Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 maja 2013, 18:47

Lala ja też niedawno poczułam i to 2 ciąża, ale ja nie czułam delikatnego smyrania (chociaż wcześniej wydawało mi się że czuję, ale to chyba gazy były) tylko od razu wyraźne kopniaczki i to tak jakoś właśnie koło 17 tygodnia, więc spokojnie - doczekasz się :-)

Jenny a Ty jutro wizytujesz?

Kamilka a nie boisz się tak na słonku siedzieć? Ja staram się unikać, bo przebarwień można dostać.

Ja właśnie z Polą późną kolację zjadłam, teraz ją wykąpie szybciutko i posmaruję - to już potrwa - syrop od gorączki, lek i zyrtec na drapanie - bo syropu specjalnego nie dostałą, ale ona na stałe Aerius pije a to jest też przeciwświądowe, więc z zyrtekiem dadzą radę.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

08 maja 2013, 19:00

Spinka tak ja jutro wizytuje.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 maja 2013, 19:13

Jenny to czekamy na wiesci po wizycie :ico_sorki:

Lala na pewno niedlugo poczujesz ruchy :ico_sorki:


Spinka ja tam mam zamiar wystawia buzie na slonce, moze bez przesady no i kremy z filtrem bede uzywac ale slonce mi jest baaaardzo potrzebne :ico_sorki: :ico_brawa_01:


Wrocilismy wlasnie ze spaceru, wczesniej wiekszosc dnia przesiedzielismy w domu bo pogoda taka sobie a teraz sie wypogodzilo i poszlismy piechotka na dzialke, Marcel wogole jänie jeczal, co lepsze jak juz pod dom przyszlismy to chcial isc dalej to rundke po dzielnicy zrobilismy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

08 maja 2013, 19:47

Lala a łożysko masz na jakiej stronie, może na przedniej ścianie macicy. Za chwilę poczujesz ruchy maluszka. A w pierwszej ciąży kiedy poczułaś pierwsze ruchy?
Niestety lekarz mi nic nie mówił , w pierwszej ciąży ruchy poczułam w 5 miesiącu ciąży.Za tydzień idę do gina to zapytam.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 08:33

Jenny zaciskam kciuki za dziś :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 09:40

hej
ja wczoraj z rana pojechałam na zakupy na targ po świeże warzywa
potem na ogródek do znajomej,syn się wybawił z jej córką a ja wypieściłam jej 2mc synka
potem wizyta u gina byłam tylko badana ginekologicznie i słuchaliśmy serduszka a usg prenatalne mam w pn
szyjka ok bóle brzucha spowodowane są zaparciami
a i przytyłam 0,5kg czyli ogólnie 3 :)

ospa-mój Tomuś miał 3 chrostki i tyle więc nie mogę się wypowiadać o bliznach
lala spokojnie ruchy poczujesz w najbliższym czasie na pewno
jenny trzymam kciuki za wizytę
spinka co do słoneczka to ja w 1wszej ciąży smarowałam się kremami od syna i w bluzeczce opalałam nogi ręce i bużke powoli i 0 przebarwień
i w tym roku już siłą rzeczy mam już buże ręce opalone przez chodzenie na spacery z synem a i od wczoraj zaczełam powoli wystawiać nogi -nie wyobrażam sobie być całe lato bladziutka

u nas dziś niestety pogoda się popsuła wczoraj było 25 a dziś chmury :/

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 13:46

U mnie w skrócie dziecko jest zdrowe, waga 384 g z dziewczynki zrobił się chłopiec. A za tym idzie, że faktycznie te zachcianki i wygląd to zabobony:-) . Szyjka jest miękka i skróciła się do 13,4 mm dostałam skierowanie do szpitala i prawdopodobnie w pn będę zaszywana.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 15:19

zszyj cię i spokojniej donosisz kochana
a z niespodzianką co do płci to psikus
a badanie prenatalne robisz??

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 15:31

Jenny :ico_szoking: no co ty?? Chlopak?? Ale jaja :ico_haha_01: to ja po usg za tydzien chyba nie bede sie za bardzo przyzwyczajac do tego co uslysze :ico_haha_01: bo pozniej ciezko bedzie sie przestawic jak w 32tc na usg okaze sie ze jednak inna plec jest

No i trzymam kciuki za szyjke, zszyja i oby do przodu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


My pol dnia spedzilismy na dzialce, dzisiaj swieto tutaj takze chlopaki maja wolne, zrobilismy sobie pierwszego grila na obiad :ico_brawa_01: a teraz wrocilismy i zagryzlismy sernikiem na zimno no i maluch sie rozbrykal

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 maja 2013, 15:46

Cześć!
Jenny na kolejnym USG się upewnisz co do płci. Zostawią Cię w szpitalu, czy po zszyciu Cię wypuszczą?

Betina nacieszyłaś oczy maluszkiem :-) a już w pn zobaczysz swoje maleństwo :-)

Leona miło mieć wolny dzień a to jakieś państwowe święto?

Mi od kilku dni brzuch twardnieje, możliwe, żeby skurcze przepowiadające już były? Pocieszam się, że jak już czuję skurcze, to tym razem urodzę o czasie, a może nawet z 2 tygodnie wcześniej.
Pola równo zsypana, tzn głównie na plecach, klatce piersiowej, no i pupci i sromie niestety, ale nie ma tragedii, tylko już piszczy mi że na powietrze chce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość