Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sie 2012, 21:40

no ja byłam w biedronce we wtorek i nic nie było

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 sie 2012, 22:38

u nas była ta promocja, ale nie skorzystałam, bo akurat kasy nie miałam :ico_haha_01: a dziś mąz po wypłacie to już nie było...hehe :ico_noniewiem: :ico_oczko:

gusia witaj...super ze u was sie układa..a jak mąż??? nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba starał sie o jakąś pracę??

[ Dodano: 03-08-2012, 22:41 ]
tibby dziękuję :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

04 sie 2012, 08:46

Bry

Krzys polecial z babcia po bułki to mam chwilke :ico_oczko:

dzwoneczek82, no dopiero od 4 lipca dostal prace i to na 3 mc narazie ale mam nadzieje ze go zatrzymaja na dłużej :ico_sorki: bo z zasilku ktory mial to nonono byla :ico_noniewiem: ale dalismy rade dzieki rodzicom :ico_sorki: :ico_sorki:

tak troche doczytalam i widze ze ząbki sie sypia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez czekam az Bartkowi sie przebija bo juz ma krechy na dolnych jednynkach

tez chcialam te dady kupic ale my juz 4 nosimy i bardziej oplaca mi sie kupic babydream w rossmanie niz te dady wiec sobie darowalam :ico_oczko:

jak mi maluchy pozwola to potem pokaze moich przyjstoniakow :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 sie 2012, 10:23

ale dalismy rade dzieki rodzicom :ico_sorki: :ico_sorki:
- ahh ci rodzice,my tez czesto dzieki nim ladujemy na 4 lapy :ico_wstydzioch:
potem pokaze moich przyjstoniakow :-D
- czekam :-D
bo akurat kasy nie miałam :ico_haha_01: a dziś mąz po wypłacie to już nie było...hehe :ico_noniewiem: :ico_oczko:
- tak jak u nas :ico_zly:

A ja mam znowu zapalenie piersi,jakis obled - w dzien mlody co 2-3 godziny do piersi chce,a w nocy znowu spal od 21 do 5 rano i najadl sie z jednej piersi,a z drugiej dopiero o 7 i jak go karmilam,to juz czulam,ze cos nie tak,ze boli,a jak wstalam to w lustrze widzialam ilkea dluga pręgę - mam nadzieje,ze apap i kapusta pomoga :ico_noniewiem:

My jeszcze zebow nie mamy,tzn Szymek nie ma,za to Andrzejkowi wypadla dolna jedynka i wyrosla juz stala i stale 6 u gory - szok,jak szybko leci z tymi zebami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sie 2012, 11:38

promocja z tymi pieluchami do 05.08 jest, więc możliwe, że już w większości Biedronek wykupili zapasy. niewiele tego mają zawsze... :ico_noniewiem:

u nas zęby szły późno, ale jak się posypały, to już na całego... trójek nawet nie wiedzieliśmy, że wychodziły, tak szybko się pojawiły :ico_haha_01: odkryliśmy je pewnego wieczora po kąpieli - od razu dwie dostrzegliśmy. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

04 sie 2012, 12:41

Krzysio

Obrazek

Bartek

Obrazek
Obrazek

fotki z przed miesiaca, świeże bedą jak zrobie, ale czasu brak narazie a jak mam chwile to checi nie :ico_haha_02:

jejciu a wczoraj Bartek skonczyl 4 mc ale to leci szybko :-D

a ja sie zastanawiam nad chrzcinami, bo nie mowilam Wam chyba, że Krzys nie chrzczony jest bo ksiadz mial pewnie obiekcje :ico_zly: no i teraz mysle zeby zalatwic im obu odrazu :ico_noniewiem: niby mamy jedna parafie w miescie gdzie nie robia problemow, wiec chyba pojade z bratem i zobaczymy czy da sie zalatwic, gorzej jak nie to awantura bedzie w kurii :ico_zly: bo kurcze dziecko niczemu nie jest winne, a tu co ksiadz to problem bo nie mamy koscielnego bo chrzetny nie taki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sie 2012, 12:47

a tu co ksiadz to problem bo nie mamy koscielnego bo chrzetny nie taki
koszmar... ciężko trafić takiego księdza, co to z powołania. ja takiego miałam, mojej koleżance, która urodziła w wieku 16 lat ochrzcił dziecko, a nie mieli ślubu. dłuuugo po narodzinach małej dopiero wzięli, bo kasy nie było. a i tak brali tylko cywilny. ale ochrzcił małą i zabronił dawać kasę sobie za to, bo powiedział, że on sakramenty daje za darmo :ico_sorki: niestety już nam go kuria zabrała i dali takiego sknerę, że szok. dobrze, że ślub i chrzest nam poszedł za jednym zamachem na jednej mszy, bo czuję, że zdarłby z nas :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 sie 2012, 20:15

no my kupilismy 2 paczki w rozmiarze 3 :) udalo sie znalazlam :) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-08-2012, 20:20 ]
Gusia90, sliczne chlopaki :)

moja spi od 19 i tak do rana :ico_oczko:

[ Dodano: 06-08-2012, 06:42 ]
:ico_tort: dla wszystkich mój Kuba dziś 5 lat kończy :-) ajj leci ten czas

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

06 sie 2012, 10:18

witamy :-D wczoraj wróciliśmy z wakacji:) wymęczeni bardzo, bo Piotrek nie chciał spać w innym miejscu- budził się z płaczek o 5 rano i było po spaniu :ico_sorki: za to dziś wyspał się u siebie w końcu- od 20 do 8 z 5min przerwą o 5.30 :-)
obiecane fotki:
z mamusią :ico_haha_02:
Obrazek
moczę sobie nóżki
Obrazek
miny w nosidełku u taty:
Obrazek
Obrazek
zdziwienie Piotrusia na ilość wody w morzu :ico_oczko:
Obrazek
i uśmieszek już w domku:
Obrazek
sorki za ilość :ico_sorki:
a i Piotruś już ładnie przewraca się z plecków na bok a dziś zjedliśmy kilka łyżeczek kaszki bananowej :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 sie 2012, 11:57

hejj dziewczyny .. :-D jakos dlugo mnie to nie bylo ale widze ze i tak nie pisalyscie za wiele :ico_sorki:
u nas wszystko po staremu :ico_sorki:

dziewczyny .. super fotki dzieciakow :ico_brawa_01:
biniu wow masz co dzwigac :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez wstawie kilka fotek malej
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość