Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 mar 2008, 14:05

siunia, kochana juz dawno cie na emigrantkach niebylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wszystkie dziewczyny sie martwia
jak mozesz to wpadnij od czasu do czasu bo niewiemy co sie dzieje chyba ze juz nas nielubisz?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
:-D :-D :-D
pozdrawiam

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 mar 2008, 13:01

No i obiecana fotka brzucha

Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 mar 2008, 13:05

siunia, świetny brzusio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 mar 2008, 13:45

Siunia sliczny brzusio! Juz taki duzy. Wogole Ty jestes bardzo szczuplutka i pewno dlatego tak mono sie odznacza! Piszesz jeszcze na Emigrantkach?? Hmmm moze ja tez sie dolacze?? :-D U mnie przygotowania do Swiat na calego, sprzatam i jeszcze raz sprzatam, dzis wybieramy sie na jakies zakupki bo jutro u nas sklepy do 15. Jasiu nadal bardzo grzeczny!

Izunia pisze:Dominisia, w ogóle co u ciebie jak się miewasz jak mały i co robisz w ciagu dnia????

Wiesz u mnie w sumie wszystkie dni takie same... Z K. mamy jakis kryzys i ostatnio jakis taki beznadziejny humor przez to mam.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 mar 2008, 15:10

Dominisia pisze:Wiesz u mnie w sumie wszystkie dni takie same... Z K. mamy jakis kryzys i ostatnio jakis taki beznadziejny humor przez to mam.


chyba każdy to przechodzi prędzej czy puzniej ;)
Bedzie dobrze zobaczysz ;)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 mar 2008, 23:51

Dominisia, a czasem pisze na emigrantkach, tylko głupio mi wchodzić bo dziewczyny dużo piszą a ja nie doczytuje :ico_wstydzioch:
U mnie już w domu sprzątnięte na błysk, dziś zrobiłam bigosik i sałatkę, jutro jeszcze upiekę ciasto.
Bo jutro juz u nas wszystko pozamykane a w sobotę tylko do 16.
Mąż jutro idzie do pracy ale tak w nadgodzinach bo muszą maszynę naprawić on i jeszcze takich 2 polaków mechaników, no i wiadomo już same setki lecą, a skoro my polscy świętujemy dopiero od soboty to trzeba korzystać :ico_oczko:

Normalnie oglądałam dziś BB i w szoku byłam ile śniegu w Polsce, bo tu normalnie ładnie słonecznie tylko trochę zimno, a zwłaszcza wieczorkami

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 mar 2008, 12:40

siunia, nom u nas bialo hehe

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 mar 2008, 13:24

Tak czytam że tt może nie działać od jutra do 24 więc już dziś chciała bym złożyć życzenia wielkanocne, a raczej wrzucić kartkę którą zrobiłam :-)

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-20, 12:24 ]
kilknijcie na nią to większa będzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-25, 13:26 ]
Witajcie.

U mnie po świętach ok, w Wielkanoc przyjechał znajomy i jeszcze takie małżeństwo nas odwiedziło.

A na podwórku kupa śniegu , choć słońce świeci, zaraz powklejam zdjęcia to same zobaczycie, to juz w zime było mniej śniegu.

Samopoczucie dobre. :-D

odśnieżamy balkon, tu pierwszy dzień gdy padał śnieg

Obrazek

tu ranek po wieczornych opadach

Obrazek

A to z wczoraj, na szczęście padało tylko do południa

Obrazek

Obrazek

anuk33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, 10:37

Re: Norwegia

31 mar 2008, 11:39

siunia pisze:Zpraszam mamy z Norge do poklikania, bo takich jak my tu mało, a moze tylko ja??
Jak ktos jeszcze jest dajcie znac

Witam,mam na imię Ania.Nie mieszkam w Norwegii,ale byłam tam ponad 10 lat temu i zakochałam się w tym kraju.W te wakacje wybieramy się tam z mężem na wycieczkę.
Nareszcie znalazłam kogoś kto mieszka w Grimstad,chodzi mi o to ,że szukam poznanej w czasie mojego pobytu znajomej.Mieszkała właśnie w Grimstad,a właściwie kawałek za,to znaczy jak się jedzie w stronę Kristiansandu jest droga w lewo i zaraz jest jej dom,a po prawej stronie była jakaś szkoła.Ta znajoma miała na imię Danusia,jej mąż był Norwegiem.Może ją znasz.Minęło tyle lat,,zgubiłam do niej telefon,a chciałabym nawiązać z nią kontakt.Przepraszam ,że się zwracam z tą prośbą ,ale bardzo mi na tym zależy.Pozdrawiam,będę wdzięczna za pomoc i jakieś wiadomości.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2008, 15:30

anuk33, Przykro mi bardzo ale nie znam takiej osoby.
Spróbuj poszukać na stronce naszej klasy, może tam uda ci się odnaleźć, ja niestety nie mogę pomóc :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość