Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 lut 2008, 14:12

Aga- rozumiem cię ja już nie moge wysiedziec w domku, cieszylam się, że moge z nia wyjść a tu taka paskudna pogoda w krakowie, same chmury, wieje i wilgotno na taka pogode nie zaryzykuje. Co do rozmów noca nie mówie, że beznadziejny, ogólnie dobry, nie nudzilam się ale troche mnie rozczarował pewnie przez to, że był za bardzo reklamowany, i ja z tych reklam czego innego się spodziewałam, ale nie rezygnuj jesli masz ochotę obejrzeć.

Karolina- co do prezentu ja bym kupiłam jakąs fajną zabawke edukacyjną, a skoro mieszkasz w angli to jeszcze do tego mówiącą po angielsku:) Strasznie mi się te wszystkie zabawki podobaja i uważam, że wspierają rozwój dziecka.

Co do ząbków Tosi idzie druga dolna jedynka, slini się paskudnie jak wsadzi łapke do buźki to zaraz wszystko mokre. A marudna taka, tylko nie wiem czy to przez chorobę czy przez zęby.

Mnie się w poniedziałek zaczyna nowy semestr więc w koncu wyjdę troche do ludzi bo od takiego siedzenia w domu można zwariować. Niestety nic fascynującego bo urologia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-20, 13:39 ]
Tutaj jest troche nowych zdjęć Antoninki:
http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/PolRoczku

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lut 2008, 15:08

ale Tosia wydoroślała, w ogóle pięknieje mała kobietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: włoski jej urosły :ico_brawa_01: i będzie miała powodzenie u płci przeciwnej, bo do tatusia zdecydowanie bardziej jest podobna, do Ciebie też (np jak się uśmiecha) ale już troszkę mniej....

pewnie w Krakowie jutro będz\ie ładnie, u nas dzisiaj jest słonecznie ale ponoć zimno

[ Dodano: 2008-02-20, 14:12 ]
a z filmem, zobaczę jeszcze- najgorsze właśnie jest to, że zazwyczaj wszystkie najlepsze sceny w reklamie się już opatrzą, Lejdis- było jak na dzisiejszy polski film super (ciutke wulgarne, ale za to prawdziwe... :-) )

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 lut 2008, 15:32

ale mnie dzis denerwuje to forum kolejny post stracony :ico_zly: :ico_zly:

Tosienka sliczna, wygina sie w tym bujaczku jak moja mala w hustawce, uwielbia byc bokiem i cos tam obrabiac, wloski sliczne wogole wyglada super i mysle ze podobna do was po troszku do kazdego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko ma jakies plamki na raczce co to??

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lut 2008, 15:50

moja Julia ma taką malutką plamkę na czółku-jakiś naczyniaczek ponoć jej to zejdzie samo, ale gdyby nie zeszło to się laserowo zamyka takie naczynko :ico_noniewiem: ......poczekamy zobaczymy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 lut 2008, 09:28

karolina- to jest naczyniak, ma na całej raczce ale i tak juz jest dużo mniejszy bo jak się urodziła to był o wiele większy. Ponoc ma sam zejść tak do 3-5 roku zycia, podobnie jak ten na wardze. A jak nie to tak jak mówi Aga mozna kosmetycznie zamknać.

Ja mam powoli dość, nic sie nie zmienia, Tosia cały czas tak samo brzydko kaszle zwłaszcza rano, ma troszke kataru, a poza tym nic. Mam nadzieje, ze nie zrobiło jej się przewlekłe zapalenie oskrzeli :ico_placzek:

Co do pogody, na razie rano mgła i mróz....zoabzcymy co się z tego wykluje póxniej.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 lut 2008, 09:44

Aga78 jak nie ma temperatury to spokojnie mozna wychodzic na dwór (mi tak lekarka mówila) wiec chociaż na kilka min ut powinnaś sie przejść chociaż świeżym powietrzem pooddychacie

u mnie wszyscy na około chorzy i przez to maly dzisiaj zaczął kasłać :ico_olaboga: dosyć mam tych wirusow wszystkich jedni sie wyleczą to inni chorują i tak w kółko :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 13:34

wspolczuje wszystkim chorowitkom, a ja chcialabym sie pochwalic

Amelcia moja wazy 8,58 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mierzylismy ja w domu sami i mierzy 67 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poza tym mala cwiczy krecenie sie i lezenie na boczku, na brzuchol nie chce ale z czasem napewno zacznie sie obkrecac na brzuchol, poza tym wrocilo zainteresowanie stopami i robi ciagle kolyske :))

Wracajcie do zdrowia dzieciaczki :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 12:36 ]
moja Amelka ma na czolku takie czerwone, na szyjce pod wlosami i miala na powiekach ale to sa takie przebarwienia i tez ma jej to zniknac mam nadzieje ze zejdzie, jak chodzimy a dwor i jest cieplo to nie widac ale jak sie zdenerwuje lub placze to sie robi bardziej czerwone, ale mam nadzieje ze zejdzie to z czasem :)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 lut 2008, 13:59

No Kasia rozumiem Cię z tymi wirusami, dorosli co chwila pokasłuja ale jakos sobie radzą, a dzieci zaraz złapia wszystko. Ja się boję żeby nam się coś nowego nie przyplątało bo jutro kończy brac antybiotyk a dalej pokasluje, z tym że po zapaleniu oskrzeli niektóre dzieci ponoć i ze dwa tyg kaszlą.

:ico_brawa_01: dla Amelci za taka ładna wagę. My chyba nigdy nie nadgonimy, Tosia bedzie taka filigranowa dziewczynką :-D Za to stopy tez ładuje du buzi , a najbardziej lubi sciagac sobie skarpetki.

Musze sie pochwalić, dzisiaj pierwszy raz zjadła cały słoiczek łyżeczką bez marudzemia :) Do tej pory pół jadla łyżeczka a reszte z butli :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 14:08

Pruedence nie martw sie moja mala ma wage po mamusi ktora nigdy filigranowa nie byla :ico_haha_01: a skarpetki tez uwielbia jak tylko je sciagnie to odrazu jest szczesliwa i patrzy czy widze :)

dla tosienki za apetyt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzis po wazeniu rozmawialam na temat karmienia i tego ze juz je sloiczki ale pani namawiala mnie zebym zaczela jej gotowac sama, chetnie ale nie mam pomyslu na zupke dla niej i boje sie czy ja zje ale moze sprobuje za jakis czas, sloiczki wiem ze lubi a moje moze jej nie posmakowac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 lut 2008, 14:51

a ja Wam powiem, że Julii najbardziej smakuje nasza zupa ( nie specjalna dla niej)- do tej pory jadła rosół ( zmakaronem, z kluskami lanymi) i krupnik :-D (miksuje wszystko razem z mięskiem włącznie), ba - zajadała się- potrafi zjeść całą "szklankę" :-D tj 250 :ico_szoking: a ze słoiczka niestety nawet całego 125- nie zje :ico_noniewiem:

niestey nie mogę co chwila tego gotować, bo chłopaki to by już nigdy więcej nie spojrzeli na rosół czy krupnik :-D :-D :-D

zastanawiam się nad pomidorową, może by już dać jej spróbować :ico_noniewiem:
ja gotuję zupy tylko na kurczaku albo indyku lub wręcz na wodzie bez mięsa, ponieważ innych nie lubimy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości