caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 sie 2008, 17:56

Cześć dziewcznki, tata wczoraj przyjechał, młody się obudził, zobaczył go i...............w ryk :ico_szoking: :ico_szoking: , normalnie go nie poznał, zaczał płakać tylko do mnie na ręce, mówie Wam,aż mi sie go szkoda zrobiło :ico_placzek: , dłuższy czas minął, zanim skontaktował sobie kto to jest ten facet :-D :-D ,a teraz to leci do niego tylko, no i tata się trochę podlizał, bo zabawki przywiózł :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-23, 17:58 ]
kolka no właśnie jaki teraz kolor będziecie mili no i dawaj zdjęcie tego denaturatu :ico_haha_01: , rozbawiłaś mnie z tym kolorem :-D :-D

ale wiecie co faktycznie mało piszemy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 sie 2008, 18:30

Caro.no, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło, a Ty pewnie masz teraz labę. :-) Kolor nazywa się "złoto Egiptu" Duluxa i jest w sumie podobny do poprzedniego koloru. Nie mam tyle czasu, żeby kombinować z aparatem, potem wrzucę jak nie zapomnę.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 sie 2008, 00:47

Malo piszemy,ale ciagle cos nowego sie mozna nauczyc,np ,ze zloto Egiptu ma kolor denaturatu przynajmniej wedlug Delux-u.Chyba przez Kolke ide szukac na necie kolorow a raczej farb do malowania,bo juz wszystko mi sie placze a glowa boli od wyobrazen.W kazdym razie tez bym wolala zloto Egiptu,bo brzmi bardzo tak romantyczno-egzotycznie.U nas slonca nadal nie ma :(
Caro-a moj maly jak tata wraca z pracy to jakby caly rozjasnia sie od srodka,a mnie wtedy lekko pika z zazdrosci,ze na moj widok takk sie nie cieszy :( Ciekawe jak by to bylo jakby sie dluzej nie widzieli,ale mysle,ze taka nieufnosc na poczytku tez by byla i placz a moze to rodzaj kary,za to,ze tatusia tak dlugo nie bylo :)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 sie 2008, 10:39

katrin pisze:zloto Egiptu ma kolor denaturatu przynajmniej wedlug Delux-u
łolaboska, chyba namotałam z tymi kolorami. :ico_olaboga: Denaturat toaletowy to wg duluxa nazywa się malinowy krzew, a złoto egiptu to jaśniutka żółć :-D :-D Ten denaturat ładnie by może wyglądał jako jakieś małe wstawki na ścianach, a nie tak jak sobie zaplanowałam :ico_puknij:
My dziś też chyba siedzimy w domku bo pada od samego rana. Mamy zaproszenie w gości, ale chyba nie skorzystam... I w ogóle co tu ze sobą dziś zrobić? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-24, 10:44 ]
denaturat: http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=59
a taki jest teraz: http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=7 do pary z takim: http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=39 czyli dwie ściany takie, a dwie takie :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 sie 2008, 11:00

koka wiesz co chyba dobrze zrobiłąś że zmieniłaś, bo ten denaturat mi się nie podoba :-D :-D

katrin pisze: moze to rodzaj kary,za to,ze tatusia tak dlugo nie bylo :)


też tak myślę, a teraz to młody łazi za tata jak cień :-) , chyba żeby znowu gdzieś nie spiepszył :-D

no jak tam dziewczynki nudzicie się, u nas na szczescie słoneczko wyszło, a ja mam ochote na kebaba :ico_wstydzioch: :-D , tak mi się zachciało, że nie bata muszę go zjeść :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 sie 2008, 11:55

u nas też słoneczko wychodzi:)

kolka to z tym egiptem bardzo ładne :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 sie 2008, 15:28

witam...
uff ale czytania miałam .. :-D
wszystko mi się teraz w głowie pokićkało i nie wiem co komu....
wiem że...
Z Julci niezła policjantka... :-D A gadaniem nadrabia za narzeczonego bo ten milczący coś bardzo....
Mówi czasem dać , mać(masz) koci ( kot) mama tata Lali (Natalia) Kisi (Kinga) na Dawida nijak nie mówi tylko go za łep ciągnie :-D
Katrin ... Zdjęcia z sesji u AP boskie... aż zazdroszczę .. :-D
Caro brzusio rośnie ślicznie ... już nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli zobaczyć Twojego Filipka :-D a może ten Pan miał rację... może będzie Filipka a nie Filip ;)
Fajnie że Mróweczki się odezwali.. i że u nich wszystko OK...
Dagles... tęskniliśmy... fajnie że wróciłaś a Jagódka śliczna panienka :)
Kasi.k moj Kacpo też nie lubi głowy myć...ogólnie kąpać się uwielbia i wystarczy jak powiem ""Kacpo myja myja'' a ten już biegnie do łazienki i rozbiera się ...ale włosków myć nie cierpi...
a jesli chodzi o serki to jak najbardziej może Vikula je jeść... ja już nawet nie patrze co Kacper może a co nie... zjada wszystko , nie ma rzeczy której nie jadł.. dziś wsunął cały talerz spaghetti aż mu sie uszy trzęsły ..a wczoraj cały trójkącik pizzy :-D Napoje też pija wszystkie oprocz kawy i piwa ;) najbardziej lubi wodę gazowaną i się cieszy jak bąbelki w nosek mu strzelają :-D
więcej chyba nić już nie pamiętam... :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 sie 2008, 09:00

WITAM I JA czyli my
mordko witaj dobrze że co jakis czas tam kazda sie odezwie
ja miałam doła lekkiego wiec wolałam milczec bo po co miałoby sie wam udzielić
martynka daje mi w kośc na plac aż się boje z nią iść bo ciągnie dzieci i kwiczy jakby chciała ich wystraszyć bije reka łopatką jak ktos sie do niej zblizy normalnie sadystka terrorystka nie wiem o co chodzi nicola tak nie robiła
wole taki plac gdzie jest mniej dzieci bo wtedy moge bardziej jej przypilnować
KOLKa z tymi kolorami nieżle ale wiadomo o co chodzi ale tak to jest nieraz kawałek pomalowany i sie podoba ale jak cała sciana to zupełnie inaczej to wyglada dobrze że nie zostawiłaś tego koloru bo byś sie ciagle wkurzała

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 sie 2008, 13:45

Hejka.
W końcu moja teściowa w sieci się pokazała :-D Przywieź Kacpiego do nas, może Julka go poduczy jak wtedy z tym raczkowaniem :-D
Syla
,a czemu miałaś doła?

A ja dziewczyny, jak dobrze pójdzie to od poniedziałku zaczynam pracę :-) Miałam nie iść, ale sama mi się napatoczyła. A ja już cofam się wyraźnie w rozwoju i potrzebuję i kasy i kontaktu z ludźmi. Byłam już dziś na 3 godziny, jutro pójdę drugi, tak żebyśmy się wzajemnie sprawdzili :ico_noniewiem: Nie wiem co to będzie, narazie zapowiada się OK, chociaż nie lekko raczej.
idę pranie robić, nie mam kiedy teraz tego pierdzielnika posprzątać, mała spała jak mnie nie było, drugi raz się nie wybiera, a teraz to naprawdę choinkę trzeba będzie akurat ubierać jak się obrobimy z tym wszystkim :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-25, 14:12 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maksymalna wielkość pliku to 3 MB. - C:\Documents and Settings\aaa\Pulpit\fotosik\Julcia od 16 miesiąca 430.JPG
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 sie 2008, 18:17

kolka to super, kasa pewnie ze się przyda, a co to za robota, piszesz że ciężka....ja to też czuje że jakoś wycofuje się z życia towarzyskiego :ico_noniewiem: , a teraz to wogóle :ico_noniewiem: , no ale coś za coś

i czy ja doibrze widzę [b]Julka[/b ]rysuje :ico_szoking: :ico_szoking: młody to by zeżarł prędzej te kredki :-D

[b]Syla[/b ]a co tam się u Ciebie działo, pisz .....

ja po wizycie u gina, Filip waży 638 gr, machał ślicznie rączkami i ziewał, trochę nóżki krzyżował, ale gin potwierdził,że chłopak :-)

nie wiem co miałam jeszcze napisać :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość