Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 15:14

po pierwszej ciąży myślałam że jest ze mną coś nie tak że tak długo unikałam zbliżeń :ico_wstydzioch:
Nie jestes sama,moj maz mysli,ze po porodzie jest wszystko tak jak przed ciążą,a u mnie libido zerowe :ico_wstydzioch: pod koniec ciazy to moglam codziennie,a teraz ehhhh ciagle jakies wymowki wymyslam,ale juz mi glupio bo nie chce mu przykrosci sprawiać.


Mały dziś wstal o 7 i dopiero teraz poszedł na drzemke,mam nadzieje,ze troche pośpi bo nie czuje sie za dobrze.Kaszel mam okropny :ico_chory:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 15:46

Przecież to jak rosyjska ruletka :ico_szoking:
Przed Tomkiem 2 lata z tej metody korzystaliśmy i było dobrze aż myślałam że może coś nie tak ze mną bo niby ta metoda taka niepewna ale później jeden strzał i Tomek był więc jednak metoda dobra była. Paweł a on nie chce absolutnie trzeciego dziecka twierdzi że to skuteczna metoda, no zobaczymy może tą spiralę założę. Moja siostra i dwie koleżanki mają i bardzo sobie chwalą.
Kaufland daleko, 40km. Mi się ikea marzy bo kilka mebelków do pokoju dziecięcego potrzebuję a najbliższa 50km :ico_zly:
ale i tak od gorszego zadu.pia niż ja to nikt nie mieszka z was :ico_zly: zadnych dużych sklepów nie mamy, tesco express, carrefour supermarket, Kaufland jedynie. A wszystkie duże sklepy 90km od nas w Warszawie.

My już po spacerze.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 18:41

Kaufland daleko, 40km. Mi się ikea marzy bo kilka mebelków do pokoju dziecięcego potrzebuję a najbliższa 50km :ico_zly:
ale i tak od gorszego zadu.pia niż ja to nikt nie mieszka z was :ico_zly: zadnych dużych sklepów nie mamy, tesco express, carrefour supermarket, Kaufland jedynie. A wszystkie duże sklepy 90km od nas w Warszawie.
.
Ha! Mojego zadupia na pewno nic nie przebije... 20 domów jednorodzinnych, do sąsiada około 100m, żadnego sklepu, nawet spożywczego i tylko lekko ponad 100 mieszkańców :-D Ale na szczęście Poznań w miarę blisko bo 30km :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 19:16

Gosia u mnie mieszka 2 tysiące mieszkańców :-D a te wszystkie sieciówki to mówiłam o Siedlcach 12 km ode mnie. A ty jak masz 30 km dalej Poznań to rzut beretem od Ciebie :ico_sorki: A Ty pracujesz w Poznaniu?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 20:17

a myślałam, że tylko ja jakaś dziwna, bo męża jeszcze po porodzie nie dopuściłam...
Też myślę o spirali, ale te pojedyńcze przypadki wpadek mnie niepokoją...

Moja Marcelka miała dziś pierwszy gorszy dzień- cały dzień popłakiwała, spała tylko przy cycu, rano zrobiła zielonkawą kupę... No i już mam schizy czy aby zdrowa...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 20:24

ja po drugim dziecku zamierzam zalozyc spiralę choć ostatnio w ddtvn taki ginekolog wypowiadal sie,ze mogą powodować trądzik :-(
No,ale narazie za 3-4 lata nastepne dziecko wiec bede ratować się tabletkami.
Mały już śpi od 2 godzin, o 21 i tak musze go obudzić na antybiotyk i kąpiel. Znowu nie spał 10 godzin,od 7 do 17.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 20:48

Gosia u mnie mieszka 2 tysiące mieszkańców :-D a te wszystkie sieciówki to mówiłam o Siedlcach 12 km ode mnie. A ty jak masz 30 km dalej Poznań to rzut beretem od Ciebie :ico_sorki: A Ty pracujesz w Poznaniu?
Nie, na szczęście mam pracę bliżej, w Obornikach Wlkp. :ico_haha_01: 15 km do firmy. Jeszcze bliżej mam miasteczko Szamotuły i tam jest tesco i te mini markety typu netto, biedronki, polo itp.

Madleine malutko śpi Marcinek.
Tymek czasami potrafi spać pół dnia. Ale teraz już będę się starała żeby miał 2 długie drzemki, jedna przed południem a druga po. Dziś się udało. Spał od 9-11 i później od 13:30 do 16:) Teraz pije i już przysypia.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 21:15

Wow to fajnie masz z Tymkiem,gdyby Marcinek tak spal to bym pomyslala ze jest chory :-) Zazdroszcze. Mały zazwyczaj ma jedna drzemke ok poludnia,a czasem nie i dopiero wieczoem zasypia:-) kiedys nie spał od 8 do 23 ....

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 21:47

Moje dziecię juz ululane spi od 15 min- :) Mnie kurcze codziennie glowa boli - juz wyjadlam paracetamol:/ mierzylam cisnienie to mam niskie wiec mam nadzieje, ze to przez pogode. Dzisiaj tez dokucza mi bol w podbrzuszu niby srodek ale brdziej na lewo:/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 paź 2012, 23:24

Madleine a ile na dobę śpi Marcinek? Ja właśnie się martwię że za mało śpi Maks. Dzisiaj łącznie spał 3,5h w dzień w nocy 11,5. A czasami jak go biorę na ręce to w dzień non stop może i z 3-4h spać. Ogólnie problem jest bo nie potrafi długo spać w łóżeczku i się budzi po jakichś 40-60 minutach. A mi też by pasowało by już miał dwie dłuższe drzemki. A przez te jego pobudki jest tak że śpi 4 razy dziennie ale krótko. W ogóle od jutra będę notowała jego wszystkie drzemki, karmienia i spróbuję wtedy wyciągnąć jakieś wnioski.
Nie, na szczęście mam pracę bliżej, w Obornikach Wlkp.
a no to dobrze :ico_sorki: jak odwiedzimy Pawła brata on mieszka w Poznaniu Krzesinach to musimy się umówić na spotkanie :-)
Mnie kurcze codziennie glowa boli
mnie głowa tylko boli z niewyspania, a Ty wysypiasz się?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość