku a w dzień woli na rączkach lub by z nią leżeć.
zaczoł wibrować w nocy i sie spienił cały :ico_haha_01:
hihihi ale macie historie
Babka pokazała mi na jednej pieluszce jak ma to wyglądać.W domu spróbowałam jak to wygląda z 5 i masakra , popłakałam się że miałabym jej coś takiego robić.
Aha a moja to szczuplaczek i ona ani jednej fałdki nie ma .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 lis 2011, 15:25

szkieletorek 5 pieluch to przesada też bym nie męczyła dziecka póki nie ma potwierdzenia usg ale jedną możesz wkładać

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość