julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 sie 2007, 16:51

witajcie!!!
maju wspolczuje :ico_placzek:
u nas tez nieciekawie ja juz od niedzieli zaczynam full time- wiec tez bedzie wesolo :ico_olaboga:
maly juz zdrowy tylko ta buzka dalej rozslimaczona mam nadzieje ze to przejdzie bo maly mi sie meczy strasznie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 sie 2007, 18:10

i jak tu ma nam nie przybywać siwych włosów jak tu tyle zmartwień. Dzieciaczki to wielka radość ale i wiele zmartwień o ich zdrowie i rozwój :ico_olaboga: . Mi się zawsze wydawało że im satrze dziecko to będzie lepiej, ale niestety wiek tu nie ma znaczenia. Dziecko będzie zawsze dla nas dzieckiem a my będziemy się zawsze o nie martwić , taki już nasz los :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

04 sie 2007, 03:03

Witajcie :-)
Ale jstem wciekła :ico_zly: :ico_zly: chyba z godzine do was pisałm cos nacisnełam i skosowało mi sie wszystko .
Dawno mi tu nie było ale jakos tak wyszło ze nie miałam kiedy zajzec a jak juz mogłam to nie miałm siły zeby siedziec przy kompie.
U nas nic nowego sie nie wydazyło Kuba jszcze nie siedzi i nie ma ani jednego zeba ale juz jak lezy w łozeczku topdnosi głowke razem z ramionkami mam nadzieje ze nie długo uda mu sie siedziec bo juz sie coraz bardziej martwie ze juz ma skonczone 8 miesiecy a on jeszcze nie siedzi no i jak ,ezy na brzuszku to podnosi dupcie tak jak by do raczkowania ale jeszcze nie wie jak sobie poradzic z raczkami , a pozatym to uczuleni to nie skaza białokowa była tylko zwykłae uczulenie na BEBIKO bo teraz juz mu nie daje bebilonu tylko NAN i nic mu nie jest Julie miałas racje.
Widze ze wasze pociech rosna na potege :ico_brawa_01: a moj Kubus jakis taki jest malutki jak byłam u lekarki z tym uczuleniem to wazyłam g 7375g to bardzo mało .
Kurzce koncze juz bo pozno i sie rozpisałm.
Margot bardzo mi przykro z powodu twojej mmay :ico_placzek: ale Ania ma piekne mie po babci .

POZDRAWIAM WAS I CAŁUJE :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

04 sie 2007, 06:25

Moniś nie martw się rozwojem kubusia, bo jak pisałaś wcześniej on jest wcześniakiem, i stąd to poóźnienie. Ale zobaczysz że przyjdzie moment kiedy wszystkie straty nadrobi :). A co na to twój lekarz?.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 sie 2007, 08:20

Witam was dziewczyny.U nas wszystko bez zmian zabkow nie widac.Proboje Wiki odstawic od cyca moze do konca wakacji nam sie uda tylko noce beda najgordze na poczatku bo ona woli cyca niz cherbatke. Ale jakos przebrniemy przez odstawianie.
Monis nic si enie martw o Kubusia nadrobi wszystko szybciutko,kazdy dzieciaczek ma swoje tempo. Widzisz jaki Nathanek Juli duzy a mlodszy od mojej Wikusi a ona nawet nie mysli o chodzdeniu jeszcze.
Maju tak to juz jest bez guzowsie nie obejdzie my tez mialysmy sporo w dziecinstwie :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

05 sie 2007, 13:05

Witam mamusie i dzieciaczki :-D Nie ma co porównywać dzieci bo są różne i mają różne tempo rozwoju a wszystkie są śliczne i kochane i najważniejsze kochają nas :ico_brawa_01: siedzenie, raczkowanie czy chodzenie to umiejętności które nabędą wcześniej czy później.
Dzięki tym wszystkim które widzą mój ból po stracie mamy i okazują mi serdeczność :-) a tu szufladkowy łobuziak

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 sie 2007, 15:57

Super zdjecie Ani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 sie 2007, 08:00

witajcie kochane!
u nas zdrowko wrocilo wstretny grzybior zszedl z buzki i okazalo sieze natusiowi wyszly wszystkie kielki !!!!! :ico_haha_01: tak wiec bilans jest 12 zebow :ico_haha_01:
do tego dziecko mi sie nauczylo klaskac i cokolwiek zrobi sam sobie brawo bije hiihihihiih i sie cieszy... dobrze widziec dziecvko znow w pogodnym nastroju.. zwlaszcza ze ja juz pracuje wczoraj caly dzien dzis i jutro :ico_noniewiem: naszczescie wszystko sie ulozylo i nie musialm zaczynac od zwolnienia :ico_haha_01:

to jeszcze sie pochwale ze maly potrafi juz stac bez podporki ale boi sie jeszcze zrobic kroczkow hihi wstaje np na srodku pokoju i sie drze hihihi bo nie wie co dalej... mysle ze teraz to kwestia dni jak zrobi pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :-D

pozdrawiamy i lece sie szykowac do pracy blee

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 sie 2007, 14:03

Julie to super że Natanek już zdrów :ico_brawa_01: i że sam stoi.Ania też staje sama ale jednak jest dość blisko mebli lub tapczana no i ona też już pomału do zdrówka wraca :-) a no i waży 8700 i od wczoraj mówi NIE,NIE,NIE idzie tam gdzie jej nie wolno kręci główką i mówi nie,nie,nie ale oczywiście idzie dalej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-06, 14:19 ]
To mój osobisty aniołek :ico_haha_01:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 sie 2007, 15:16

Duze brawa dla Ani i Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A i ja sie pochwale dzisiaj moja Wiki opanowala sztuke smodielnego siadania. Podpelza do jakiejs ciekawej rzeczy i siada i klaszcze z radosci :-) a co do zabkow to dalej u nas nic nie widac. ale za to postepy w odstawianiu od cyca w dzien juz nie karmie tylko jeszcze musze w nocy mala oduczyc :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości